Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (20)

Конкурси

Конкурси

Світ професій дитячими очима

З метою виховання в учнівської молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійного розвитку особи, оптимізації процесу її соціально-професійного становлення Городищенською філією Черкаського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти проведено районний етап конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

Детальніше...

Перемоги у спорті

   20 жовтня 2017 року на базі  Городищенської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись районні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

Детальніше...

Конкурс ім. Т. Шевченка

У ліцеї розпочато сезон учнівських наукових змагань. Минулого тижня (6 жовтня) відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. З цієї нагод відбувся День вишиванки. Також учні ліцею взяли участь у лінійці з нагоди відкриття конкурсу: читали Кобзареві поезії, знайомилися із висловами видатних діячів про Т.Шевченка.

Детальніше...

ВІтаємо шевченкознавців!

       28 жовтня 2017 року відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 77 учнів шкіл району.

Детальніше...

Зінченко Панас – чемпіон України!

      У завершенні зимового змагального сезону 3-4 березня в Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із двоборства та п'ятиборства.  Городищенську спортивну школу у складі збірної команди Черкаської області представляв Панас Зінченко, учень 9 класу ліцею.

Детальніше...

День української мови

 

Піднесено і урочисто відзначили День української мови у ліцеї. 9 листопада в закладі було проголошено Днем вишиванки. Ліцеїсти взяли участь у І етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Також усі члени ліцейного колективу: директор, учителі та учні стали учасниками XVI радіодиктанту національної єдності.

Детальніше...

Фестиваль“English Fest”

     12 січня 2016 року відбувся районний етап фестивалю“English Fest” .

Детальніше...