Заходи, події

Заходи, події

Тиждень права - 2017

10 грудня 1948 року генеральна асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Це одна з найважливіших подій в історії людства, яка ознаменувала початок нової ери у взаєминах між державою і громадянами. Саме з цією датою пов’язане щорічне проведення у ліцеї Тижня правових знань. Програма тижня складалася із тематичних занять та зустрічей, скоординованих учителем правознавства О.О. Мухою.

Детальніше...

Міс Осінь у ліцеї

Які гарні дівчатка навчаються в нашому ліцеї!!! Осіння пора завершилася святом-конкурсом "Міс осінь", яке підготували та провели разом з класним керівником Л.В. Гудзь учні 9 класу.  Незабутні виступи конкурсанток: граційної Аміни Савенко, креативної Олі Усенко, ніжної Насті Панько та романтичної Іри Новікової викликали в залі море позитиву.

Детальніше...

Тиждень Безпеки дорожнього руху

 

Тиждень безпеки дорожнього руху проходив у ліцеї протягом 13-19 листопада. Привернення уваги учнів до проблем безпеки на дорозі є надзвичайно актуальним завданням в сучасних умовах, оскільки останнім часом збільшилася кількість нещасних випадків на дорогах.

Детальніше...

Тиждень біології та здорового способу життя

       

Під девізом «Думай глобально – дій локально» протягом 27 листопада – 01 грудня в ліцеї пройшов Тиждень біології та здорового способу життя. З метою підвищення рівня екологічної свідомості та екологічного мислення ліцеїстів учениці 11 класу Добровольська Анна та Завродська Діана презентували контейнер для збирання відпрацьованих батарейок,

Детальніше...

Свято рідної мови

День української мови відзначає щорічно 9 листопада патріотична громадськість України. Тому щорічно у листопадові дні ми проводимо Тиждень української мови та літератури.  Цей тиждень насичений цікавими заходами завжди сприяє піднесенню патріотичного духу в ліцеї.

Детальніше...

ВІзит до Польщі

    22-24 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган відвідала Польську Республіку у складі делегації освітян України. 

Детальніше...

Учительські акорди осені

14 жовтня педагогічний колектив ліцею здійснив екскурсію до м.Черкас.

Детальніше...

Пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

 

24 листопада учні та вчителі ліцею долучилися до всеукраїнських заходів вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Детальніше...

Тиждень правознавства

   Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 2 жовтня відбулася урочиста лінійка, під час якої учитель правознавства Муха Олександр Олександрович оголосив план проведення Тижня та оголосив про початок виборчої кампанії на посаду президента Ліцейної республіки.

Детальніше...

Дебют ліцеїстів - 2017

 

Дебют ліцеїстів – яскраве і радісне свято прийому в ліцейну родину наших восьмикласників відбулося нещодавно. Гості та герої свята здійснили мандрівку до світу захоплень наймолодших ліцеїстів.

Детальніше...

Школа тренерів Microsoft

    30 вересня 2017 року в Києві стартувала Перша Всеукраїнська Школа тренерів Microsoft, в роботі якої взяли участь вчителі інформатики Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія Анатоліївна та Клепко Ігор Володимирович.

Детальніше...