Заходи, події

Заходи, події

Туристичні мандрівки ліцеїстів

Відеоролик "Ліцейний похід"

Літні канікули 10-класників ліцею розпочалися традиційним туристичним походом на р. Дніпро. Такі літні мандрівки вже багато років організовує вчитель історії Олександр Муха. Діти з вчителями та батьками долучилися до природи, купалися в р. Дніпро, змістовно відпочивали: опановували мистецтво встановлення наметів, розпалювання вогню та приготування туристичних страв, ночівлі на природі. Для сучасних дітей, які багато часу проводять з гаджетами та звикли до благ цивілізації такі походи є справжньою пригодою з незабутніми враженнями. 

 

Свято вручення свідоцтв 9-класникам

Яскраво, весело і креативно відзначили в ліцеї Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. У святково прибраній залі зібралися учні 9 класу, батьки, вчителі, щоб привітати ліцеїстів з успішним завершенням ДПА та отриманням документу про освіту.

Детальніше...

Презентація краєзнавчої книги В. Чоса

10 травня 2019 року учні 10-Б класу Городищенського економічного ліцею відвідали Городищенську центральну районну бібліотеку імені В. Симиренка та взяли участь у заході, присвяченому публікації краєзнавчої книги Володимира Чоса «Невідома Городищина».

Детальніше...

Свято Ліцейного дзвоника

Пролунав Ліцейний дзвінок для колективу Городищенського економічного ліцею. Тепле родинне свято зібрало учнів, учителів, батьків, друзів ліцею. Свято проходило в традиційному форматі: вшанували державні символи, героїв-борців за незалежність України. Із вітальним словом виступив директор ліцею Надія Григорівна Жуган, яка побажала гарних канікул та відзначила грамотами учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту МАН.

Детальніше...

Ліцейні "Соколи" на районному етапі гри "Сокіл" ("Джура")

У районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 7 травня 2019 р. взяла участь ліцейна команда «Сокіл». Цьогоріч ми виступали в оновленому складі:  Денис Тертичний (капітан), Дмитро Баб’як, Наталія Визнюк, Вікторія Горопека, Анастасія Луценко, Іванна Моргун, Іван Ревуцький, Антон Хоменко, Вікторія Швидка.

Детальніше...

Творча перемога в GenerationGlobal

 Учениця 9 класу ліцею Cофія Бурлака (вчитель Вікторія Шастун) посіла переможне ІІ місце в конкурсі творчих робіт англійською мовою на міжнародній платформі спілкування для підлітків GenerationGlobal. Платформа GenerationGlobal створена прем'єр-міністром Британії Тоні Блером для розвитку комунікації між підлітками різних країн світу.

Детальніше...

Акція "Чисте місто"

Весна - пора цвітіння і зародження нового життя. У ці дні люди наводять лад у природі, в оселях та в своїх душах. Протягом цієї весни учні ліцею неодноразово долучалися до екологічних акцій. Напередодні Великодня та  в річницю Чорнобильської трагедії учні 8,9 класів провели екологічну акцію «Чисте місто».

Детальніше...

День вишиванки в ліцеї

Всесвітній день вишиванки відзначили в нашому ліцеї. Ліцейну залу прикрасила інсталяція "Моє ім'я вишиванка", під звучання сучасної української музики відбулося дефіле у вишиванках, святкова фотосесія.

Детальніше...

Виставка "Великоднє мереживо"

 

Виставку декоративно-прикладного мистецтва "Великоднє мереживо" у районному Палаці культури відівідали учні 8 класу разом з класним керівником Марченко Оксаною Євгенівною. Дітей вразила майстерність виробів та різноманіття талантів рідного краю. 

Детальніше...

Переможці інтелектуально-творчих конкурсів

Ліцей завжди пишається своїми учнями і радіє їхнім перемогам. Наприкінці навчального року наші одинадцятикласники Анастасія Лабик, Дмитро Костенко, Нікандр Пеляк здобули ряд важливих відзнак за свою наполегливу працю.

Детальніше...

Добрі справи для дітей

Добрі справи є традицією нашого ліцею. Восени наші учні відвідували КУ Інклюзивно-ресурсний центр Городищенської районної ради з подарунками м'яких іграшок для вихованців.  І от цього тижня креативні ліцеїсти знову порадували діток підтримкою. Учасники команди "Сокіл" (військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - Петренко Іванна, Панько Анастасія, Луценко Анастасія, Баб'як Дмитро, Швидка Вікторія, Горопека Вікторія, Визнюк Наталія, Тертичний Денис, Моргун Іванна

Детальніше...