Заходи, події

Заходи, події

Вибори в Ліцейній республіці

За традицією в перші дні жовтня в ліцеї відбувається оновлення органів ліцейного самоврядування - Ліцейної республіки. Відповідно до плану роботи, 13 жовтня, відбулися вибори Суду Честі Ліцейної республіки на 2020 – 2021 навчальний рік. Суддями були обрані учні 10 і 11 класів правового профілю, а саме: Пикало Яна, Литвин Віталій, Мацепа Анастасія, Багацька Софія, Кравченко Златослава, Бурлака Софія, Граділь Анастасія, Повзун Андрій. Головою Суду Честі обрали Кравченко Златославу, яка і привела до присяги новий склад суду.

Найбільш інтригуючими були вибори президента Ліцейної республіки, що відбулися згідно виборчого законодавства та Конституції ЛР.

Детальніше...

День захисника України

Ліцейне товариство долучилося до відзначення Дня захисника України. 13 жовтня вчитель історії О.В. Бурлака провела у 8-11 класах пізнавальний історичний квест "Шляхами боротьби за волю". Під час заходу учням пропонувалися дослідницькі міні проєкти з дослідження історії пам'ятного дня, історії розвитку українського війська, внеску видатних полководців у боротьбу за свободу і незалежність України.

Детальніше...

Відзнаки GoGlobal за мовний табір

Відзнаки організації GoGlobal (це ініціатива громадської організації Global Office, що об'єднує людей навколо розуміння необхідності вивчення іноземних мов в Україні) за активну участь у міжнародному мовному таборі GoCamp отримали наші ліцеїсти Дудко Я., Бурлака С., Харенко Р., Зеленько А., Багатченко А., Сальнікова А., Кошелєва Н., Головко А., Головко А., Дудник І., Кравченко З. та вчителька англійської мови Вікторія Анатоліївна Шастун. Це учні, які активно долучалися до проєктів мовного табору, про який детальніше можна прочитати в статті GoCamp-2020 в дистанційному режимі

Читацький клуб "Логос"

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулося засідання ліцейного клубу читачів "Логос". За круглим столом з чашкою чаю зібралися любителі літературного слова: Дорошенко Ілля, Мацепа Анастасія, Повзун Андрій, Кравченко Златослава, Бурлака Назарій та Бурлака Софія. Керівник гуртка Юлія Осадча познайомила учасників зібрання з новинками сучасної української літератури.

Детальніше...

Олімпійський тиждень 2020

Фотогалерея "Спартакіада"

Фотогалерея "Ліцейна каша"

Протягом 7-11 вересня 2020 р. в ліцеї пройшов традиційний Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Програма Олімпійського тижня була насиченою подіями:

Детальніше...

День учителя

Початок жовтня традиційно відзначився святкуванням у ліцеї професійного свята педагогів – Дня вчителя. Роль учителів у цей день взяли на себе Дудко Яна, Тимофеєва Олександра, Кравченко Злата, Бурлака Софія, Козюра Яна зі воїми командами учнів 11 класів підготували цікаву та яскраву програму дублерських уроків: «Mafia», «Dance club», «Musical battles», «Star Wars», «********». 

Детальніше...

День знань в ліцеї

Ось і настала осінь, а з нею і новий навчальний рік.
У День знань, зважаючи на нові умови навчання в умовах пандемії, ми поєднали нові якості свята з традиційними елементами:

Детальніше...

Всесвітній день прибирання

 
 
19 вересня учні та вчителі Городищенського економічного ліцею долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» #LetsdoitUkraine. Цьогоріч акція проходила в трьох локаціях "Татарка", Кам'яний кар'єр на Зарічці та Заводський мікрорайон (Гарячка). Під час акції учасники прибирали та сортували сміття, прослухали майстер-клас із сортування сміття. Для юних учасників акції організатори (Олег Білоус, Віталій Моргун та Володимир Зінченко) забезпечили солодкий перекус та смачну піццу від закладу «Банда Піцца».

Детальніше...

Прощання з ліцеєм - випускний 11 класів

Переможці змагань з легкої атлетики

13  вересня 2020 р. в спорткомплексі “Колос” відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені традиційному святкуванню Дня фізичної культури і спорту. Учням Городищенського економічного ліцею випала нагода взяти участь у цих змаганнях. Юнаки та дівчата змагалися у трьох вікових категоріях з таких видів: біг 60 м(100 м) та стрибки у довжину.

Детальніше...

Нагородження до Дня молоді