Події, заходи

Українсько-польська зустріч-сватка

       25-28 червня у місті Варшава відбулася зустріч-сватка українських та польських освітян, організована Фондом Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторією Громадянської Освіти “Пошук” Товариства Лева (Львів, Україна) для налагодження міжнародної співпраці шкіл та обміну молоддю. Директор ліцею Надія Жуган представляла Городищенський економічний ліцей та Городищину на цьому освітньому заході.

       У заході взяли участь 14 педагогів із різних регіонів України. Під час сватки директор пройшла тренінгові навчання з написання міжнародних проектів, а також спільно із представником Польщі, який буде нашим партнером, написали пробний проект.

     У перший день сватки українські учителі познайомилися з польськими колегами, прийняли правила, яких дотримувалися усі дні, а також коротко розповіли про себе. А ще ознайомилися із системою освіти в Ураїні і Польщі. Виявляється, є багато і спільного, і відмінного. Після вечері відбувся інтеграційний вечір "Що ми знаємо про своїх сусідів". Судячи із результатів - знаємо! Багато нового, пізнавального і цікавого.

      Другий день дуже насичений. Готували стенди для презентації своїх шкіл. Спочатку польські вчителі розповідали і представляли свої школи, а потім - гості. Після обіду вчилися шукати плюси і мінуси у раніше поданих міжнародних проектах. Завершився день цікавою екскурсією до Старого міста із відвідуванням Королівського палацу!

      У середу нам представили партнера по подальшій співпраці. І уже в парах, або трійках учасники створювали спільний проект. У перервах грали веселі ігри. День хоча і насичений, але дуже корисний. Багато цінної інформації і приємного спілкування.

     Четвер. Партнери закінчили роботу над спільним проектом. Впевнена, що проект матиме реальне продовження. І буде співпраця з нашими колегами із Польщі. Адже це СВАТКА!

    Усім учасникам заходу вручили сертифікати про пройдене навчання.