Заходи, події

Заходи, події

Учениця. Студентка. Колега

 

Кожен учитель продовжується у своїх учнях. Вже стало традицією, коли ліцеїсти, що вступили до педагогічних ВНЗ, проходять у нас практику. Цього року порадувала співпрацею наша випускниця Йоненко Дар’я. Ще під час навчання в ліцеї від вчителя біології Оксани Євгенівни Марченко вона перейняла захоплення біологією та вчительською справою.

Детальніше...

Валентинів день у ліцеї

 

Відпочити та розважитися після навчальних буднів дуже люблять наші ліцеїсти. От і вчора дівчата 10-Б класу  (Вікторія Швидка, Даша Люта ,Вікторія Горопека, Наталія Войчишина, Наталія Визнюк) за підтримки класного керівника Софії Сотникової організували дружню вечірку, присвячену Дню святого Валентина.

Детальніше...

Майстер робототехніки

           

           Одним із цікавих напрямів оновлення освітнього простору ліцею є впровадження робототехніки та технологій LEGO. У рамках проекту "Інноваційні школи Черкащини" наш ліцей отримав та активно використовує набори LEGO в навчальному процесі. У ліцею утворилася група однодумців, захоплених робототехнікою на чолі з вчителем Софією Сотниковою.

Детальніше...

Тиждень безпечного інтернету

     

Марафон предметних тижнів триває в нашому ліцеї. Протягом 4-8 лютого 2019 року в ліцеї проходив Тиждень інформатики, присвячений  Дню безпечного інтернету (5 лютого 2019 р.) Учителі інформатики Клепко І.В. та Сотникова С.А. у співпраці з учнівським самоврядуванням запропонували ліцеїстам низку пізнавальних і творчих заходів.

Детальніше...

Літературні зустрічі в ліцеї

 
       
      Літературні зустрічі в ліцеї стають доброю традицією. Залучення до скарбниць художнього слова учителі-філологи ліцею вважають важливим інструментом інтелектуального розвитку учнів. У п`ятницю 18 січня  відбулася зустріч із членами Національної спілки письменників Черкаського обласного осередку Ольгою Месеврею, Тамілою Чупак, Анатолієм Горбівненком та очільником Володимиром Поліщуком.

Детальніше...

Відзначення пам`ятних дат історії

     

      Низку пам`ятних подій історії пригадали цими днями в ліцеї. Учні долучилися до вшанування пам`яті кіборгів (16 січня), жертв Голокосту (27 січня), візначили річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР (22 січня), бою під Крутами (29 січня) та вигнання з території Черкащини нацистських загарбників (січень-лютий). Учителі історії Олена Бурлака та Олександр Муха організували перегляд документальних фільмів про героїзм учасників бою під Крутами та про те, як стала можливою трагедія Голокосту.

Детальніше...

Весела Калита

Веселі Андріївські вечорниці відбулися 12 грудня в ліцеї. І хоч, у християнській традиції день апостола Андрія Первозваного відначається 13 грудня, однак ще з дохристиянських часів в українського народу зберігається традиція Андріївських вечорниць. Напередодні (12 грудня) українська молодь влаштовувала веселі гуляння з частуванням, розвагами та обрядом кусання Калити - традиційного обрядового коржа.

Детальніше...

Ліцеїсти на Фестивалі робототехніки

 

       Сучасний світ вже побачив, як на 3D-принтері друкують людські органи, роботизовані пристрої роблять складні «точні» операції тощо. Потрібно очікувати, що в недалекому майбутньому нас будуть оточувати роботи, та
готувати до цього молодь. Сприяє популяризації роботехнічного напрямку навчання участь дітей у змаганнях та фестивалях. 

Детальніше...

Година коду - 2018

#HourOfCode #MicrosoftEdu Городищенський економічний ліцей Черкаської області долучився Всесвітньої акції "Години году" - події, що показує учням, як програмувати граючи. Акція покликана зацікавити дітей IT задачами. Ліцеїсти під час інтерактивного уроку інформатики виконували завдання партнерів акції компанії Microsoft - поринули у світ пригод Алекс та Стіва гри Minecraft Edu. Діти з легкістю подолали програмування, яке зазвичай для них важке та незрозуміле.

Детальніше...

Тиждень математики в ліцеї

 

           Протягом 21 – 25 січня у ліцеї відбувся тиждень математики. Протягом тематичного тижня учні під керівництвом учителів Л.В. Гудзь та С.А. Сотникової мали змогу долучитися до навчальних проектів,  позмагатися між собою під час математичних ігор, порозв’язувати ребуси, кросворди, різноманітні математичні головоломки. 

Детальніше...

Вивчаємо права людини

Протягом 3 - 7 грудня з нагоди 70-річчя прийняття Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 р., ООН) у ліцеї відбувся традиційний тиждень прав людини. Протягом тижня учителі історії та правознавства Олександр Муха та Олена Бурлака запропонували учням низку пізнавальних заходів. Головною метою всіх занять була активізація пізнавальної діяльності, спонукання до осмислення сучасного стану прав людини в Україні та світі, розвиток творчих здібностей учнів. 

Детальніше...