eTwinning

eTwinning

Міжнародна відзнака eTwinning School

 

Рух eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи, діяльність якої спрямована на розвиток навичок ХХІ ст.  Міжнародна освітня програма eTwinning відкриває великі можливості розвитку та взаємодії як для вчителів так для учнів. Городищенський економічний ліцей є активним учасником проєктів різноманітних напрямів eTwinning вже протягом  років. Керівництво ліцейним рухом  eTwinning здійснюють В.А. Шастун та О.Є. Марченко.

Детальніше...

Міжнародний проєкт «Climate Volunteers»

Глобальні зміни клімату є однією з найбільших екологічних проблем нашого часу. Ці зміни загорожують всьому живому  на планеті. У цьому році всі відчули наслідки глобального потепління: зима без снігу, холодна весна з великою кількістю опадів, а тепер спека і засуха. Команда учнів 11-А класу та вчителя біології Марченко О.Є. протягом півроку були учасниками міжнародного проєкту «Climate Volunteers».

Детальніше...

Ліцей здобув відзнаку eTwinning School

Маємо круту відзнаку – eTwinning School! Городищенський економічний ліцей в 2019 році отримав Європейську відзнаку eTwinning School за активну участь у міжнародних проектах.  З 2016 року ліцей є активнимй учасником найбільшої освітньої спільноти Європи. З 908 українських шкіл-учасниць руху  eTwinning цього року було відзначено 16 і серед них - Городищенський економічний ліцей. Ініціатором участі ліцею в спільноті eTwinning є вчителька англійської мови Вікторія Шастун. Активно підтримує участь в еко-проектах вчителька біології та хімії Оксана Марченко.

Детальніше...

Національна Конференція eTwinning Plus Ukraine

9 грудня 2019 року у м.Київ відбулася Національна Конференція eTwinning Plus Ukraine, в роботі якої приймали участь лише вчителі та директори шкіл України,  відзначені Європейськими відзнаками якості за участь у міжнародних проектах. Городищенський економічний ліцей представляли виконуюча обов’язки директора ліцею - Здоренко Ж.І. та вчитель англійської мови – Шастун В.А. 2019 -2010 року ліцей отримав 2 Європейські відзнаки за міжнародні проекти «HeartHeroes»  та «ER:Escape Rooms».

Детальніше...

GoCamp-2019

В останні дні червня в ліцеї відбувся літній англомовний табір GoCamp-2019. Наш ліцей вже втретє долучився до цього міжнародного проекту і вже вдруге за результатами відбору ми приймали в себе волонтера, носія мови. Цього року до нас завітала неймовірно позитивна і відкрита волонтерка з Великої Британії  Corinna Herriot. Загальне керівництво здійснювала вчителька англійської мови Вікторія Шастун.

Детальніше...

Підсумки глобального проєкту “Climate Action Project”

 

Відео про проєкт

Як відомо, учні та вчителі  Городищенського економічного ліцею стали учасниками глобального проєкту “Climate Action Project”. Уявіть собі світ, у якому молодь з 6 континентів об'єднується та вирішує одну із найактуальніших світових проблем: зміна клімату! І це – реально, адже на початку жовтня стартував новий проект вчителя з Бельгії Коена Тімерсона “Climate Action Project”. Спільна місія об’єднала 100 000 учнів зі 100 країн доєдналися до проєкту, суть якого полягала в участі у відновленні легень планети – насадження молодих дерев. Глобальний проект “Climate Action Project” підтримується Далай-ламою, Фондом ООН, доктором Джейн Гудолл та світовими лідерами. Протягом останніх років його висвітлювали National Geographic, BBC та ще 40 національних ЗМІ.

Детальніше...

Конференція eTwinning в Ірландії

Учителька англійської мови Вікторія Шастун взяла участь у тематичній конференції вчителів-учасників руху eTwinning. Захід проходив 6-12 травня 2019 р. в м. Дублін (столиця Ірландії). Тут для налагодження контактів і було зібрано найактивніших eTwinn-eри Європи. Наш ліцей є активним учасником проектів різноманітних напрямів eTwinning вже протягом трьох років. На відзнаку нашої активності цього року заклад отримав міжнародну відзнаку eTwinning School.

Детальніше...

Міжнародний діалог #GenerationGlobal

 

#GenerationGlobal . Команда активних учнів 8, 10 та 11 класів Городищенського економічного ліцею під керівництвом вчительки англійської мови Вікторії Шастун 18 жовтня 2019 р. мала міжнародний діалог англійською мовою щодо кліматичних змін. Дякуючи програмі Тоні Блера Generation Global,

Детальніше...

Міжнародний діалог про глобалізацію

Команда учнів Городищенського економічного ліцею (Наталія Холод, Антон Мачула, Нікандр Пеляк, Софія Бурлака, Софія Багацька, Яна Козюра) взяла участь в англомовній відеоконференції #GenerationGlobalбез мене. Діалог на тему "Education for Global Citizenship" (Освіта для глобального громадянства) із школою - Lakes Community High School USA.

Детальніше...

Відзнака eTwinning за проект «HeartHeroes»

Відзнакою "Знак якості" для проекту «HeartHeroes» (9 країн учасників) нагороджено наш ліцей. Мета проекту: мотивувати учнів зробити світ кращим. Учні здійснювали добрі вчинки, проводили благодійні акції. На сайті Freerice міжнародна група учасників проекту зайняла першу світову позицію щодо зароблених знаннями зерняток рису. (вчитель Шастун В.А.)

Детальніше...

Вікторія Шастун в заходах міжнародної співпраці

 

Протягом 18-20 квітня 2018 р. учитель англійської мови ліцею Вікторія Шастун взяла участь у низці заходів, які сприяли розширенню міжнародного співробітництва нашого закладу. Визнанням професійної майстерності вчителя стала перемога у конкурсі #TEACHERTalks від #NationalGeographic.

Детальніше...