Хмарні сервіси

Хмарні сервіси

VI Всеукраїнський освітянський форум

Нещодавно в м. Трускавець проходив VI Всеукраїнський освітянський форум, у якому взяв участь учитель інформатики ліцею Ігор Клепко.

Детальніше...

Семінар хмарників

Команда учителів ліцею у складі Ігора Клепка та Олени Бурлаки відвідали Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів», що проходив у м. Хмельницькому на базі навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького.

Детальніше...

Досвід Конотопа

     17-18 травня І.В.Клепко, вчитель інформатики ліцею взяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку ІК-компетентності вчителів та учнів», який відбувся в місті Конотопі Сумської області.

Детальніше...

Фестиваль у Майкрософт

   16 грудня 2016 року директор ліцею Надія Жуган та заступник директора Олена Бурлака взяли участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей з використання ІКТ, який проходив в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у компанії Майкрософт, м. Київ.  

Детальніше...

Досвід столиці

     21 квітня директор ліцею Надія Жуган перебувала у гімназії «Оболонь» міста Києва, де відбувся Міжнародний науково-методологічний семінар «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку 3С-компетентностей (Сommunication, Сooperation, Сollaboration)», 

Детальніше...

Семінар у м. Шостка

    3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" Ігор Клепко, учитель інформатики ліцею, взяв участь у  науково-практичному семінарі "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання", який відбувся в м. Шостка Сумської області.

Детальніше...

Форум «Учитель-новатор»


   8 квітня у місті Києві відбувся VІІ Всеукраїнський Форум «Учитель-новатор», участь у якому взяла директор ліцею Надія Жуган.

Детальніше...

Літня школа в Одесі

   

      У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» 13-18 червня 2016 року в місті Одесі проведено Другу літню школу. У роботі літньої школи взяли участь учителі ліцею.

Детальніше...

Тренінг "Офіс - 365"

     4-5 лютого учителі Городищенського економічного ліцею опановували сервіси Офіс-365

Детальніше...