Фінансова грамотність

Фінансова грамотність

Життєвий капітал - це більше, ніж гра!

     

      4 грудня відбувся турнір з фінансової грамотності із використанням гри  "Життєвий капітал" серед учнів 10-А та 11-А класів ліцею, ведучими-банкірами якого виступили випускники Ігор Мельников, Анастасія та Анатолій Клімовичі. Саме завдячуючи випускникам, стало можливим організувати гру одночасно трьох команд, які грали для досягнення своєї мети та реалізації мрії,

Детальніше...

Відкриття Клубу фінансової грамотності

Ліцей приєднався до Проекту "150 клубів фінансової грамотності"#ЖиттєвийКапітал, який активно поширюється в Україні. #Ми_змінюємо_країну На відкриття «Клубу мільйонерів» завітала громадський діяч Ірина Ванникова, яка долучилася до проведення гри-тренінгу «Життєвий Капітал», у ході якої старшокласники пізнавали секрети досягнення власних фінансових цілей.

Детальніше...

Юні знавці "Фінансової грамотності"

 

Команда «МаксимуМ» Городищенського економічного ліцею 07-08 грудня 2017 року взяла участь у фінальних змаганнях ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», який проводиться з метою виявлення обдарованої і талановитої учнівської молоді в рамках проведення дослідно-експериментальної роботи щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність».

Детальніше...

Переможці Турніру з фінансової грамотності

Команда «МаксимуМ» (Новікова Ірина – капітан, Калюжко Іван, Тимофєєва Олександра, Луценко Анастасія, Петренко Іванна) під керівництвом учителя фінансової грамотності Сотникової Софії Анатоліївни) 27 жовтня 2018 року взяла участь у фінальних іграх ІІ регіонального Турніру з фінансової грамотності, який відбувся на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в м. Черкаси.

Детальніше...

Тиждень фінансової грамотності

      Одним із основних завдань Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. У Городищенському економічному ліцеї з 6 по 10 листопада відбулися заходи, які дали можливість в інтерактивній формі поглибити знання учнів з фінансової грамотності

Детальніше...

Екскурсія в "Кредит-Союз"

18 жовтня 2018 року в рамках ознайомлення з роботою кредитних спілок, практичним застосування знань, умінь та навичок з курсу «Фінансова грамотність» відбулася екскурсія до філії кредитної спілки «Кредит-Союз» у м. Городище учнів 10-х класів Городищенського економічного ліцею з учителем курсу «Фінансова грамотність» С.А. Сотниковою 

Детальніше...

Екскурсія фінансистів

        У рамках дослідно-експериментальної роботи з впровадженням курсу «Фінансова грамотність» у 8 класі Городищенського економічного ліцею протягом ІІ семестру 2016-2017 н.р. проводяться уроки курсу за вибором «Прикладні фінанси». Метою  курсу  є  підвищення  рівня  фінансової  грамотності  учнів  8  класу, ознайомлення  з  практикою  фінансової  діяльності  задля  підвищення  рівня власного добробуту та добробуту своєї родини.

Детальніше...

Global money week-2018

У Городищенському економічному ліцеї в період з 12 по 16 березня 2018 року відбувся всесвітній тиждень грошей «Global Money Week-2018». Гасло Global Money Week у 2018 році  "Гроші мають значення", тому дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для прийняття впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Детальніше...

Перемога "Вікторії"

        Турнірна діяльність є одним із важливих напрямів діяльності ліцею. Ось і цьогоріч команда ліцею "Вікторія"  (Гарань Мар`яна, Гарань Вікторія, Лисак Ангеліна, Савенко Аміна, Остапенко Вікторія) виборола право взяти участь у фіналі ІІІ Всеукраїнського турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність", що проходив 8 грудня в Університеті ім. Альфреда Нобеля (м. Дніпро).  У ході складної боротьби наша "Вікторія" здобула ІІІ місце, чим дуже порадувала усіх вболівальників. Познайомитись з нашою командою можна переглянувши відео ВІТАЄМО НАШУ КОМАНДУ та керівника НАДІЮ ЖУГАН!

Детальніше...

І регіональний Турнір з фінансової грамотності

 

Команда «МаксимуМ» Городищенського економічного ліцею 16 грудня 2017 року взяла участь у фінальних іграх І регіонального Турніру з фінансової грамотності, який відбувся на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в м. Черкаси.

Детальніше...

Готуємось до фіналу!

   

     Команда "Вікторія" Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області (2168 балів), увійшла до числа шести команд - фіналістів Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності, здобувши перемогу в заочному етапі змагань. 8 грудня 2016 р. у місті Дніпро на базі Університету імені Альфреда Нобеля відбудуться фінальні ігри Всеукраїнського Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Бажаємо дівчатам перемоги!

Детальніше...