Заходи, події

Заходи, події

Урок фінансової грамотності до ювілею гривні

 

Уроки фінансової грамотності, присвячені ювіелю (25-річчю грошової реформи) національної валюти гривні провела вчитель економіки і фінансової грамотності Тетяна Василівна Чорна. Під час уроків учні познайомилися з історією національної валюти України, розглянули колекції грошових знаків ліцеїстів і вчителів.

Детальніше...

Олімпійський тиждень-2021

Фотоальбом "Олімпійський тиждень"

Протягом 6-10 вересня 2021 р. в ліцеї пройшов традиційний Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Програма Олімпійського тижня була насиченою подіями: 

Детальніше...

Відзнака за конкурс "Учитель року"

         

26 серпня учитель української мови та літератури ліцею Юлія Осадча за багаторічну, сумлінну працю отримала нагороду - Почесну грамоту Обласного управління освіти і науки Черкаської ОДА. Відзначення Переможців обласного конкурсу відбулося в рамках обласної конференції працівників освіти відбулася виставка сучасних технологій і досягнень в освіті «Сучасна освіта – майбутнє України», що традиційно відбувається напередодні навчального року. 

Щиро вітаємо Юлію Петрівну із заслуженою нагородою і бажаємо натхнення в подальшій праці!

Детальніше...

Нова музична апаратура від випускника

         

Як відомо, ліцейне життя надзвичайно насичене різноманітними цікавими подіями і заходами. Однак протягом останніх років ліцей відчував гостру потребу в оновленні апаратури для звукового і музичного оформлення наших свят і подій. І ось нарешті мрія здійснилася - наш випускник 2007 року Олексій Недвига

Детальніше...

Сучасна освіта – майбутнє України

26 серпня у рамках обласної конференції працівників освіти відбулася виставка сучасних технологій і досягнень в освіті «Сучасна освіта – майбутнє України». Під час виставки вчителька ліцею Ірина Маранська презентувала досвід використання окулярів віртуальної реальності. 

Детальніше...

Новий навчальний рік в ліцеї

     

     Святковий перший дзвінок пролунав для ліцеїстів 1 вересня. Ліцей відкрив двері для новачків – учнів 8 класу, 9-тикласників і учнів, що вступили на навчання до 10 класу. Зі словами вітань до учасників свята звернулися директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко та представники батьківської громадськості.

Детальніше...

Поетичний зорепад юних талантів Городища

   

 Напередодні великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України учениця 9 класу  Вероніка Завгородня взяла участь у міському фестивалі «Поетичний зорепад юних талантів Городища».  

Детальніше...

Педагогічна рада у ліцеї

       

Традиційно, перед  початком навчального року, в ліцеї відбулася перша педагогічна рада. Педагогічний колектив зібрався,щоб розглянути питання щодо організації роботи ліцею у новому навчальному році.

Детальніше...

Ліцей запрошує на навчання

Детальніше...

Готовність до навчального року

       

19 серпня 2021 року пройшла перевірка стану готовності закладів освіти ТГ до нового навчального року. Комісія на чолі з начальником відділу освіти  Н.П.Жовталюк завітала і до Городищенського економічного ліцею.  Члени комісії зауважили, що у ліцеї повністю облаштовано класні кімнати, створено зручне, комфортне  та безпечне освітнє середовище. Відмічено сумлінну роботу керівника ліцею, педагогічного колективу та батьків учнів, які з розумінням та творчістю підійшли до осучаснення навчальних приміщень.

Детальніше...

Презентаційна панель програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини

01 липня 2021 року Жанна Здоренко, директорка ліцею, взяла участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, яка відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради. 

Детальніше...