Олімпіади ІНФО

Графік районних олімпіад

Найменування учнівських олімпіад з навчальних предметів, класи

Дата та час проведення ІІ етапу учнівських олімпіад 

1.      

Математика (6-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

12 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

 12.11.2016 о 11.00

2.      

Історія (8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

12 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

14.11.2016 о 13.00

3.      

Екологія (10-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

13 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

13.11.2016 о 12.30

4.      

Економіка (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

13 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

14.11.2016 о 13.00

5.      

Хімія (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

19 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

19.11.2016 о 12.30

6.      

Географія (8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

19 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 12.30

7.      

Біологія (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

20 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 12.30

8.      

Астрономія (10-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

20 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 13.00

9.      

Іноземні мови (англійська, німецька,

8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

26 листопада (8.00-16.00)

Перевірка робіт

28.11.2016 о 13.30

10.  

Інформаційні технології (10-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

27 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

27.11.2016 о 11.00

11.  

Фізика (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

3 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

03.12.2016 о 11.00

12.  

Правознавство (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

3 грудня (12.00-16.00)

Перевірка робіт

05.12.2016 о 14.00

13.  

Трудове навчання (9, 11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

4 грудня (8.00-13.00)

Перевірка робіт

04.12.2016 о 13.30

14.  

Українська мова та література

(7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

10 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

10.12.2016 о 12.00

15.  

Російська мова та література (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

11 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

11.12.2016 о 12.00

16.  

Інформатика (9-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

17 грудня (8.00 -12.00)

Перевірка робіт

17.12.2016 о 11.00

Підсумки І (ліцейного) етапу олімпіад

Вітаємо учасників І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Детальніше...

Старт олімпіад. Готуймось!

  Управління освіти і науки ЧОДА видало наказ від 07.09.2016 року №230 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році", відповідно до якого Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів буде проведено у два етапи:

Детальніше...

Графік І (ліцейного) етапу олімпіад 2017

Дата проведення

Навчальний предмет

11 жовтня

Історія

12 жовтня

Українська мова і література

13 жовтня

Математика

17 жовтня

Англійська мова,

Хімія

18 жовтня

Географія

19 жовтня

Основи правознавства

21 жовтня

Інформатика

Інформаційні технології

24 жовтня

Основи економіки

25 жовтня

Біологія

Екологія

26 жовтня

Фізика

Астрономія

27 жовтня

Російська мова і література

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                 

Новини з обласних олімпіад

     У 2015-2016 навчальному році протягом січня-лютого в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» традиційно проходить ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад.

Детальніше...

Internet олімпіади

     Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в Інтернет - олімпіадах з навчальних предметів, які відбудуться з 03 жовтня до 31 жовтня 2016 року з 15.30-17.00 за графіком:

Детальніше...