WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Семінари та конференції

Семінари та конференції

Майбутнє економіки

         9 червня 2019 року директор ліцею Надія Жуган взяла активну участь в обговоренні стану економічної шкільної освіти в Україні та поділилася власним досвідом викладання економіки у ліцеї. А вже із вересня ліцей долучається до апробації підручника нового покоління "Економіка" для учнів 8 класу.

Детальніше...

Академічна доброчесність

  11-12 квітня директор ліцею Надія Жуган була учасником Міжнародної конференції "Академічна доброчесність: практичний вимір", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Конференція узагальнила успішні практики української освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти; учасники проаналізували, які стратегічні та практичні зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України.

Детальніше...

Конференція у Херсоні

  

       25-28 вересня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у XXVI щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», яка проходила у Херсоні, Новій Каховці і Скадовську. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект».

Детальніше...

Медіаосвіта у освітній практиці

06 березня  2019 року у стінах КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар заступників директорів

Детальніше...

Хакатон "STEM: гендерочутливий підхід"

 

Протягом 13.09-15.09.2018 року учитель математики та інформатики ліцею Сотникова Софія Анатоліївна взяла участь в Хакатоні  «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі» 

Детальніше...

Економіка на уроках громадянської освіти

        29 січня 2019 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником Всеукраїнського семінару на тему: «Економіка на уроках громадянської освіти. Як просто та цікаво викладати», анонсованого Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з Українською академією лідерства.

Детальніше...

Е-демократія в освіті

   16 березня 2018 року директор ліцею Надія Жуган відвідала м. Київ, де проходив Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах.

Детальніше...

Міжнародний семінар

 

       24, 25 січня 2019 року заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Ж.І.Здоренко взяла участь у міжнародному семінарі "Розвиток громадянських компетентностей дітей та молоді через участь у моделюванні виборів М18" з експертами з Німеччини, Грузії,

Детальніше...

Mini-EdCamp Чернігів

Білі ворони злетілися до міста легенд  - старовинного Чернігова. 8 грудня 2017 року більше 160 вчителів з 10 областей України, які хочуть змінювати освіту, зібралися у Чернігові на регіональну (не)конференцію Mini-EdCamp. Зібралися аби поспілкуватися та обмінятися досвідом з теми "Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи". До заходу долучилася Маранська Ірина Андріївна, вчитель нашого ліцею.

Детальніше...

Виїзні семінари директорів

   

         23 та 26 жовтня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у виїзних семінарах до Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з вивченням іноземних мов (школи лінгвістики та духовності) імені З. Алієвої Київської області та Канівської гімназії імені Івана Франка Черкаської області з метою ознайомлення із системою освітньої діяльності закладів освіти.

Детальніше...

Літопис ВГУ

    29 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником VI щорічної Київської конференції директорів навчальних закладів України, яких обєднує членство в асоціації ВГУ "Відроджені гімназії України".

Детальніше...