До річниці вигнання нацистів з Городищини

Ліцеїсти долучилися до заходів із відзначення річниці Корсунь-Шевченківської битви (24 січня – 17 лютого 1944 р.), у ході якої відбулося вигнання нацистів з території Городищенського району. Учні 8-9 класів разом із вчителями Юлією Осадчою та Олександром Мухою відвідали Пагорб Слави, де вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 рр. городищан.
Читання в Skype до Всесвітнього дня читання

5 лютого з нагоди Всесвітнього дня читання вголос ліцеїсти під час веб-конференеціїслухали неймовірну Світлану Привалову. Метою заходу була популяризація читання серед підлітків. Читати можна скрізь: вдома, на вулиці чи за допомогою Skype. Поезія та захоплива історія героїні майбутнього роману сподобалися ліцеїстам. Тож чекаємо продовження.
Участь у змаганнях з волейболу

5 лютого наші ліцеїсти під керівництвом учителя фізкультури Богдана Ігоровича Щибрі взяли участь у першому турі змагань з волейболу. До складу команди увійшли: Онопрієнко Віра, Хоменко Антон, Маштабей Анатолій, Тертичний Денис, Баб'як Дмитро, Литвин Віталій, Тимоненко Максим, Грабовий Максим. Змагання відбувалися в залік районної спартакіади серед школярів. Наші спортсмени відповідально і наполегливо захищали спортивну честь ліцею, що і дало добрий результат: команда ліцею посіла почесне друге місце.
Вітаємо переможців обласного етапу предметних олімпіад
Учні та вчителі ліцею щиро вітають переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які у конкурентній боротьбі за підтримки своїх наставників зійшли на вершину учнівського олімпу:
- Наталія Холод - ІІІ м. з екології (учитель О.Є. Марченко), ІІІ м. з англійської мови (учитель В.А. Шастун);
- Іванна Моргун - м. з економіки (учитель С.А. Сотникова);
- Віталій Литвин - ІІІ м. з географії (учитель О.О. Муха).
Вітаємо з початком вчителювання

Педагогічний колектив нашого ліцею радісно зустрів свого нового колегу - учителя фізкультури Богдана Ігоровича Щибрю. Б.І. Щибря - вихованець нашого ліцею і от після заверешення навчання в Черкаському Національному університеті ім. Б. Хмельницького вирішив присвятити себе вчителюванню.
Сьогодні відбулася офіційна церемонія прийняття Богдана в наш колектив. Вітаємо учителя фізичної культури із початком цікавого та незабутнього педагогічного життя!!! Обіцяємо свою невтомну підтримку на шляху кар'єрного зростання!
Ліцеїсти на фестивалі з робототехніки

25 січня 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся IV Регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляють 148 команд закладів освіти Черкащини.
Взяла участь в фестивалі з робототехніки команда Городищенського економічного ліцею у складі:
STEM-урок з використанням віртуальної реальності
Урок можна зробити незабутнім для дітей, якщо скористатися сучасними технологіями! 23 січня 2020 року саме такий урок фізики «Атомна енергетика України» провела для учнів 9 класу Городищенського економічного ліцею вчитель фізики Сотникова Софія Анатоліївна. Інтерактивні завдання розв’язувалися за допомогою сервісу Learningapps.
Інженерний тиждень
З 20 по 24 січня в ліцеї під керівництвом учителя фізики та інформатики Ігоря Володимировича Клепка проходив "Інженерний тиждень". Проєкт є всесвітньою ініціативою за підтримки World Engineering, метою якої є задоволення прагнення дітей до експериментування, пізнання цікавих фізичних явищ та технічної творчості.
Проєкт М18. Разом ми можемо більше!

23-24 січня Маранська Ірина Андріївна, учителька української мови та літератури взяла участь у навчально-практичному семінарі для координаторів Мережі М18 «Ефективні методики розвитку громадянської активності та політичної обізнаності дітей і молоді М18» у рамках міжнародного проєкту "Ми можемо більше! Для активної громадянської участі молоді в Східній Європі".
День Соборності України

22 січня учні та вчителі нашого ліцею долучилися до загальнодержавного відзначення Дня Соборності України. Учитель історії О.В. Бурлака разом з учнями 11-Б класу Вікторією Швидкою та Вікторією Горопекою провели просвітницьку годину "Історичний календар "Герої та символи боротьби за незалежність України".
Вітаємо лауреатку обласного фотоконкурсу "Україна - це ми!"

Учениця 10-Б класу ліцею Бурлака Софія увійшла до числа лауреатів обласного фотоконкурсу "Україна - це ми!" в номінації "Мандруючи Україною". Також Софія посіла ІІ місце в онлайн-голосуванні в мережі Facebook на сторінці Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. На конкурс були представлені роботи "Карпатські квіти", "Два брати", "Човен любові" ,"У променях сонця".







