WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p> WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Фінансова грамотність

Фінансова грамотність

Переможці Турніру з фінансової грамотності 2019

 

30 листопада 2019 року команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею взяла участь у фінальних іграх ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності. Організаторами Турніру виступили Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Детальніше...

Всеукраїнський Тиждень фінансів

У листопаді 2019 р. ліцей взяв участь у Всеукраїнському тижні фінансів. Одним із основних завдань Всеукраїнського Тижня фінансів  та Всесвітнього дня заощаджень є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. У Городищенському економічному ліцеї протягом місяця відбулися заходи, які дали можливість в інтерактивній формі поглибити знання ліцеїстів з фінансової грамотності.

Детальніше...

Переможці Турніру з фінансової грамотності

Команда «МаксимуМ» (Новікова Ірина – капітан, Калюжко Іван, Тимофєєва Олександра, Луценко Анастасія, Петренко Іванна) під керівництвом учителя фінансової грамотності Сотникової Софії Анатоліївни) 27 жовтня 2018 року взяла участь у фінальних іграх ІІ регіонального Турніру з фінансової грамотності, який відбувся на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в м. Черкаси.

Детальніше...

Восьмикласники в Клубі фінансової грамотності

#ЖиттєвийКапітал#Ми_змінюємо_країну 11 травня провели 4 гру "Життєвий капітал" у Клубі фінансової грамотності Городищенського економічного ліцею. Цього разу у ролі ведучих впевнено дебютували випускники 11 класу Ірина Новікова і Ярослав Черняк, та Іванна Моргун виступила ведучою і консультантом гри.

Детальніше...

Екскурсія в "Кредит-Союз"

18 жовтня 2018 року в рамках ознайомлення з роботою кредитних спілок, практичним застосування знань, умінь та навичок з курсу «Фінансова грамотність» відбулася екскурсія до філії кредитної спілки «Кредит-Союз» у м. Городище учнів 10-х класів Городищенського економічного ліцею з учителем курсу «Фінансова грамотність» С.А. Сотниковою 

Детальніше...

Третя гра "Життєвий капітал"

Потреба в підвищенні фінансової грамотності збирає поціновувачів гри «Життєвий капітал» по всій Україні. Нещодавно уже втретє відбулася дружня зустріч випускників, учнів, учителів ліцею за гральними столами «Життєвого капіталу».

Детальніше...

Global money week-2018

У Городищенському економічному ліцеї в період з 12 по 16 березня 2018 року відбувся всесвітній тиждень грошей «Global Money Week-2018». Гасло Global Money Week у 2018 році  "Гроші мають значення", тому дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для прийняття впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Детальніше...

Життєвий капітал - це більше, ніж гра!

     

      4 грудня відбувся турнір з фінансової грамотності із використанням гри  "Життєвий капітал" серед учнів 10-А та 11-А класів ліцею, ведучими-банкірами якого виступили випускники Ігор Мельников, Анастасія та Анатолій Клімовичі. Саме завдячуючи випускникам, стало можливим організувати гру одночасно трьох команд, які грали для досягнення своєї мети та реалізації мрії,

Детальніше...

І регіональний Турнір з фінансової грамотності

 

Команда «МаксимуМ» Городищенського економічного ліцею 16 грудня 2017 року взяла участь у фінальних іграх І регіонального Турніру з фінансової грамотності, який відбувся на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в м. Черкаси.

Детальніше...

Відкриття Клубу фінансової грамотності

Ліцей приєднався до Проекту "150 клубів фінансової грамотності"#ЖиттєвийКапітал, який активно поширюється в Україні. #Ми_змінюємо_країну На відкриття «Клубу мільйонерів» завітала громадський діяч Ірина Ванникова, яка долучилася до проведення гри-тренінгу «Життєвий Капітал», у ході якої старшокласники пізнавали секрети досягнення власних фінансових цілей.

Детальніше...

Юні знавці "Фінансової грамотності"

 

Команда «МаксимуМ» Городищенського економічного ліцею 07-08 грудня 2017 року взяла участь у фінальних змаганнях ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», який проводиться з метою виявлення обдарованої і талановитої учнівської молоді в рамках проведення дослідно-експериментальної роботи щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність».

Детальніше...