Заходи, події

Продзвенів Ліцейний дзвінок

Продзвенів Ліцейний дзвінок - символ завершення навчального року. Урочисте свято супроводжувалося нагородженням ліцеїстів - учасників та переможців олімпіад, конкурсів, змагань, кращих спортсменів. Традиційним елементом свята було прощання випускників-одинадцятикласників, напутні слова батьків та класних керівників.

Ліцейні артисти порадували гостей мелодійними піснями та виступом на-біс учасників драматичного гуртка "Дивограй" (лауреатів обласного конкурсу "Крила"). Кожен учасник свята міг зробити яскраве фото на фоні фотозони "Ліцейний світ", виготовленої дівчатами під керівництвом Петренко Іванни. А символом початку літнього відпочинку стали активні зони "Аквамалювання" та "Танц-фест". У зоні аквамалювання учні 10-А класу навчали мистецтву малюнка на тілі, а восьмикласники долучили до мистецтва танцю усіх бажаючих до мистецтва. 

У другій частині свята для випускників було організовано веселе шоу "Я люблю ліцей". Під час шоу-програми, яку підготувала заступник директора Ж.І. Здоренко, одинадцятикласники "мандрували" сторінками ліцейного життя та своєї ліцейної історії. 

Варто зазначити, що велику роль в організаційному забезпеченні свята відіграли учні 10-Б класу з класним керівником Олександром Мухою.