Семінари та конференції

Семінари та конференції

Mini-EdCamp Чернігів

Білі ворони злетілися до міста легенд  - старовинного Чернігова. 8 грудня 2017 року більше 160 вчителів з 10 областей України, які хочуть змінювати освіту, зібралися у Чернігові на регіональну (не)конференцію Mini-EdCamp. Зібралися аби поспілкуватися та обмінятися досвідом з теми "Від крейди до IT: креативне вчительство Нової української школи". До заходу долучилася Маранська Ірина Андріївна, вчитель нашого ліцею.

Детальніше...

Літопис ВГУ

    29 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган стала учасником VI щорічної Київської конференції директорів навчальних закладів України, яких обєднує членство в асоціації ВГУ "Відроджені гімназії України".

Детальніше...

Економічний тренінг

      2-4 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у тренінгу  на тему «Економічний вимір публічної політики», який відбувся у Київській школі економіки (KSE).

Детальніше...

Обмін досвідом

    28 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган на запрошення відділу освіти Смілянського району взяла участь у роботі семінару-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів Смілянського району, що відбувся у Макіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Детальніше...

Лідер у тобі!

      22 жовтня 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у тренінгу для директорів навчальних закладів України на тему "Лідер у тобі" за програмою "School Challenge", який відбувся у місті Києві на базі гімназії №136.

Детальніше...

Семінар учителів хімії

 

Методичний семінар-практикум «Хімічний експеримент як чинник формування мотивації учнів до навчання хімії» відбувся 24 листопада у ліцеї. Захід проводила вчителька хімії О.Є. Марченко для учителів району.

Детальніше...

Семінар керівників МАН

 

10 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум (для керівників гуртків) на тему: «Організація творчого простору для обдарованих дітей в умовах позашкільної освіти».  Участь у семінарі взяла Маранська Ірина Андріївна, керівник гуртка МАН.

Детальніше...

Сучасний інноваційний простір ліцею

17 листопада на базі Городищенського економічного ліцею відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи  району з теми «Забезпечення інноваційного розвитку навчального закладу».

Детальніше...

Інноваційний простір НЗ

10 жовтня 2017 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся науково-практичний семінар з теми «Інноваційні шляхи розвитку інформаційного простору загальноосвітнього навчального закладу»

Детальніше...

Тренінг програми Microsoft

 

Самоосвіта є однією з невід`ємних ознак сучасного вчителя. "Навчаючи учусь" - кредо ліцейних педагогів. Так, 1 листопада 2017 року в Городищенському економічному ліцеї учитель математики та інформатики Сотникова Софія Анатоліївна провела тренінг «Використання хмарних сервісів Office 365 в освітньому процесі»

Детальніше...

Ювілейна конференція

  

     4-7 жовтня 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у  XXV ювілейній щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти "Відроджені Гімназії України"

Детальніше...