Літня школа "ЕРУДИТ"

Літня школа "ЕРУДИТ"

Навчальні екскурсії ліцеїстів

 

Однією з корисних традицій ліцею, що сприяє розширенню знайомств із рідним краєм є літні навчальні екскурсії для 10-тикласників. З 27 по 31 травня 2019 року учні ліцею з класними керівниками Сотниковою Софією та Ґудзь Людмилою здійснили кілька цікавих подорожей. 

Детальніше...

Соціальний проект

       

     У рамках літньої школи "Ерудит". Учні Городищенського економічного ліцею  взяли  участь у проекті Українського фонду «Благополуччя дітей» та створили соціальну рекламу щодо впровадження  програми з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Над створенням відеоролика працювали Лисенко Юрій, Мацькова Ірина, Баклицька Наталія, Брушневська Інна, Романенко Ілля, Шпиця Артем, Хоменко Максим, Мазур Наталія, Юзефович Максим.  Відеоролик, створений нами в якості соціальної реклами, був презентований на семінарі для працівників департаментів освіти і науки у місті Києві 14 червня 2016  року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Програма

Літня практика 10 класів

    Перший день практики учнів 10-х класів у 2016 році розпочався проведенням конференції, на якій колектив обговорив план проведення літніх практичних занять та екскурсій.

Детальніше...

Положення