Година коду 2019

#HourOfCode Протягом 9 – 13 грудня 2019 року учні Городищенського економічного ліцею під керівництвом вчителя математики С.А. Сотникової долучилися до Всесвітньої акції «Година году» - події, що показує дітям, як легко та весело можна програмувати. Акція покликана зацікавити учнів IT задачами. Ліцеїсти під час інтерактивного уроку інформатики програмували запальні рухи ведмедів, котів та інших тварин на Танцювальній вечірці 2019.
Національна Конференція eTwinning Plus Ukraine

9 грудня 2019 року у м.Київ відбулася Національна Конференція eTwinning Plus Ukraine, в роботі якої приймали участь лише вчителі та директори шкіл України, відзначені Європейськими відзнаками якості за участь у міжнародних проектах. Городищенський економічний ліцей представляли виконуюча обов’язки директора ліцею - Здоренко Ж.І. та вчитель англійської мови – Шастун В.А. 2019 -2010 року ліцей отримав 2 Європейські відзнаки за міжнародні проекти «HeartHeroes» та «ER:Escape Rooms».
Змагання ПРАНГЛІМІНЕ проекту МІКСІКЕ

Протягом вересня-грудня 2019 року в Городищенському економічному ліцеї відбулися змагання ПРАНГМІЛІНЕ з усного математичному рахунку в режимі онлайн, які проводяться на освітньому сайті проекту МІКСІКЕ. Ліцеїсти під керівництвом учителя математики Софії Сотникової взяли участь у І, ІІ та ІІІ етапах Черкаської області. Найкращій результат у кожному з етапів продемонстрував учень 10-А класу Владислав Пустовіт.
Семінар заступників директорів з виховної роботи
14 грудня в ліцеї відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи. Темою семінару було обрано актуальний напрям модернізації освітнього процесу «Роль використання ІКТ у виховному процесі». Запропоновані гостям заходи мали на меті познайомити із досвідом впровадження ІКТ у виховній роботі Городищенського економічного ліцею та перспективними інтернет ресурсами, що можуть стати в нагоді заступнику директора на різних етапах організації виховних заходів та узагальнення досвіду роботи.
Переможці Турніру з фінансової грамотності 2019

30 листопада 2019 року команда «Максимум» Городищенського економічного ліцею взяла участь у фінальних іграх ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності. Організаторами Турніру виступили Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
Обласний семінар директорів закладів нового типу

28 листопада 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею Ж.І.Здоренко стала учасником обласного семінару директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів «Розвиток соціокультурної компетентності учнів за умов інтегрованого освітнього середовища як підґрунтя впровадження Нової української школи», який відбувся на базі Черкаського гуманітарно - правового ліцею Черкаської міської ради.
Всеукраїнський семінар істориків у Чернігові

27–28 листопада вчителька історії ліцею О.В. Бурлака взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Нові стандарти, програми, підручники та виклики шкільної історичної освіти», організований Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» у м. Чернігові.
День пам'яті жертв голодоморів

22 листопада учні ліцею долучилися до загальнонаціональних заходів із ушанування пам'яті жертв голодоморів в Україні. Протягом дня учителька історії Олена Бурлака провела з ліцеїстами просвітницькі бесіди, під час яких пояснювала причини Голодомору 1932-1933 рр. та наслідки цієї події для українського народу.
Конференція лідерів освіти «Модератори освітніх реформ 2.0»

21 листопада 2019 року заступники директора ліцею Здоренко Ж.І. і Бурлака О.В. стали учасниками Конференції лідерів освіти «Модератори освітніх реформ 2.0» у м.Запоріжжя. Темою Конференції обрано «Інституційний аудит та сертифікація в освіті». Метою даного заходу є вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
День Гідності (Global Digniti Day)

З нагоди Дня Гідності і Свободи 21 листопада наш ліцей доєднався до Всеукраїнської акції Урок Гідності. Під час урочистої лінійки ліцеїсти пригадали хронометраж подій Революції Гідності, вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та воїнів, що полягли, захищаючи незалежність України від російської агресії на Сході нашої держави. До уваги учнів також була представлена інформаційно-ілюстративна виставка «День Гідності та Свободи».
Квест-гра з медіаграмотності «Руйнівники фейків»

Команди учнів 8-11-х класів взяли участь у "Fake Busters" - це інтерактивна гра, яка вчить критично мислити, споживаючі інформацію із ЗМІ, перевіряти та співставляти факти, випрацьовує навички логічного міркування та навчає інструментарію для роботи з інформацією в мережі. Гру організувала і провела вчителька медіаграмотності Ірина Маранська.






