WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p> WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Досвід учителів

Досвід учителів

Участь у проєкті Всеукраїнських мовних конференцій «Від(чу)ва(ти)»

13 грудня учні 11-го класу разом із вчителькою української мови Іриною Андріївною Маранською взяли участь мовній конференції, організованій у форматі зустрічей-діалогів для обговорення  важливих суспільних  питань Generation global.

Детальніше...

З досвіду роботи вчителя історії

У сучасних умовах важливою складовою розвитку вчителя є не лише постійне навчання, а й популяризація власного досвіду роботи. Учителька історії ліцею Олена Бурлака активно ділиться власним досвідом роботи, популяризує свої напрацювання та сучасні технології навчання.

Детальніше...

Майстер-клас для студентів

     

        Наприкінці березня на запрошення директора ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького, доктора історичних наук Наталії Земзюліної вчитель історії ліцею Олена Бурлака провела відкриту лекцію для студентів 3 і 4 курсів університету. Метою даного заходу було познайомити студентів із сучасними підходами та технологіями вивчення історії в школі.

Детальніше...

Ліцеїсти у Городищенському районному суді

 

Фотозвіт заняття "Судові дебати за твором О.Кобилянської "Земля"

Співпраця нашого ліцею із Городищенським районним судом у галузі профорієнтації та превентивного виховання має давнє коріння. Лише протягом останнього року за сприяння судді районного суду Оксани Миколаївни Савенко учні ліцею мали змогу відвідати реальні судові засідання та провести низку занять у приміщенні суду.

Детальніше...

Запрошую на урок

 

З 12 грудня у ліцеї відбувся професійний марафон «Відкритий урок». Учителі гостинно відкрили двері для колег з метою обміну досвідом, педагогічними знахідками.

 У рамках фестивалю відбулися відкриті уроки: 8 клас: з фізики на тему «Теплоенергетика. Способи збереження енергетичних ресурсів»(І.В.Клепко); 9 клас – фізична культура «Гімнастика» (Н.М.Костенко); 11 - А клас – з української літератури «Іван Багряний. «Тигролови» як український пригодницький роман»(Н.Г.Шланчак); з геометрії – «Площі бічної та повної поверхонь призми та піраміди»(С.А.Сотникова);

Детальніше...

English week-2018

Наприкінці січня - на початку лютого 2018 року у ліцеї проходив насичений різноманітними цікавими заходами тиждень англійської мови. Як завжди English week проходив весело, пізнавально і динамічно.

Детальніше...

Гості із Звенигородщини

   16 листопада 2016 року освітяни Городищини приймали поважних гостей: керівників загальноосвітніх навчальних закладів Звенигородського району

Детальніше...

Всесвітній день читання

 

Всесвітній день читання візначається 1 лютого з ініцативи ЮНЕСКО. «Читай вголос. Змінюй світ», - саме таке гасло цьогорічного #ВсесвітнійДеньЧитанняВголос. Захід є актуальним у світлі того, що близько 750 млн людей у світі не мають доступу до освіти. Учні Городищенського економічного ліцею теж взяли участь у цій події.

Детальніше...

Майстер-клас у ліцеї

     

У ліцеї відбувся майстер-клас «Інформаційне забезпечення сучасного уроку історії» переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія» Олени Бурлаки для колег із Корсунь-Шевченківського району.

Детальніше...

Освітні ініціативи робототехніки

26 квітня у рамках ХХІІ обласної виставки педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017» відбулася науково-практична конференція «Освітні ініціативи робототехніки».

Детальніше...

Досвід вчителя

Вітаємо Оксану Євгенівну Марченко, учителя біології та хімії, із друком статті ««Підготовка до участі у предметних олімпіадах з екології. Із досвіду роботи з учнями 10-11 класів» у «Педагогічному віснику»(№1 – 2016 р.)

Детальніше...