Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
У ліцеї завершився І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Протягом кількох тижнів учні мали змогу виявити свої здібності та знання в інтелектуальних змаганнях зі шкільних предметів. Водночас значна частина ліцеїстів взяла участь в обласних інтернет-олімпіадах, під час яких учні мали змогу позмагатися з товаришами з інших шкіл. У наведеній нижче таблиці можна ознайомитися з результативністю ліцеїстів в олімпіадах. Усі переможці були нагороджені грамотами.
Бажаємо переможцям успіхів на районному (ІІ) етапі олімпіад!!!
Ліцей - учасник встановлення Національного рекорду

Наш ліцей став учасником встановлення нового Національного рекордуУкраїни «Найбільша кількість уроків добра». 2 жовтня з ініціативи фонду Благодійного Фонду допомоги безпритульним тваринам "Щаслива лапа" в закладах освіти України відбувся Урок добра. До участі в проведенні уроків долучились навчальні заклади з усіх областей України. Національний Реєстр Рекордів України зареєстровав 15 012 уроків у 1617 навчальних закладах.
Зустріч з амбасадором Києво-Могилянської академії

22 жовтня в ліцеї відбулася зустріч учнів старших класів з випускницею ліцею, а нині студенткою Національного університету "Києво-Могилянська академія" Вікторією Остапенко. Віка познайомила ліцеїстів з історією та сьогоденням Києво-Могилянської академії,
День відкритих дверей в КНУ ім. Т. Шевченка

На запрошення ННЦ Інститут біології та медицини учні ліцею разом із вчителями О.Є. Марченко, О.В. Бурлакою, Г.В. Покась відвідали День відкритих дверей в Національному університеті імені Тараса Шевченка.
Міжнародний діалог #GenerationGlobal

#GenerationGlobal . Команда активних учнів 8, 10 та 11 класів Городищенського економічного ліцею під керівництвом вчительки англійської мови Вікторії Шастун 18 жовтня 2019 р. мала міжнародний діалог англійською мовою щодо кліматичних змін. Дякуючи програмі Тоні Блера Generation Global,
Зустріч Асоціації керівників шкіл нового типу

18 жовтня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Здоренко Ж.І. брала участь у засіданні Асоціації керівників шкіл нового типу, місцем проведення якого став - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.
Перший проректор - Василь Мойсієнко ознайомив із перспективою розвитку і констатував сучасні тенденції університету; висвітлив форми співпраці Черкаського національного із сучасними закладами освіти; запропонував розробку моделі підвищення кваліфікації педагога.
Х конкурс ім. Т. Шевченка

Є в українській літературі імена, які увібрали в себе живу душу народу, стали часткою життя. Таким для нас, українців, є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія викликає захоплення красою, силою і народною мудрістю.
Ліцеїсти доторкнулися до творчої спадщини Кобзаря, долучилися до роздумів, написавши творчу роботу, і стали учасниками ювілейного Х Міжнародного мовно- літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.
Досвід впровадження медіаінновацій

16 жовтня 2019 року учителька інформатики, фізики і математики нашого ліцею Сотникова С.А. виступила на обласному семінарі для заступників директорів з навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів «Особливості управління впровадженням медіаінновацій в освітню практику». Софія Анатоліївна виступила з доповіддю на тему "STEM-уроки як складова НОвої української школи" (ігрові методи навчання). Захід відбувся на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР». Учасники систематизували знання про застосування хмарних сервісів в управлінській, методичній та освітній роботі. Розглянули технології проведення STEM-уроків та використання у навчальному процесі нових методів та засобів (доповнена та віртуальна реальності, гра Minecraft).
Переможці районних спортивних змагань

Ліцеїсти взяли участь у XV районній Спартакіаді серед школярів закладів ЗСО. У програму входили змагання з шашок, шахів та настільного тенісу. Вітаємо наших учнів, які здобули переможні місця у всіх видах спорту: Войчишина Наталія - І м. в змаганнях з настільного тенісу, Петренко Аліна - ІІ м. в змаганнях з настільного тенісу, Пестенков Дмітрій - ІІ м. в змаганнях з настільного тенісу, Корінь Ярослав - ІІІ м. в змаганнях з настільного тенісу, Дудко Яна - І м. в змаганнях з шашок, Мазур Олександр - ІІІ м. в змаганнях з шашок, Повзун Андрій - І м. в змаганнях з шахів, Моргун Іванна - ІІ м. в змаганнях з шахів.
Вітаємо і бажаємо нових спортивних звершень!!!
Екологічні дії ліцеїстів

Ліцейна спільнота активно долучається до різноманітних екологічних ініціатив як місцевого, так і глобально масштабу. Нещодавно представники ліцею Вікторія Шастун, Ірина Маранська, Саша Тимофєєва, Яна Козюра, випускник Максим Наталіч взяли участь у прибиранні берегів Пісочного кар'єру, що відбулося за ініцативи еологічного активіста Олега Білоуса.
Також крокує ліцеєм флешмоб з висаджування дерев - ми долучилися до проекту @Кoen Timmers, який закликав посадити 1000 000 дерев в усьому світі. Акція проходить синхронно 98 країнах. Учасники висаджують дерева та фіксують свою участь фотографіями #ClimateActionP #CAP8
Ліцеїсти також перейнялися проблемою спалювання листя в Городищі, яке призводить до негативного впливу на навколишнє середовище та здоров'я містян. Так, Саша Тимофеєва підготувала соціальне відео проти спалювання листя. Відео можна подивитися за посиланням https://youtu.be/clhakLcjX_s
Знайомство зі світом професій

Профорієнтаційна зустріч учнів ліцею із фахівцем з профорієнтації Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Кирпатою Інною Миколаївною та студенткою Національного університету ім. Т.Г. Шевченка Горбань Марією (ІІІ курс Інституту біології та медицини, член Вченої ради) відбулася в ліцеї.






