Методичні об'єднання

Загальна

День відкритих дверей

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ запрошує

Детальніше...

Юні шевченкознавці

 

Олімпіадний та конкурсний рух стартував в нашому ліцеї. Минулого тижня відбулось урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Детальніше...

Конференція освітян

    Невід’ємним атрибутом початку навчального року є серпневі конференції педагогічних працівників. Цього року обласна педагогічна конференція відбулася 25-26 серпня.

Детальніше...

Знак якості eTwinning

 

Протягом 2016-2017 навчального року Городищенський економічний ліцей приймав активну участь у міжнародних проектах програми eTwinning.  3 вересня 2017 року міжнародний проект “1 Smile Makes 2 Smiles”, в якому було 12 країн-учасників відзначений Національним знаком якості.  Активними учасниками цього проекту були учні 8 та 10, 11 класів ліцею. Національний знак якості – відзнака, яку отримують  проекти/учасники програми з високим рівнем інновації та успішності в проектній діяльності. Цю нагороду присуджують  служби чи агентства підтримки програми у вашій країні.

Що отримують переможці:

  • Професійне визнання. Наявність відзнаки свідчить про те, що ваша діяльність в eTwinning – дуже професійна, ви вмієте якісно працювати та ефективно співпрацювати з партнерами. 
  • Сертифікат National Quality Label.
  • Наявність відзнаки дає можливість номінувати ваш проект на участь у конкурсі для отримання European Quallity Label.

Отримавши сертифікат, ви автоматично стаєте конкурсантом у щорічному конкурсі «Найкращий проект року в Україні». 

ОГОЛОШЕННЯ

 На 2016-2017 навчальний рік Городищенський економічний ліцей

проводить набір учнів до 10 –х класів

 за двома профілями навчання:

 економічним ( з поглибленим вивченням економіки і математики) і

 правовим (з поглибленим вивченням правознавства та історії України).

Детальніше...

Зимова казка

         

      Сніжною та морозною видалась цьогоріч зима. Блиск засніжених пагорбів манить дітей у похід до зимового лісу. От і наші восьмикласники Петренко Іванка, Визнюк Наташа,Тертичний Денис, Кулинич Віталик, Луценко Настя, Наталіч Маша, Комиз Настя і Кирпата Софія разом із вчителем спортивного орієнтування Петром Васильовичем 21 січня влаштували пікнік із катанням з гірки у зимовому лісі. 

Детальніше...

Крокуючи до Перемоги...

     4 квітня десятикласники відвідали захід, присвячений волонтерському руху в зоні АТО.

Детальніше...

Наукові горизонти

  

Робота з обдарованою молоддю є одним із важливих напрямів роботи ліцею. Протягом І семестру 2016-2017 н.р. свої наукові таланти ліцеїсти застосували під час ряду важливих заходів: І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу Конкурсу-захисту МАН, учнівських наукових конференцій.

Детальніше...

Навчальний процес призупинено до 08 лютого!

  Шановні ліцеїсти! Навчальний процес у ліцеї, як і в інших навчальних закладах Городищенського району, призупинено до 08 лютого 2016 року.

      Слідкуйте за поновленням інформації на сайті ліцею. Телефонуйте класним керівникам у разі погіршення стану здоров`я.

Досягнення 2016 року

Карантин продовжено до 01 лютого

   Відповідно до наказу відділу освіти Городищенської РДА від 25.01.2016 року №41 "Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних     закладах району", на виконання протоколу №5 засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації від 22 січня 2016 року, з метою профілактики грипу, гострих респіраторних вірусних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу.                 Навчально-виховний процес у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району призупинено з 28 січня по 01 лютого 2016 року.