Інноваційні школи Черкащини

Інноваційні школи Черкащини

Інноваційне обладнання

       20 жовтня у ліцеї встановлено інтерактивне мультимедійне обладнання для кабінетів фізики, біології, хімії.

Детальніше...

Виїзний семінар

     19 жовтня 2017 року Надія Жуган у складі групи директорів шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини, відвідала  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 міста Горішні Плавні Полтавської області

Детальніше...

Захист моделі ліцею

  Моделі інноваційного розвитку представили керівники навчальних закладів, що пройшли відбір на участь у програмі «Інноваційні школи Черкащини» (http://oipopp.ed-sp.net/node/20435)

Детальніше...

Оновлення ліцею

     Новий навчальний рік ми розпочинаємо в оновленому ліцейному просторі. Протягом останнього місяця в рамках проекту "Інноваційні школи Черкащини" в приміщенні навчального закладу було проведено значні ремонтні роботи з оновлення інтер`єру.

Детальніше...

Ліцей серед переможців!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ШКІЛ-УЧАСНИЦЬ ЛІЦЕЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦІЛЬОВОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «ІННОВАЦІЙНІ ШКОЛИ ЧЕРКАЩИНИ».

Детальніше...

Статус експериментального закладу

  5 травня 2017 року ліцей отримав статус експериментального навчального закладу регіонального рівня

Детальніше...

Досвід Путрівки

  1 березня 2017 року директор ліцею Надія Жуган у складі делегації освітян Черкаської області відвідала Путрівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області.

Детальніше...

МАтеріали до друку

  Матеріали щодо модернізації ліцею та модель інноваційного розвитку Городищенського економічного ліцею на 2017-2020 роки рекомендовано до друку у журналі «Рідна школа».

Детальніше...