Заходи, події

Заходи, події

День відкритих дверей в КНУ ім. Т. Шевченка

На запрошення ННЦ Інститут біології та медицини учні ліцею разом із вчителями О.Є. Марченко, О.В. Бурлакою, Г.В. Покась відвідали День відкритих дверей в Національному університеті імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Зустріч Асоціації керівників шкіл нового типу

18 жовтня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Здоренко Ж.І. брала участь у засіданні Асоціації керівників шкіл нового типу, місцем проведення якого став - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Перший проректор  - Василь Мойсієнко ознайомив із перспективою розвитку і констатував сучасні тенденції університету; висвітлив форми співпраці Черкаського національного із сучасними закладами освіти; запропонував розробку моделі підвищення кваліфікації педагога.

Детальніше...

Фотоквест до Дня захисника Вітчизни

З нагоди Дня Захисника Вітчизни (14 жовтня) ліцеїсти взяли участь у фотоквесті "Городище - славне місто". Під час заходу вчителі історії О.В. Бурлака та О.О. Муха запропонували учням пригадати всіх людей, які прославляли наше місто та Україну, обороняли Батьківщину від ворогів.

Детальніше...

Х конкурс ім. Т. Шевченка

Є в українській літературі імена, які увібрали в себе живу душу народу, стали часткою життя. Таким для нас, українців, є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія викликає захоплення красою, силою і народною мудрістю.
Ліцеїсти доторкнулися до творчої спадщини Кобзаря, долучилися до роздумів, написавши творчу роботу, і стали учасниками ювілейного Х Міжнародного мовно- літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Форум М18 "Менші 18 - Ми можемо більше"

12 жовтня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Ж.І. Здоренко стала учасником VI Київського дитячо-юнацького форуму М18 "МЕНШІ  18 - МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ". Метою форуму є створення комунікативної платформи для зустрічі з депутатами Київради і спільного обговорення молодіжних проблем, шляхів їх вирішення; підвищення рівня обізнаності дітей і молоді щодо спільної діяльності місцевого самоврядування, мотивації до участі у політичному та соціально-культурному житті міста; поширення кращих методів і форм роботи з дітьми та молоддю для формування активної громадянської позиції. 

Детальніше...

Досвід впровадження медіаінновацій

16 жовтня 2019 року учителька інформатики, фізики і математики нашого ліцею Сотникова С.А.  виступила на обласному семінарі для заступників директорів з навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів «Особливості управління впровадженням медіаінновацій в освітню практику». Софія Анатоліївна виступила з доповіддю на тему "STEM-уроки як складова НОвої української школи" (ігрові методи навчання). Захід відбувся на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР». Учасники систематизували знання про застосування хмарних сервісів в управлінській, методичній та освітній роботі. Розглянули  технології проведення  STEM-уроків та використання у навчальному процесі нових методів та засобів (доповнена та віртуальна реальності, гра Minecraft). 

Детальніше...

Знайомство зі світом професій

Профорієнтаційна зустріч учнів ліцею із фахівцем з профорієнтації Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Кирпатою Інною Миколаївною та студенткою Національного університету ім. Т.Г. Шевченка Горбань Марією (ІІІ курс Інституту біології та медицини, член Вченої ради) відбулася в ліцеї. 

Детальніше...

Переможці районних спортивних змагань

Ліцеїсти взяли участь у районних спортивних змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу. Вітаємо наших учнів, які здобули переможні місця у всіх видах спорту: Войчишина Наталія, Петренко Аліна, Моргун Іванна, Дудко Яна, Повзун Андрій, Пестенков Дмітрій, Корінь Ярослав, Мазур Олександр. Вітаємо і бажаємо нових спортивних звершень!!!

Детальніше...

Тренер міжнародного проекту з інфомедійної грамотності

7-9 жовтня 2019 р. у Києві відбувся освітній симпозіум «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу». 400 учасників, серед яких були керівники і представники інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів вищої освіти, шкіл та міжнародні експерти розглядали питання впровадження медіаосвіти в Україні

Детальніше...

Екологічні дії ліцеїстів

Ліцейна спільнота активно долучається до різноманітних екологічних ініціатив як місцевого, так і глобально масштабу. Нещодавно представники ліцею Вікторія Шастун, Ірина Маранська, Саша Тимофєєва, Яна Козюра, випускник Максим Наталіч взяли участь у прибиранні берегів Пісочного кар'єру, що відбулося за ініцативи еологічного активіста Олега Білоуса. 

Також крокує ліцеєм флешмоб з висаджування дерев - ми долучилися до проекту @Кoen Timmers, який закликав посадити 1000 000 дерев в усьому світі. Акція проходить синхронно 98 країнах. Учасники висаджують дерева та фіксують свою участь фотографіями #ClimateActionP #CAP8  

Ліцеїсти також перейнялися проблемою спалювання листя в Городищі, яке призводить до негативного впливу на навколишнє середовище та здоров'я містян. Так, Саша Тимофеєва підготувала соціальне відео проти спалювання листя. Відео можна подивитися за посиланням https://youtu.be/clhakLcjX_s

Детальніше...

Вибори в Ліцейній Республіці

Більше фото тут 

Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 4 жовтня відбулася урочиста лінійка, на якій учитель правознавства Муха Олександр Олександрович оголосив план заходів проведення Тижня та оголосив про початок виборчої кампанії на посаду президента Ліцейної Республіки.

Детальніше...