Заходи, події

Заходи, події

Вселіцейний похід на природу

 

Більше фото в соціальних мережах

8 вересня, у завершальний день спортивного тижня вся ліцейна громада здійснила похід в урочище Татарка на традиційну ліцейну кашу. Команди класів у супроводі класних керівників та батьків варили смачну лісову кашу, яку потім представили на розсуд серйозного журі гурманів та знавців лісових каш в особі педагогів.

Детальніше...

Велопробіг - свято для велосипедистів

 
Цього року продовжили щорічну традицію ліцейної родини – велопробіг. Сорок ліцеїстів стали однією командою, щоб разом вирушити у мандрівку дорогами рідного міста на двоколісних конях. Мандрували у супроводі педагогів Богдана Ігорьовича Щибрі, Ірини Андріївни Маранської, Олени Вікторівни Бурлаки, Анастасії Костянтинівни Лавренко

Детальніше...

Педагогічні зустрічі та нагороди педагогів

 

В останні дні серпня у громаді відбулися традиційні серпневі зустрічі педагогічних працівників. Під час спільної з представниками керівництва громади серпневої конференції керівників закладів освіти обговорювали питання створення безпечних умов для навчання здобувачів освіти, матеріально-технічної готовності закладів освіти до нового навчального року.

Детальніше...

Так гартується нація переможців!

Фоторепортаж на сторінці Фб

До Дня фізичної культури і спорту, який в Україні відзначається в другу суботу вересня, у  Городищенському економічному ліцеї вже традиційно відбулася ліцейна спартакіада з різних видів спорту. Це драйвове, радісне, захоплююче  дійство пройшло на міському стадіоні «Колос».

Детальніше...

Підготовка до навчального року

Протягом останнього тижня серпня у ліцеї знову завирувало життя - ліцейне товариство проводило останні приготування до нового навчального року. Відбулися батьківські збори в класах, класні керівники провели зустрічі-знайомства класів.  

Детальніше...

Благодійний збір для ЗСУ

 

Благодійний збір на придбання дрону для Збройних сил України було проведено в ліцеї під час свята Дня знань. Нині багато чоловіків і жінок захищають наш спокій на фронті. Серед героїв і наші випускники. Одни із них - Маштабей Анатолій, випускник 2021 р. - служить у підрозділі "Сталевий кордон" Гвардії наступу.

Детальніше...

Ідеї Нової української школи в інноваційних закладах Черкащини

23 червня 2023 року Жанна Здоренко, директор ліцею, стала учасником засідання освітньої студії «Реалізуємо ідеї Нової української школи в інноваційних закладах освіти Черкащини», яка відбулася на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» і об’єднала керівників, представників обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини».

Детальніше...

Ювілейний День знань у ліцеї

1 вересня ліцейна родина традиційно відзначила початок навчального року святковою лінійкою. Але цього року у нас незвичайне свято, а ювілейне. Саме 20 років тому створений рішенням Городищенської районної ради заклад нового типу ліцей відкрив свої двері для перших 25 учнів. Це були учні економічного профілю, яким і випала нагода разом із педагогами започаткувати багато традицій ліцейного життя та торувати дорогу інноваційним підходам до організації освітнього процесу. Уже в 2004 р. було відкрито правовий профіль, а з 2006 р. у ліцеї запрацював перший проліцейний 8 клас.  

Детальніше...

Літні студії для вчителів історії у Жовкві

Протягом 14-17 серпня старовинна Жовква на Львівщині приймала учасників Всеукраїнського науково-практичного семінару для вчителів історії та методистів "Літні студії для вчителів історії". Участь у заході на запрошення організаторів взяла заступник директора ліцею, вчитель історії Олена Вікторівна Бурлака. Організований Українським інститутом вивчення Голокосту Ткума захід зібрав вчителів-практиків, методистів, науковців з різних куточків України.

Детальніше...

Педагогічна рада напередодні навчального року

Напередодні навчального року відбулася педагогічна рада вчителів Городищенського економічного ліцею. Директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко ознайомила з "Візією майбутнього освіти і науки України: пріоритети і напрями освітньої діяльності до 20230 р."

Детальніше...

Ми готові продовжити очне навчання

В умовах воєнного стану головною передумовою освітнього процесу  в очному форматі є безпека та збереження життя всіх учасників, що можливе за наявності і задовільного стану укриття.  Тому з-поміж інших робіт із підготовки ліцею до нового навчального року облаштування укриття було чи не найважливішими завданням.

Детальніше...