Заходи, події

Заходи, події

Експедиція Гуцульщиною

 

З неповторним колоритом гуцульської культури знайомилися протягом 4-8 липня 2019 року вчителька української мови Ірина Маранська та учениця ліцею Софія Бурлака під час експедиції проєкту "Єдність у різноманітності. Культурно-мовна неповторність етнографічних груп українців. Гуцули". Експедиція проходила гуцульськими селами Верховинського району на Івано-Франківщині.

Детальніше...

Національна (не)конференція EdCamp у Харкові

 

7 – 9 липня 2019 року директорка ліцею Надія Жуган та вчителька англійської мови Вікторія Шастун взяли у часть у 5-й Національні (не)конференції шкільних педагогів EdCamp ( #EdCampUkraine2019) у м. Харків. Захід проходив під гаслом #плекаюлюдину. Учасники мали змогу відвідати надихаючі сесії українських та зарубіжних спікерів, з яких було винесено багато родзинок для роботи і життя. Професійне, але водночас і неформальне спілкування, нові знайомства, можливість поділитися власним досвідом залишили неповторні враження від участі.

Детальніше...

Свято Ліцейного дзвоника

Пролунав Ліцейний дзвінок для колективу Городищенського економічного ліцею. Тепле родинне свято зібрало учнів, учителів, батьків, друзів ліцею. Свято проходило в традиційному форматі: вшанували державні символи, героїв-борців за незалежність України. Із вітальним словом виступив директор ліцею Надія Григорівна Жуган, яка побажала гарних канікул та відзначила грамотами учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту МАН.

Детальніше...

Ліцейний випускний

 

Випускний – один із тих моментів у житті кожного школяра, який пам’ятається все життя. Це свято завершення надважливого етапу в житті - навчання в школі. Це вечір прощання з ліцеєм і свято початку нового дорослого етапу життя. Тепло, яскраво, по-родинному відзначили свято випускного вечора наші ліцеїсти.

Детальніше...

Творча перемога в GenerationGlobal

 Учениця 9 класу ліцею Cофія Бурлака (вчитель Вікторія Шастун) посіла переможне ІІ місце в конкурсі творчих робіт англійською мовою на міжнародній платформі спілкування для підлітків GenerationGlobal. Платформа GenerationGlobal створена прем'єр-міністром Британії Тоні Блером для розвитку комунікації між підлітками різних країн світу.

Детальніше...

V літня школа ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ

       16-21  2019 року директор ліцею Надія Жуган та учитель Софія Сотникова взяли участь у V літній школі ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ «Вчити по-новому: формуємо навички XXI століття»,

Детальніше...

День вишиванки в ліцеї

Всесвітній день вишиванки відзначили в нашому ліцеї. Ліцейну залу прикрасила інсталяція "Моє ім'я вишиванка", під звучання сучасної української музики відбулося дефіле у вишиванках, святкова фотосесія.

Детальніше...

Туристичні мандрівки ліцеїстів

Відеоролик "Ліцейний похід"

Літні канікули 10-класників ліцею розпочалися традиційним туристичним походом на р. Дніпро. Такі літні мандрівки вже багато років організовує вчитель історії Олександр Муха. Діти з вчителями та батьками долучилися до природи, купалися в р. Дніпро, змістовно відпочивали: опановували мистецтво встановлення наметів, розпалювання вогню та приготування туристичних страв, ночівлі на природі. Для сучасних дітей, які багато часу проводять з гаджетами та звикли до благ цивілізації такі походи є справжньою пригодою з незабутніми враженнями. 

 

Переможці інтелектуально-творчих конкурсів

Ліцей завжди пишається своїми учнями і радіє їхнім перемогам. Наприкінці навчального року наші одинадцятикласники Анастасія Лабик, Дмитро Костенко, Нікандр Пеляк здобули ряд важливих відзнак за свою наполегливу працю.

Детальніше...

Свято вручення свідоцтв 9-класникам

Яскраво, весело і креативно відзначили в ліцеї Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. У святково прибраній залі зібралися учні 9 класу, батьки, вчителі, щоб привітати ліцеїстів з успішним завершенням ДПА та отриманням документу про освіту.

Детальніше...

Презентація краєзнавчої книги В. Чоса

10 травня 2019 року учні 10-Б класу Городищенського економічного ліцею відвідали Городищенську центральну районну бібліотеку імені В. Симиренка та взяли участь у заході, присвяченому публікації краєзнавчої книги Володимира Чоса «Невідома Городищина».

Детальніше...