Свято нагородження ліцеїстів

Світлини свята у Хмарі ліцею

16 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді Городищини. Зібралися переможці обласних предметних олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці шкіл, вчителі, батьки, наставники юних дарувань.

Зі словами привітань звернувся перший заступник голови Городищенської райдержадміністрації Василь Скринник, який подякував учням за навчання, наполегливість, успіхи та перемоги; випускникам побажав вдалого старту в доросле життя, а школярам - змістовного й цікавого літнього відпочинку. Начальник відділу освіти Микола Кирпатий зачитав наказ щодо відзначення учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

Щиро радіємо за команду ліцеїстів, яка була найчисельнішою серед пошанованих. Приєднуємось до привітань поважних гостей і дякуємо Остапенко Вікторії, учениці 11 класу – переможниці ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки та обласного етапу з економіки, української мови і літератури, вітаємо призерів обласних олімпіад: з англійської мови – Гарань Вікторію, ученицю 11 класу, з економіки – Черняка Ярослава, учня 10 класу; юного науковця Танкова Вадима – переможця обласного етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН,  учня 11 класу; учнів-переможців районного етапу олімпіад – Кравченко Злату, Дудко Яну (учениць 8 класу), Моргун Іванну і Харенко Каріну (учениць 9 класу), Лабик Анастасію, Пеляка Нікандра (учнів 10 класу), Зінченка Панаса, Лисак Ангеліну, Добровольську Анну (учнів 11 класу).

Дорогі діти! Пишаємось Вами, Вашою наполегливістю на шляху до перемоги! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, здолати ще не одну вершину!

З метою стимулювання обдарованої молоді, педагогів керівники району вручили грамоти, дипломи, грошові винагороди учням та вчителям.

З привітальним словом від учнів до присутніх звернулася учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею Вікторія Остапенко.

На завершення, учасники заходу зібралися біля районної державної адміністрації для спільного фото.

Щиро дякуємо організаторам заходу за позитивні емоції та нагороди.