Тренінг для батьків

15 травня до Міжнародного дня сім`ї у ліцеї було проведено зустріч з батьками. Враховуючи насиченість інформаційного поля сучасних українських родин, батькам було запропоновано взяти участь  у тренінгу з медіаграмотності  «Розібратися не можна повірити». Захід проводила вчитель медіаграмотності Ірина Андріївна Маранська.

У ході тренінгу розглядалися процесу формування знань і умінь з основ медіаосвіти; з’ясовувалася роль та значення медіграмотності в системі відносин батьки-діти. Батьки вчилися аналізувати власне медіаполе та медіаполе своїх дітей, дізнавалися про найрозповсюдженіші види маніпуляцій і пропаганди, отримали  базові інструменти перевірки інформації та розвитку критичного мислення.