Заходи, події

Заходи, події

Відзначаємо пам'ятні дати січня онлайн

 
 
 
Дорогі ліцеїсти, вчителі, батьки!
Сьогодні 22 січня ми відзначаємо День Соборності України.
У зв'язку з карантинними обмеженнями знаменні дати січня ми будемо відзначати в онлайн режимі.
 
Тож запрошуємо до віртуального квесту "Україна в stories".
 
Важливо правильно зареєструватис на старті та взяти участь в завданні 1 "Ланцюг Собороності від Києва до Сімферополя" вже сьогодні!
 
Діти, під час заходу ви зможете не лише більше дізнатися про ключові події нашої героїчної історії, а й отримати приємні бонуси.
 
Тож заходьте за посиланням вгорі або скористайтеся QR-кодом на логотипі заходу   

Детальніше...

Міжнародний день толерантності

16 листопада в усіх країнах світу відзначається Міжнародній День Толерантності Щоб привернути увагу громадськості до тих небезпек, які може спричинити нетерпимість,  учнями Городищенського економічного ліцею  під керівництвом заступника директора Галини Покась було проведено акцію «Подаруй свою усмішку світу».

Детальніше...

Всеукраїнський диктант національної єдності

 

УВАГА!!! УВАГА!!!

Оголошується ЛІЦЕЙНИЙ ФЛЕШМОБ до Дня української писемності та мови

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Детальніше...

З вірою у перемогу

 

Неквапливими кроками іде по світу осінь. Тихо звучить мелодія і в легкому вальсі кружляє листя. Ця пора надихає на творчість і на філософські роздуми про життя. Круговерть думок: швидкоплинність буття, зміни подій у бентежному світі, виклики долі і…сильних духом людей, які мають місію вчити і вчитись, цінність – жити  за законами правди, добра, віри, любові.

Детальніше...

Година спілкування "Торгівля людьми як небезпека для життя"

     

18 жовтня відзначається  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Цей день започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми, зокрема дітьми, є серйозним злочином і грубим порушенням прав людини. І страждають від сучасного рабства всі країни світу.

Детальніше...

Дебют ліцеїстів 2020

 

Уже з перших днів навчання у ліцеї упевнено та яскраво заявили про себе восьмикласники активною участю в ліцейних заходах. Надихнувшись перемогами в спортивних змаганнях та конкурсах  уперше  в історії ліцею учень 8 класу Бурлака Назарій, заручившись підтримкою команди однокласників, балотувався на пост президента Ліцейної республіки. 

Детальніше...

Зустріч випускників 2005 року

17 жовтня 2020 року у стінах Городищенського економічного ліцею відбулася зустріч випускників 2005 року. Цей випуск розпочав історію ліцею -  він особливий, неповторний і є своєрідним успішним стартом у пізнання і розкриття інтелектуального потенціалу молодого покоління, знайомством із власним «Я» і оточуючим світом.  

Детальніше...

Імітаційна гра М18

Напередодні місцевих виборів у ліцеї відбулась вже традиційна імітаційна гра проєкту "М18. Ми можемо більше!" з виборів до органів місцевого самоврядування. Керуючись настановами організаторів, оргкомітет ліцейного осередку проєкту (директор Ж.І. Здоренко, заступник директора з НВР Г.В. Покась, учитель правознавства О.О. Муха)

Детальніше...

Вибори в Ліцейній республіці

За традицією в перші дні жовтня в ліцеї відбувається оновлення органів ліцейного самоврядування - Ліцейної республіки. Відповідно до плану роботи, 13 жовтня, відбулися вибори Суду Честі Ліцейної республіки на 2020 – 2021 навчальний рік. Суддями були обрані учні 10 і 11 класів правового профілю, а саме: Пикало Яна, Литвин Віталій, Мацепа Анастасія, Багацька Софія, Кравченко Златослава, Бурлака Софія, Граділь Анастасія, Повзун Андрій. Головою Суду Честі обрали Кравченко Златославу, яка і привела до присяги новий склад суду.

Найбільш інтригуючими були вибори президента Ліцейної республіки, що відбулися згідно виборчого законодавства та Конституції ЛР.

Детальніше...

Тренінг зі стресостійкості

Сучасний світ - динамічний і нестабільний. Науковці зазначають, що   сьогодні ми живемо у VUCA-світі (акронім англійських слів volatility — нестабільність, uncertainty — невизначеність, complexity — складність і ambiguity — неоднозначність).

Детальніше...

День захисника України

Ліцейне товариство долучилося до відзначення Дня захисника України. 13 жовтня вчитель історії О.В. Бурлака провела у 8-11 класах пізнавальний історичний квест "Шляхами боротьби за волю". Під час заходу учням пропонувалися дослідницькі міні проєкти з дослідження історії пам'ятного дня, історії розвитку українського війська, внеску видатних полководців у боротьбу за свободу і незалежність України.

Детальніше...