WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Олімпіади

Олімпіади

Нагородження переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

За підсумками І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад відбулася церемонія нагородження переможців. Цього року ліцеїсти виявили неабияку активність, беручи участь в олімпіадних змаганнях. Протягом 3-х тижнів було зафіксовано 282 участі ліцеїстів в олімпіадах (при загальній кількості учнів 103)))). Тож свято науки і знань вдалося. З результатами олімпіад можна ознайомитися у таблиці нижче. А тим часом вже почався ІІ етап олімпіад. Тож бажаємо нашим ліцеїстам успіху!

Детальніше...

Інформація для учасників ІІ етапу олімпіад

Увага, ліцеїсти! 3 листопада починається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. До вашої уваги графік проведення олімпіад. Будьте уважні - побачите час і місце проведення олімпіади. Також до уваги заявка учасників від ліцею на ІІ етап олімпіад - знайдіть в ній себе, щоб запланувати участь в олімпіадах. Ознайомитись із заявкою на олімпіаду 

Детальніше...

Графік та учасники районних олімпіад

УВАГА!!! Розпочинається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Оприлюднюємо графік олімпіад, визначених учасників із числа переможців ліцейних олімпіад.

 

З питаннями щодо консультацій звертатися до вчителів-предметників

Детальніше...

Ліцейна олімпіада з географії

Вітаємо учасників І етапу олімпіад 2022/2023 н.р.!

Шановні учасники олімпіади з географії, для виконання завдань 

вам необхідно перейти за даними покликаннями

УВАГА!

 завдання відкриються о 14.00 і дійсні до 15.30 год

Завдання виконувати на листках або в зошиті.

У верхньому куті на кожному листку підписати своє прізвище.

Детальніше...

Вітаємо переможців обласного етапу предметних олімпіад

Учні та вчителі ліцею щиро вітають переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які у конкурентній боротьбі за підтримки своїх наставників зійшли на вершину учнівського олімпу:

  • Наталія Холод - ІІІ м. з екології (учитель О.Є. Марченко), ІІІ м. з англійської мови (учитель В.А. Шастун);
  • Іванна Моргун - м. з економіки (учитель С.А. Сотникова);
  • Віталій Литвин - ІІІ м. з географії (учитель О.О. Муха).

Детальніше...

Графік ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2022/2023 н.р.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році

Детальніше...

Відзначення досягнень учнів

    23 квітня 2019 року у приміщенні Городищенської  районної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч з нагоди нагородження обдарованих учнів, які гідно представляли свої заклади освіти на районних, обласних та всеукраїнських олімпіадах із навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, а також учителів, які їх підготували.

Детальніше...

Ліцейні олімпіади

Вітаємо учасників І етапу олімпіад 2022/2023 н.р.!

Шановні учасники олімпіади з математики, для виконання завдань 

вам необхідно перейти за даними покликаннями

УВАГА!

 завдання відкриються о 10.00 і дійсні до 11.30 год.

Завдання виконувати письмово в зошиті.

Після завершення розв'язки сфотографувати і до 11.45 год надіслати фото, підписані вашим прізвищем вчителям на електронну пошту:

8 клас - Яровому В.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

9-11 класи - Гудзь Л.В. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8 клас 

Завдання

9 клас 

 Завдання

10  клас 

Завдання

11 клас 

Завдання 

 Бажаємо успіху!

Нагородження переможців олімпіад

     18 травня 2018 року в обласному Будинку рад відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У числі нагороджуваних -  Вікторія Остапенко, учениця 11 класу – переможниця (диплом ІІ ступеня) ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та Жуган Надія Григорівна – вчитель економіки, яка підготувала переможницю.

Детальніше...

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад і конкурсів

Протягом листопада-грудня проходив ІІ етап учнівських олімпіад і конкурсів. Ліцеїсти гідно представили наш заклад під час олімпіад з предметів і конкурсів знавців української мови. Щиро вітаємо наших зірок інтелектуального олімпу і їх наставників з успішним проходженням перших етапів олімпіад і конкурсів. Бажаємо цікавої підготовки і подальших успіхів на наступних етапах змагань!

Запрошуємо переглянути імена наших переможців

Детальніше...

Підкорено Олімп!

   26-29 березня Вікторія Остапенко, учениця 11 класу та учитель економіки Надія Жуган відвідали місто Ужгород, де відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Якісна підготовка до олімпіадних випробовувань та наполегливість дала свої результати - у підсумку Вікторія відзначена дипломом ІІ ступеня переможця Всеукраїнської олімпіади!

Детальніше...