Методичні об'єднання

Загальна

Графік проведення І(ліцейного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

ПОНЕДІЛОК

 

ВІВТОРОК

 

СЕРЕДА

 

ЧЕТВЕР

 

П*ЯТНИЦЯ

 

 

 

 

 

12 жовтня

інформаційні технології

 

 

16 жовтня

англійська мова

17 жовтня

українська  мова, література

російська мова і література

18 жовтня

астрономія

математика

фізика

19 жовтня

біологія екологія

 

22 жовтня

 

історія

23 жовтня

 

основи економіки

хімія

 

24 жовтня

 

географія

25 жовтня

 

основи правознавства

26 жовтня

 

 

EdCamp 2018

 2-4 липня директор ліцею Надія Жуган взяла участь у найграндіознішій події освітянського року - Третій національній (не)конференції EdCamp 2018!

Знак якості eTwinning

 

Протягом 2016-2017 навчального року Городищенський економічний ліцей приймав активну участь у міжнародних проектах програми eTwinning.  3 вересня 2017 року міжнародний проект “1 Smile Makes 2 Smiles”, в якому було 12 країн-учасників відзначений Національним знаком якості.  Активними учасниками цього проекту були учні 8 та 10, 11 класів ліцею. Національний знак якості – відзнака, яку отримують  проекти/учасники програми з високим рівнем інновації та успішності в проектній діяльності. Цю нагороду присуджують  служби чи агентства підтримки програми у вашій країні.

Що отримують переможці:

  • Професійне визнання. Наявність відзнаки свідчить про те, що ваша діяльність в eTwinning – дуже професійна, ви вмієте якісно працювати та ефективно співпрацювати з партнерами. 
  • Сертифікат National Quality Label.
  • Наявність відзнаки дає можливість номінувати ваш проект на участь у конкурсі для отримання European Quallity Label.

Отримавши сертифікат, ви автоматично стаєте конкурсантом у щорічному конкурсі «Найкращий проект року в Україні». 

План роботи ліцею

 

Якщо в новорічну пору вам сумно або хочеться випити чашку кави у товаристві приємних і веселих інтелектуалів, або зробити новорічне селфі в нашій фотозоні  запрошуємо під час зимових канікул в ліцей. Нижче план роботи закладу - він серйозний, але завжди знайдеться хвилинка на спілкування.

Детальніше...

Зимова казка

         

      Сніжною та морозною видалась цьогоріч зима. Блиск засніжених пагорбів манить дітей у похід до зимового лісу. От і наші восьмикласники Петренко Іванка, Визнюк Наташа,Тертичний Денис, Кулинич Віталик, Луценко Настя, Наталіч Маша, Комиз Настя і Кирпата Софія разом із вчителем спортивного орієнтування Петром Васильовичем 21 січня влаштували пікнік із катанням з гірки у зимовому лісі. 

Детальніше...

Перемоги юних інтелектуалів

Фотоальбом "Юні дослідники"

Зимова пора - це час посиленої роботи обдарованих учнів. Протягом листопада-лютого традиційно проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади з основ наук та Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Цьогоріч наші ліцеїсти гідно пройшли райнний етап обох інтелектуальних змагань,

Детальніше...

Наукові горизонти

  

Робота з обдарованою молоддю є одним із важливих напрямів роботи ліцею. Протягом І семестру 2016-2017 н.р. свої наукові таланти ліцеїсти застосували під час ряду важливих заходів: І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу Конкурсу-захисту МАН, учнівських наукових конференцій.

Детальніше...

День відкритих дверей

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ запрошує

Детальніше...

Досягнення 2016 року

Юні шевченкознавці

 

Олімпіадний та конкурсний рух стартував в нашому ліцеї. Минулого тижня відбулось урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Детальніше...

Конференція освітян

    Невід’ємним атрибутом початку навчального року є серпневі конференції педагогічних працівників. Цього року обласна педагогічна конференція відбулася 25-26 серпня.

Детальніше...