Фінансова грамотність

Фінансова грамотність

Урок "Соціальне шкільне підприємництво"

У рамках проекту  Active Social Entrepreneuship in Ukraine, що відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччини вчитель економіки Тетяна Василівна Чорна провела інтерактивний урок «Соціальне шкільне підприємництво» для учнів 9-а та 9-б класів.

Детальніше...

Тиждень заощаджень від Національного банку України

   

Вже другий рік поспіль учні  Городищенського економічного ліцею разом із вчителькою економіки Тетяною Василівною Чорною активно долучаються до заходів Національного банку України, спрямованих на розвиток фінансової грамотності  та формування високого рівня фінансової культури. 

Детальніше...

Третя гра "Життєвий капітал"

Потреба в підвищенні фінансової грамотності збирає поціновувачів гри «Життєвий капітал» по всій Україні. Нещодавно уже втретє відбулася дружня зустріч випускників, учнів, учителів ліцею за гральними столами «Життєвого капіталу».

Детальніше...

«Економічний експрес»

 

27 лютого 2020 року команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею у складі:

  • Тимофєєва Олександра, 10-А клас, капітан;
  • Хоменко Антон, 10-А клас;
  • Пестенков Дмітрій, 10-А клас;
  • Моргун Іванна, 11-А клас;
  • Панько Анастасія, 11-А клас;
  • Олексієнко Софія, 9 клас;

з учителем економіки та фінансової грамотності Сотниковою Софією Анатоліївною відвідали захід «Економічний експрес», присвячений інформаційним дням Національного банку України в регіонах (Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин», м. Черкаси).

Детальніше...

Життєвий капітал - це більше, ніж гра!

     

      4 грудня відбувся турнір з фінансової грамотності із використанням гри  "Життєвий капітал" серед учнів 10-А та 11-А класів ліцею, ведучими-банкірами якого виступили випускники Ігор Мельников, Анастасія та Анатолій Клімовичі. Саме завдячуючи випускникам, стало можливим організувати гру одночасно трьох команд, які грали для досягнення своєї мети та реалізації мрії,

Детальніше...

Переможці Турніру з фінансової грамотності 2019

 

30 листопада 2019 року команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею взяла участь у фінальних іграх ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності. Організаторами Турніру виступили Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Детальніше...

Відкриття Клубу фінансової грамотності

Ліцей приєднався до Проекту "150 клубів фінансової грамотності"#ЖиттєвийКапітал, який активно поширюється в Україні. #Ми_змінюємо_країну На відкриття «Клубу мільйонерів» завітала громадський діяч Ірина Ванникова, яка долучилася до проведення гри-тренінгу «Життєвий Капітал», у ході якої старшокласники пізнавали секрети досягнення власних фінансових цілей.

Детальніше...

Всеукраїнський Тиждень фінансів

У листопаді 2019 р. ліцей взяв участь у Всеукраїнському тижні фінансів. Одним із основних завдань Всеукраїнського Тижня фінансів  та Всесвітнього дня заощаджень є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. У Городищенському економічному ліцеї протягом місяця відбулися заходи, які дали можливість в інтерактивній формі поглибити знання ліцеїстів з фінансової грамотності.

Детальніше...

Переможці Турніру з фінансової грамотності

Команда «МаксимуМ» (Новікова Ірина – капітан, Калюжко Іван, Тимофєєва Олександра, Луценко Анастасія, Петренко Іванна) під керівництвом учителя фінансової грамотності Сотникової Софії Анатоліївни) 27 жовтня 2018 року взяла участь у фінальних іграх ІІ регіонального Турніру з фінансової грамотності, який відбувся на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в м. Черкаси.

Детальніше...

Восьмикласники в Клубі фінансової грамотності

#ЖиттєвийКапітал#Ми_змінюємо_країну 11 травня провели 4 гру "Життєвий капітал" у Клубі фінансової грамотності Городищенського економічного ліцею. Цього разу у ролі ведучих впевнено дебютували випускники 11 класу Ірина Новікова і Ярослав Черняк, та Іванна Моргун виступила ведучою і консультантом гри.

Детальніше...

Екскурсія в "Кредит-Союз"

18 жовтня 2018 року в рамках ознайомлення з роботою кредитних спілок, практичним застосування знань, умінь та навичок з курсу «Фінансова грамотність» відбулася екскурсія до філії кредитної спілки «Кредит-Союз» у м. Городище учнів 10-х класів Городищенського економічного ліцею з учителем курсу «Фінансова грамотність» С.А. Сотниковою 

Детальніше...