Заходи, події

Заходи, події

Нагородження переможців конкурсу "Учитель року-2024"

15 лютого в актовій залі ЧОІПОПП відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу фахової майстерності "Учитель року-2024". Учитель української мови та літератури Ірина Андріївна Маранська була запрошена на захід як лауреат конкурсу. У нагородній церемонії з метою підтримки в радісний момент від ліцею взяли участь директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко та молоді педагоги ліцею Анастасія Костянтинівна Лавренко та Богдан Ігорьович Щибря, а також головний спеціаліст відділу освіти Городищенської ТГ Олена Віталіївна Ніколаєнко та завідуюча методичним сектором Тетяна Григорівна Сокирко

Детальніше...

Вітаємо переможницю ІІІ етапу олімпіади з історії

Приємні новини з ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії. Наша дев'ятикласниця Кайсен Дарина здобула ІІІ місце і увійшла в число переможців олімпіади. Дарина відзначається серйозним підходом до вивчення предметів та наукової діяльності. Її працьовитість і таланти дають можливість бути успішною в інтелектуальних змаганнях.
На фото поруч її вчитель - Олександр Олександрович Муха, який має неабиякий досвід підготовки саме учнів-переможців. Тож творчий тандем вчитель-учениця і цього разу досяг успіху.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальшого творчого і наукового зростання!

Детальніше...

Оновлення складу Суду честі Ліцейної республіки

Щороку на початку жовтня відповідно до Конституції Ліцейної республіки відбувається оновлення органів ліцейного учнівського самоврядування. Першим із оновлених став Суд Честі Ліцейної республіки. Обрання до складу Суду Честі як правило проводиться серед ліцеїстів правового профілю навчання та засвідчує високий рівень правової підготовки ліцеїстів.

Детальніше...

Global Cyber Day 2023 в ліцеї

25 жовтня 2023 року в рамках міжнародного місяця кібербезпеки учні 10-А та 9-А класів разом з учителем інформатики Ігорем Володимировичем Клепком взяли участь у вебінарі, проведеному консультантами з кібербезпеки KPMG. Під час інтерактивної навчальної онлайн сесії ліцеїсти отримали інформацію про захист облікових записів,безпеку в соціальних мережах,використання штучного інтелекту,кібербулінг і протидію шахрайству. 

Детальніше...

Всеукраїнський флешмоб до Дня психічного здоров’я «Руханка сили»

 
Ліцеїсти разом із вчителями взяли участь у Всеукраїнському флешмобі до Дня психічного здоров’я «Руханка сили». До активностей задля підтримки ментального здоров’я дорослих та дітей долучилися 87 ліцеїстів і 6 учителів.Пишаємося, що стали учасниками Національного рекорду України.
@unicef_ukraine , @juniors_in_ua , @mon.ua.official

Детальніше...

Екскурсія до шевченківських місць

20 жовтня ліцеїсти 8-9-х класів разом із вчителями Марченко Оксаною Євгенівною, Лавренко Анастасією Костянтинівною, Гудзь Людмилою Володимирівною здійснили поїздку в смт. Вільшана на завод "Бумкорн" та екскурсію Шевченківськими місцями. Першим пунктом нашого маршруту був музей Тараса Шевченка, де діти дізналися багато цікавого про життя та творчість великого поета. Під час відвідування галереї учні ознайомилися з роботами художників, які були пов'язані з життям Тараса Шевченка та його творчістю.

Детальніше...

Високі нагороди педагогів

На початку жовтня з нагоди Дня працівників освіти педагоги ліцею отримали нагороди за сумлінну і результативну працю. Цими нагородами відзначено високі результати роботи педагогів з учнівською молоддю. що були досягнуті протягом багаторічної результативної участі в унівських олімпіадах, творчих конкурсах, а також в педагогічних проєктах:

Детальніше...

Дебют ліцеїстів 2023

 
       
19 жовтня відбувся Дебют ліцеїстів. Це традиційне свято, під час якого відбувається посвята нових учнів ліцею, більш ширше знайомство з нашими новими друзями. За попередні півтора місяці навчання ми змогли побачити, що новачки 8-10 класів неймовірно позитивні, активні і творчі діти. Вони взяли участь у всіх заходах, що відбувалися, щедро ділилися новими ідеями та своїми знаннями, вміннями, талантами.

Детальніше...

Міжнародні діалоги в рамках GoGlobal

 

У перші два тижні жовтня у рамках проєкту GoGlobal відбулася серія онлайн-зустрічей збірної команди ліцеїстів спільно з вчителем англійської мови Лавренко Анастасією Костянтинівною та волонтерки із США Austin Garey.

Детальніше...

Президентські вибори в Ліцейній республіці

13 жовтня відповідно до виборчого законодавства та Конституції ЛР відбулися вибори президента Ліцейної республіки. Вибори в Ліцейній республіці є моделлю виборчої системи демократичної держави, яка діє за всіма правилами реальної виборчої системи України.

Детальніше...

Всеукраїнський урок єдності

06 жовтня 2023 року учні 9-б класу відвідали відео Всеукраїнський урок Єдності, який проводився за ініціативою Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та  інформаційної політики України та активною ініціативою IREX in Ukraine для освітян проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті». 

Детальніше...