Українсько-польська зустріч-сватка

25-28 червня у місті Варшава відбулася зустріч-сватка українських та польських освітян, організована Фондом Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторією Громадянської Освіти “Пошук” Товариства Лева (Львів, Україна) для налагодження міжнародної співпраці шкіл та обміну молоддю. Директор ліцею Надія Жуган представляла Городищенський економічний ліцей та Городищину на цьому освітньому заході.
Місто майбутнього від STEM PEOPLE

#MEEchampionshipUkraine Протягом 4-8 червня команда Городищенського економічного ліцею Черкаської області STEM PEOPLE взяла участь у Першому командному чемпіонаті з Minecraft: education Edition. До складу команди входили Харенко Віталій, Чубок Андрій, Забожко Артем, Трубіцин Дмитро, Чернуха Володимир під керівництвом учителя Софії Сотникової.
Семінар-тренінг з впровадження робототехніки

29 травня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар-тренінг "Особливості впровадження шкільного курсу робототехніки", в роботі якого взяла участь учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна.
Продзвенів Ліцейний дзвінок

Продзвенів Ліцейний дзвінок - символ завершення навчального року. Урочисте свято супроводжувалося нагородженням ліцеїстів - учасників та переможців олімпіад, конкурсів, змагань, кращих спортсменів. Традиційним елементом свята було прощання випускників-одинадцятикласників, напутні слова батьків та класних керівників.
Day of Europe

#gorliceum_вишиванка
#gorliceum_17травня
Яскраво патріотично відзначили у ліцеї День Європи. Протягом тижня ми здійснили віртуальні мандрівки різними регіонами Європи - познайомилися з архітектурними пам`ятками, традиціями країн Європи. Кожен тематичний день був присвячений Північній Європі, Південній Європі, державам-засновницям Європейського Союзу, а також нашим сусідам - Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Молдові.
Нагородження переможців олімпіад

18 травня 2018 року в обласному Будинку рад відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У числі нагороджуваних - Вікторія Остапенко, учениця 11 класу – переможниця (диплом ІІ ступеня) ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та Жуган Надія Григорівна – вчитель економіки, яка підготувала переможницю.
Національна Конференція

21 травня 2018 року у м. Києві відбулася Національна конференція eTwinning plus Ukraine. Городищенський економічний ліцей отримав у 2017 році Європейську відзнаку за міжнародний eTwinning проект, що дало право учителю англійської мови Вікторії Шастун та директору ліцею Надії Жуган бути запрошеними на захід та отримати відзнаки на підсумковій конференції.
Моє ім`я - вишиванка!

#gorliceum_вишиванка
#gorliceum_17травня
До відзначення Міжнародного дня вишиванки 17 травня долучилися ліцейні патріоти. У барвистих вишиванках учителі та учні взяли участь у всеукраїнському флешмобі - прикрашання травневого дня барвистою вишиванкою, яка є символом збереження національної ідентичності українців. У ліцеї відбулась акція "Моє ім`я - вишиванка", під час якої усі бажаючі могли дізнатися, як у вишиванці можна закодувати ім`я людини.
«Ми можемо БІЛЬШЕ – ми можемо ВСЕ»

15-16 травня 2018 року Ж.І.Здоренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, стала учасником навчально-практичного семінару «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18», який відбувся у місті Черкасах.
Свято нагородження ліцеїстів
16 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді Городищини. Зібралися переможці обласних предметних олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці шкіл, вчителі, батьки, наставники юних дарувань.
Тренінг для батьків

15 травня до Міжнародного дня сім`ї у ліцеї було проведено зустріч з батьками. Враховуючи насиченість інформаційного поля сучасних українських родин, батькам було запропоновано взяти участь у тренінгу з медіаграмотності «Розібратися не можна повірити». Захід проводила вчитель медіаграмотності Ірина Андріївна Маранська.





