Заходи, події

Заходи, події

Участь восьмикласників у міжнародних діалогах проєкту Generation Global

12 квітня 2021 року учні восьмого класу ліцею вперше взяли участь у міжнародному діалозі на платформі Тоні Блера Generation Global. Де познайомилися з учнями Херсонської гімназії №1. У ході зустрічі учні розповіли про міста де мешкають та обговорили тему «Мистецтво самовираження». Фасилітатор діалогу Олена Науменко сприяла учнівській взаємодії ставивши цікаві запитання та підсумовуючи відповіді учнів. Більшість запитань стосувалися  ролі  мистецтва у житті, чим вони люблять займатися, чи легко цим займатися, чи підтримують друзі і близькі. 

Детальніше...

Всесвітній день здоров'я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров’я людини залежить не тільки від зусиль лікарів. 

Детальніше...

Переможці обласного конкурсу наукових робіт з історії “Юні історики Черкащини”

З 21 січня по 19 березня 2021 року з ініціативи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводився обласний конкурс на тему: “Богдан Хмельницький - великий син українського народу. Захід відбувався з нагоди 425-річчя від Дня народження Богдана Хмельницького та 100-річчя Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. 

Детальніше...

Засідання Суду Честі ліцейної республіки

6 квітня 2021 року на території Городищенського економічного ліцею під керівництвом вчителя правознавства Олександра Мухи проходило судове засідання за участю учнів 10-б та 11-б класів. Захід відбувався в рамках інтеграції предметів правознавство та українська література.

Детальніше...

Фестиваль педагогічної майстерності

Протягом лютого-березня в ліцеї відбувся фестиваль педагогічної майстерності. Учителі ліцею запрошували на уроки колег з метою обміном педагогічним досвідом, інноваційними ідеями проведення сучасного уроку. За цей період відбулися відкриті уроки вчителів  Л.В. Гудзь, О.О. Мухи, В.А. Шастун, О.Є. Марченко, О.В. Бурлаки, Б.І. Щибрі, І.А. Маранської., І.В.Клепка.

Детальніше...

День сміху

1 квітня в Міжнародний день сміху доречно згадати, що сміх має чудовий оздоровчий ефект як на фізіологію людини, так і на психіку.  Згідно з висновками медиків, хвилина сміху подовжує життя людини на 5 хвилин.

Детальніше...

Хеппі челендж #Велика родина

Триває 4 тиждень Хеппі челенджу #Велика родина  проєкту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Мета цього тижня - згуртувати дітей з їх батьками, посприяти емоційному зближенню всередині родин, а також підсилити почуття приналежності у дітей до їх великої шкільної родини і до своєї місцевої громади. Всі великі справи починаються із першого кроку, а найважливіші зміни відбуваються у нашому серці.

Детальніше...

Міжнародний конкурс Екоплаката

У рамках Міжнародного проєкту «ЕКОКУЛЬТУРА» проходить Міжнародний конкурс екоплаката. Захід проводиться Державним університетом інфраструктури та технологій у співорганізації з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти. Головна мета конкурсу: привернути увагу суспільства до сучасних екологічних загроз,

Детальніше...

POSITIVE SCHOOL DAY

 

Щастя наше в середині нас. Нехай ніхто не сподівається щастя ні від високих наук,

ні від шановних посад, ні від багатства. Немає його ніде.

Воно залежить від серця, серце – від миру, мир – від знання. 
Григорій Сковорода  

Напередодні весняних канікул восьмикласники разом з міжнародним проєктом Positive School Day та класним керівником Іриною Маранською відзначали свій тиждень Щастя. Обирали креативне привітання з однокласниками та вчителями,  одягали  одяг та атрибути  жовтого кольору (кольору щастя), робили записи один одному в індивідуальні «щоденники щастя», а  перед початком навчального дня робити «кульку радості».

Детальніше...

Міжнародний діалог із Індонезією 

 

1 квітня 2021 року учні ліцею під керівництвом вчителя англійської мови Вікторії Шастун брали участь у міжнародному діалозі на платформі Тоні Блера Generation Global. Тема діалога “Свобода вірування”. Партнерами-співрозмовниками наших учнів стали учні із Індонезії 15-17 років. Фасилітатор діалогу із Лондона сприяла учнівській взаємодії, ставивши запитання та підсумовуючи учнівські відповіді.

Детальніше...

Загадковий Skype

17 березня учні 9-Б класу ліцею разом із вчителькою англійської мови Вікторією Шастун стали учасниками міжнародної онлайнової гри Mystery Skype (Загадковий скайп). Завдання учнів здогадатися про країну партнера ставлячи Так/Ні географічні запитання англійською мовою. 

Детальніше...