Заходи, події

Заходи, події

День Соборності України

22 січня учні та вчителі нашого ліцею долучилися до загальнодержавного відзначення Дня Соборності України. Учитель історії О.В. Бурлака разом з учнями 11-Б класу Вікторією Швидкою та Вікторією Горопекою провели просвітницьку годину "Історичний календар "Герої та символи боротьби за незалежність України".

Детальніше...

Батьківські збори "Сучасні підходи до комунікації в колективі"

 

15 січня відбулися у 9 класі батьківські збори на тему "Сучасні підходи до комунікації в колективі". Метою зібрання було обговорити ситуацію взаємодії класного керівника з учнями та батьками, учителів-предметників, які викладають у класі, та пошук шляхів побудови системи відносин на засадах упорядкованості та взаєморозуміння.

Детальніше...

Бурлака О.В. - член журі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

 

19-21 грудня 2019 року учителька історії ліцею О.В. Бурлака взяла участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" в номінації "історія". Захід відбувався на базі КЗ Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.

Детальніше...

Семінар-тренінг всеукраїнського проекту «Природничо-математична освіта-2020»

10 січня 2020 року учителька Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія взяла участь у роботі семінару-тренінгу «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів», для учасників всеукраїнського проекту «Природничо-математична освіта-2020», який відбувся в осфісі компанії Microsoft Ukraine у Києві.

Детальніше...

Акція "16 днів проти насильства"

Протягом листопада-грудня 2019 р. у ліцеї було проведено низку заходів у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та Всеукраїнського тижня права. Учителі ліцею (Муха О.О., Покась Г.В., Хоменко Л.П. ,Марченко О.Є.) підготували і провели заходи, спрямовані на формування засад комфортної взаємодії учасників освітнього процесу, запобігання шкідливим звичкам та формуванню правової культури ліцеїстів:

Детальніше...

Зустріч Нового року

Весело та яскраво зустрічали різдвяно-новорічні свята у ліцеї. Ліцеїсти старанно підготувалися до святкування: прикрасили ялинку, підготували фотозону, успішно завершили навчання в ІІ семестрі. Тож Новий рік прийшов до нас із подарунками та гарним настроєм.

Детальніше...

Зустріч з еко активістом Олегом Білоусом

 

Питання забруднення навколишнього середовища насьогодні дуже актуальні. Сміття заполонило всю навколишню природу, річки, ліси та наші вулиці. Що ж зним робити? Відповіді на ці питання ліцеїсти шукали вчора під час зустрічі з еко активістом, давнім другом нашого ліцею, футбольним кумиром наших хлопчаків, земляком Олегом Білоусом.

Детальніше...

Педагогічна рада

 

Під час зимових канікул 8 січня відбулася педагогічна рада. Участь у заході взяли учителі ліцею. Головною метою було обговорення результатів навчально-виховної роботи в І семестрі 2019-2020 н.р. та обговорення низки актуальних питань функціонування освітнього простору ліцею. 

Детальніше...

"Креативні педагогічні стратегії" з Освіторією

 

14 грудня 2019 року, вчитель англійської мови, Вікторія Шастун, була учасником тренінгу "Креативні педагогічні стратегії" в Освіторія-хаб. Перемога в конкурсі від National Geographic “TeachersTalk”, де вона отримала у подарунок сертифікат від Освіторії, дала можливість безкоштовно  відвідати та практикувати сучасні педагогічні новинки від Юрія Гайдученка.

Детальніше...

Змагання учасників гуртка робототехніки

Наприкінці І семестру 26.12.2019 року в Городищенському економічному ліцеї учні 9 класу та вихованці гуртка з робототехніки від КЗ «Городищенський районний Будинок дітей та юнацтва» (керівник Софія Анатоліївна Сотникова) взяли участь у змаганнях з номінацій:

Детальніше...

Зустріч учасників конкурсу есе "Кожен з нас президент"

12 грудня 2019 року у приміщенні Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було проведено нагородження переможців конкурсу на краще есе серед учнів 10-11 класів на тему "Кожен з нас президент".  Серед призерів  і учениця 10-А класу Городищенського економічного ліцею Тимофєєва Олександра (керівник О.О. Муха).  Захід  проведений цікаво, пізнавально та  креативно. З учнями-переможцями студенти даного закладу ознайомили з юридичною деонтологією та криміналістикою. З учителями-наставниками був проведений круглий стіл з питань цивільного, сімейного, трудового права.

Дякуємо організаторам даного конкурсу за чудовий захід та проведений час.