Заходи, події

Заходи, події

Освітянські зустрічі в Дніпрі

Одним із горизонтів співпраці колективу нашого ліцею є участь учителів суспільно-гуманітарного циклу в заходах Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума". 28-29 вересня учителі ліцею Олена Бурлака та Юлія Осадча взяли участь у низці освітянських заходів, організованих у м. Дніпрі. Ми стали учасниками фіналу ювілейного XV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності».

Детальніше...

Етнографічна експедиція Поліссям


21-24 вересня учителька української мови та літератури Ірина Андріївна Маранська з ученицею 9 класу Софією Бурлакою долучилися до проекту „Єдність у різноманітності. Культурно-мовна неповторність етнографічних груп українців. Поліщуки”. Науково-дослідницький збір-похід мав на меті показати молоді з різних куточків нашої країни неповторність поліського краю, його мови, фольклору, вірувань та традицій. 

Детальніше...

Серпнева (не)Конференція

      "У Нову українську школу з новими ідеями!" Під таким гаслом відбулася серпнева педагогічна (не)конференція педагогів Городищенського району Черкаської області із використанням формату EdCamp, у роботі якої взяли участь 290 осіб. Шість педагогів ліцею представили свій досвід роботи в експертних та учительських сесіях.

Детальніше...

Цінності ліцеїстів

    Сьогодні у Городищенському економічному ліцеї відбулися зустрічі із учнями на тему: Цінності, Сенси та Щастя у рамках проекту VALUES_Happy Ukraine.

Детальніше...

Семінар-тренінг з впровадження робототехніки

29 травня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар-тренінг "Особливості впровадження шкільного курсу робототехніки", в роботі якого взяла участь учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна

Детальніше...

Екологічні ініціативи ліцеїстів

До екологічної акції Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" (15 вересня) долучилися наші ліцеїсти. Ініціатива співпала у часі з Ліцейною кашею, яка відбувається на березі річки Вільшанки в районі газового господарства. Тому, поки наші кашовари готували смачнючу кашу, ліцеїсті разом з учителями зібрали сміття,

Детальніше...

Продзвенів Ліцейний дзвінок

Продзвенів Ліцейний дзвінок - символ завершення навчального року. Урочисте свято супроводжувалося нагородженням ліцеїстів - учасників та переможців олімпіад, конкурсів, змагань, кращих спортсменів. Традиційним елементом свята було прощання випускників-одинадцятикласників, напутні слова батьків та класних керівників.

Детальніше...

Олімпійський тиждень-2018

           

Здоровий спосіб життя є невід’ємною ознакою сучасної людини. Тому все популярнішими в нашому суспільстві стають заняття спортом. З метою популяризації здорового способу життя та спорту щорічно в ліцеї відбувається Олімпійський тиждень. Програма цьогорічного Олімпійського тижня була насиченою та цікавою.

Детальніше...

Моє ім`я - вишиванка!

#gorliceum_вишиванка
#gorliceum_17травня

До відзначення Міжнародного дня вишиванки 17 травня долучилися ліцейні патріоти. У барвистих вишиванках учителі та учні взяли участь у всеукраїнському флешмобі - прикрашання травневого дня барвистою вишиванкою, яка є символом збереження національної ідентичності українців. У ліцеї відбулась акція "Моє ім`я - вишиванка", під час якої усі бажаючі могли дізнатися, як у вишиванці можна закодувати ім`я людини.

Свято знань

 

ФОТОКОЛАЖ "День Знань"

Посмішками, яскравим святом, феєрверком позитивних емоцій відзначила наша ліцейна родина 1 вересня День Знань. Свято розпочалося урочистою лінійкою біля районного Палацу культури.

Детальніше...

Свято нагородження ліцеїстів

 

Світлини свята у Хмарі ліцею

    16 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді Городищини. Зібралися переможці обласних предметних олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці шкіл, вчителі, батьки, наставники юних дарувань.

Детальніше...