Семінари та конференції

Семінари та конференції

Виїзні семінари директорів

   

         23 та 26 жовтня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у виїзних семінарах до Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з вивченням іноземних мов (школи лінгвістики та духовності) імені З. Алієвої Київської області та Канівської гімназії імені Івана Франка Черкаської області з метою ознайомлення із системою освітньої діяльності закладів освіти.

Детальніше...

Конференція у Херсоні

  

       25-28 вересня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у XXVI щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», яка проходила у Херсоні, Новій Каховці і Скадовську. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект».

Детальніше...

Обмін досвідом

    28 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган на запрошення відділу освіти Смілянського району взяла участь у роботі семінару-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів Смілянського району, що відбувся у Макіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Детальніше...

Хакатон "STEM: гендерочутливий підхід"

 

Протягом 13.09-15.09.2018 року учитель математики та інформатики ліцею Сотникова Софія Анатоліївна взяла участь в Хакатоні  «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі» 

Детальніше...

Семінар учителів хімії

 

Методичний семінар-практикум «Хімічний експеримент як чинник формування мотивації учнів до навчання хімії» відбувся 24 листопада у ліцеї. Захід проводила вчителька хімії О.Є. Марченко для учителів району.

Детальніше...

Е-демократія в освіті

   16 березня 2018 року директор ліцею Надія Жуган відвідала м. Київ, де проходив Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах.

Детальніше...

Сучасний інноваційний простір ліцею

17 листопада на базі Городищенського економічного ліцею відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи  району з теми «Забезпечення інноваційного розвитку навчального закладу».

Детальніше...

Mini-EdCamp Чернігів

Білі ворони злетілися до міста легенд  - старовинного Чернігова. 8 грудня 2017 року більше 160 вчителів з 10 областей України, які хочуть змінювати освіту, зібралися у Чернігові на регіональну (не)конференцію Mini-EdCamp. Зібралися аби поспілкуватися та обмінятися досвідом з теми "Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи". До заходу долучилася Маранська Ірина Андріївна, вчитель нашого ліцею.

Детальніше...

Тренінг програми Microsoft

 

Самоосвіта є однією з невід`ємних ознак сучасного вчителя. "Навчаючи учусь" - кредо ліцейних педагогів. Так, 1 листопада 2017 року в Городищенському економічному ліцеї учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна провела тренінг «Використання хмарних сервісів Office 365 в освітньому процесі»

Детальніше...

Літопис ВГУ

    29 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником VI щорічної Київської конференції директорів навчальних закладів України, яких обєднує членство в асоціації ВГУ "Відроджені гімназії України".

Детальніше...

Економічний тренінг

      2-4 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у тренінгу  на тему «Економічний вимір публічної політики», який відбувся у Київській школі економіки (KSE).

Детальніше...