Олімпіади

Олімпіади

Нагородження переможців олімпіад

     18 травня 2018 року в обласному Будинку рад відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У числі нагороджуваних -  Вікторія Остапенко, учениця 11 класу – переможниця (диплом ІІ ступеня) ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та Жуган Надія Григорівна – вчитель економіки, яка підготувала переможницю.

Детальніше...

Підкорено Олімп!

   26-29 березня Вікторія Остапенко, учениця 11 класу та учитель економіки Надія Жуган відвідали місто Ужгород, де відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Якісна підготовка до олімпіадних випробовувань та наполегливість дала свої результати - у підсумку Вікторія відзначена дипломом ІІ ступеня переможця Всеукраїнської олімпіади!

Детальніше...

Історія успіху випускника

   Пишаємось Олегом Коропом, випускником Городищенського економічного ліцею, нині студентом Києво Могилянської академії, переможцем Всеукраїнських олімпіад з економіки 2010-2012 років, переможцем конкурсу антикорупційних досліджень Transparency International Ukraіne 2016!

Детальніше...

Відзначення переможців

      25 травня директор ліцею Надія Жуган і учениця 10 класу, Остапенко Вікторія, стали учасниками церемонії нагородження переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів, яка відбулася у великій сесійній залі Будинку рад у місті Черкаси.

Детальніше...

На вершині Олімпу!

    Блискучі виступи учнів Городищенського економічного ліцею на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки! Остапенко Вікторія, 9 клас - І (абсолютне) місце, Галич Іван, 11 клас - Диплом ІІ ступеня!

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

    Вітаємо Остапенко Вікторію, ученицю 10 класу ліцею, із черговим підкоренням Всеукраїнського олімпу з економіки та здобуттям ІІІ місця серед кращих юних економістів України!

Детальніше...

Стипендія Президента

  Вітаємо Остапенко Вікторію, ученицю 10-А класу ліцею, із присудженням Стипендії Президента України. 10 листопада Вікторія взяла участь у заході, який відбувся в м. Києві, під час якого проходило вручення стипендій Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Детальніше...

Перемоги економістів

    У черговий раз наші ліцеїсти довели, що є найкращими знавцями економіки серед учнів Черкащини. Галич Іван, учень 11 класу і Остапенко Вікторія, учениця 9 класу вибороли перемоги (І місце) в обласній олімпіаді з економіки! Романченко Денис і Андрейко Андрій, учні 11 класу – посіли 5 і 7 позиції у загальному рейтингу серед своїх однолітків та здобули ІІІ місця переможців олімпіади. Вітаємо учнів із високими здобутками, бажаємо успішних виступів переможцям у ІV Всеукраїнському етапі олімпіади з економіки!

 

Результати І етапу олімпіад

Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Детальніше...