Заходи, події

Заходи, події

Церемонія випускного вечора

6 червня відбулась урочиста церемонія вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класу 2024 р. У теплій атмосфері родинного свята зустрілися одинадцятикласники, педагоги, батьки та друзі ліцеїстів. Загальною тематикою свята були мрії ліцеїстів, їхнє бачення власного майбуття. Тож здійснення мрій та успіхів в дорослому житті їм бажали директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко, класний керівник Ірина Андріївна Маранська, від імені батьків - голова батьківського комітету Тетяна Іванівна Завгородня.

Детальніше...

Свято останнього дзвінка в ліцеї

31 травня ліцейна родина урочисто відзначила завершення 2023/2024 навчального року. У спільному колі зібралися учні, педагоги та члени родин ліцеїстів. Цей навчальний рік, як і багато попередніх, був традиційно багатим на різноманітні події, заходи, конкурси та інші активності. Він пройшов швидко і цікаво. Попри напружену ситуацію, пов'язану з війною, завдяки нашим захисникам ми мали змогу безперервно навчатися, здобувати нові знання, удосконалюватися, досягати поставлених освітніх цілей.

Детальніше...

Батьківські дні у ліцеї

Протягом 26 лютого -01березня з метою налагодження співпраці та пошуку шляхів покращення освітнього процесу проводилися відкриті уроки у 8 класі, на які були запрошені батьки. Метою проведення даних уроків є знайомство батьків із системою роботи педагогів та учнів.

Детальніше...

Показ фільму "Вовк. Страху нема"

 

Ліцеїсти 8-11-х класів побували на показі фільму «Вовк. Страху нема». Фільм створювався за участі командирів та воїнів бойових підрозділів ССО ЗСУ. Мета створення кінострічки - військове просвітництво, національно-патріотичне виховання, збереження історичної пам’яті, популяризація  іміджу Захисника України. У фільмі увічнені Воїни-Герої, які поклали свої життя в боротьбі за вільну Україну.

Детальніше...

Нагородження переможців конкурсу "Учитель року-2024"

15 лютого в актовій залі ЧОІПОПП відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу фахової майстерності "Учитель року-2024". Учитель української мови та літератури Ірина Андріївна Маранська була запрошена на захід як лауреат конкурсу. У нагородній церемонії з метою підтримки в радісний момент від ліцею взяли участь директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко та молоді педагоги ліцею Анастасія Костянтинівна Лавренко та Богдан Ігорьович Щибря, а також головний спеціаліст відділу освіти Городищенської ТГ Олена Віталіївна Ніколаєнко та завідуюча методичним сектором Тетяна Григорівна Сокирко

Детальніше...

День Європи з Освітнім Центром Верховної Ради

9 травня учні 10-а класу ліцею разом з учителем географії Пеляком Володимиром Антоновичем долучилися до всеукраїнського просвітницького онлайн-заходу з нагоди Дня Європи, організованого Освітнім центром Верховної Ради України. Захід був присвячений темі передумов євроінтеграційних процесів та структури Європейського Союзу, організації, яка надає неабияку моральну та матеріальну пітримку Україні у складні часи протистояння російській агресії.

Детальніше...

Вітаємо переможницю ІІІ етапу олімпіади з історії

Приємні новини з ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії. Наша дев'ятикласниця Кайсен Дарина здобула ІІІ місце і увійшла в число переможців олімпіади. Дарина відзначається серйозним підходом до вивчення предметів та наукової діяльності. Її працьовитість і таланти дають можливість бути успішною в інтелектуальних змаганнях.
На фото поруч її вчитель - Олександр Олександрович Муха, який має неабиякий досвід підготовки саме учнів-переможців. Тож творчий тандем вчитель-учениця і цього разу досяг успіху.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальшого творчого і наукового зростання!

Детальніше...

Фестиваль-конкурс «Європейський туризм на мапі Черкащини»

Учениця ліцею Анастасія Бондаренко під керівництвом вчителя мистецтва Пеляка Володимира Антоновича взяла участь у ІI щорічному Черкаському обласному Фестивалі-конкурсі «Європейський туризм на мапі Черкащини», який проводиться Черкаським державним технологічним університетом (кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи) відповідно до проєкту Міністерства освіти і науки України «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» та з нагоди Дня Європи в Україні серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та коледжів, євроклубів.

Детальніше...

Global Cyber Day 2023 в ліцеї

25 жовтня 2023 року в рамках міжнародного місяця кібербезпеки учні 10-А та 9-А класів разом з учителем інформатики Ігорем Володимировичем Клепком взяли участь у вебінарі, проведеному консультантами з кібербезпеки KPMG. Під час інтерактивної навчальної онлайн сесії ліцеїсти отримали інформацію про захист облікових записів,безпеку в соціальних мережах,використання штучного інтелекту,кібербулінг і протидію шахрайству. 

Детальніше...

Робота в журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

Протягом 4-7 квітня заступник директора Ліцею, вчитель історії Олена Вікторівна Бурлака брала участь в роботі журі IV (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, що проходив у м. Чернівці. Робота члена журі відповідальна, адже до участі у фіналі олімпіади допускаються переможці обласних етапів - діти, які дуже добре знають предмет, володіють словом та є рівносильними конкурентами один одному.

Детальніше...

Екскурсія до шевченківських місць

20 жовтня ліцеїсти 8-9-х класів разом із вчителями Марченко Оксаною Євгенівною, Лавренко Анастасією Костянтинівною, Гудзь Людмилою Володимирівною здійснили поїздку в смт. Вільшана на завод "Бумкорн" та екскурсію Шевченківськими місцями. Першим пунктом нашого маршруту був музей Тараса Шевченка, де діти дізналися багато цікавого про життя та творчість великого поета. Під час відвідування галереї учні ознайомилися з роботами художників, які були пов'язані з життям Тараса Шевченка та його творчістю.

Детальніше...