Події, заходи

Фотоальбом "День Європи-2018"

#gorliceum_вишиванка
#gorliceum_17травня

Яскраво патріотично відзначили у ліцеї День Європи. Протягом тижня ми здійснили віртуальні мандрівки різними регіонами Європи - познайомилися з архітектурними пам`ятками, традиціями країн Європи. Кожен тематичний день був присвячений Північній Європі, Південній Європі, державам-засновницям Європейського Союзу, а також нашим сусідам - Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Молдові.

Яскравим святом в рамках Днів Європи стало відзначення Дня вишиванки. Учні організували святкову фотосесію та виконали інсталяцію "Моє ім`я у вишиванці" - у ній ім`я кожного ліцеїста було закодовано та видрукувано у вишиванці.

З метою долучення до всесвітнього руху проти насильства у школі восьмикласники долучилися до ініційованого фіналістом Global Teacher Prize - 2018 Коеном Тіммерсоном флешмобу "Never again" (посилання на відео). Під участі в проекті "Innovation" ( https://innovation-project.info/impressions ) Коена Тіммерсона ліцеїсти запропонували ідеї щодо вирішення цілей сталого розвитку.