WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Семінари та конференції

Семінари та конференції

Серпневий педагогічний EdCamp

 

29 серпня педагогічний колектив ліцею взяв участь у заходах районної серпневої конференції вчителів. Цього року районний методичний кабінет продовжив традицію проведення методичних заходів у форматі вчительської (не)конференції EdCamp: учасникам були запропоновані цікаві експертні та вчительські сесії, під час яких колеги знайомилися з сучасними формами і методами роботи. Під час експертних паралелей провели майстерки учителі ліцею

Детальніше...

Майбутнє економіки

         9 червня 2019 року директор ліцею Надія Жуган взяла активну участь в обговоренні стану економічної шкільної освіти в Україні та поділилася власним досвідом викладання економіки у ліцеї. А вже із вересня ліцей долучається до апробації підручника нового покоління "Економіка" для учнів 8 класу.

Детальніше...

Виїзні семінари директорів

   

         23 та 26 жовтня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у виїзних семінарах до Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з вивченням іноземних мов (школи лінгвістики та духовності) імені З. Алієвої Київської області та Канівської гімназії імені Івана Франка Черкаської області з метою ознайомлення із системою освітньої діяльності закладів освіти.

Детальніше...

Академічна доброчесність

  11-12 квітня директор ліцею Надія Жуган була учасником Міжнародної конференції "Академічна доброчесність: практичний вимір", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Конференція узагальнила успішні практики української освітньої спільноти у питаннях академічної доброчесності та якості освіти; учасники проаналізували, які стратегічні та практичні зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України.

Детальніше...

Конференція у Херсоні

  

       25-28 вересня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у XXVI щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», яка проходила у Херсоні, Новій Каховці і Скадовську. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект».

Детальніше...

Медіаосвіта у освітній практиці

06 березня  2019 року у стінах КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар заступників директорів

Детальніше...

Хакатон "STEM: гендерочутливий підхід"

 

Протягом 13.09-15.09.2018 року учитель математики та інформатики ліцею Сотникова Софія Анатоліївна взяла участь в Хакатоні  «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі» 

Детальніше...

Економіка на уроках громадянської освіти

        29 січня 2019 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником Всеукраїнського семінару на тему: «Економіка на уроках громадянської освіти. Як просто та цікаво викладати», анонсованого Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» у партнерстві з Українською академією лідерства.

Детальніше...

Е-демократія в освіті

   16 березня 2018 року директор ліцею Надія Жуган відвідала м. Київ, де проходив Фестиваль кращих практик у сфері громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах.

Детальніше...

Міжнародний семінар

 

       24, 25 січня 2019 року заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Ж.І.Здоренко взяла участь у міжнародному семінарі "Розвиток громадянських компетентностей дітей та молоді через участь у моделюванні виборів М18" з експертами з Німеччини, Грузії,

Детальніше...

Mini-EdCamp Чернігів

Білі ворони злетілися до міста легенд  - старовинного Чернігова. 8 грудня 2017 року більше 160 вчителів з 10 областей України, які хочуть змінювати освіту, зібралися у Чернігові на регіональну (не)конференцію Mini-EdCamp. Зібралися аби поспілкуватися та обмінятися досвідом з теми "Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи". До заходу долучилася Маранська Ірина Андріївна, вчитель нашого ліцею.

Детальніше...