Батьківські збори "Сучасні підходи до комунікації в колективі"

15 січня відбулися у 9 класі батьківські збори на тему "Сучасні підходи до комунікації в колективі". Метою зібрання було обговорити ситуацію взаємодії класного керівника з учнями та батьками, учителів-предметників, які викладають у класі, та пошук шляхів побудови системи відносин на засадах упорядкованості та взаєморозуміння.
Семінар-тренінг всеукраїнського проекту «Природничо-математична освіта-2020»

10 січня 2020 року учителька Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія взяла участь у роботі семінару-тренінгу «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів», для учасників всеукраїнського проекту «Природничо-математична освіта-2020», який відбувся в осфісі компанії Microsoft Ukraine у Києві.
Педагогічна рада

Під час зимових канікул 8 січня відбулася педагогічна рада. Участь у заході взяли учителі ліцею. Головною метою було обговорення результатів навчально-виховної роботи в І семестрі 2019-2020 н.р. та обговорення низки актуальних питань функціонування освітнього простору ліцею.
Змагання учасників гуртка робототехніки

Наприкінці І семестру 26.12.2019 року в Городищенському економічному ліцеї учні 9 класу та вихованці гуртка з робототехніки від КЗ «Городищенський районний Будинок дітей та юнацтва» (керівник Софія Анатоліївна Сотникова) взяли участь у змаганнях з номінацій:
Бурлака О.В. - член журі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

19-21 грудня 2019 року учителька історії ліцею О.В. Бурлака взяла участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" в номінації "історія". Захід відбувався на базі КЗ Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.
Результати І етапу Конкурсу-захисту МАН
20 грудня 2019 року завершено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Вітаємо ліцеїстів – переможців:
Акція "16 днів проти насильства"

Протягом листопада-грудня 2019 р. у ліцеї було проведено низку заходів у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та Всеукраїнського тижня права. Учителі ліцею (Муха О.О., Покась Г.В., Хоменко Л.П. ,Марченко О.Є.) підготували і провели заходи, спрямовані на формування засад комфортної взаємодії учасників освітнього процесу, запобігання шкідливим звичкам та формуванню правової культури ліцеїстів:
Зустріч з еко активістом Олегом Білоусом

Питання забруднення навколишнього середовища насьогодні дуже актуальні. Сміття заполонило всю навколишню природу, річки, ліси та наші вулиці. Що ж зним робити? Відповіді на ці питання ліцеїсти шукали вчора під час зустрічі з еко активістом, давнім другом нашого ліцею, футбольним кумиром наших хлопчаків, земляком Олегом Білоусом.
"Креативні педагогічні стратегії" з Освіторією

14 грудня 2019 року, вчитель англійської мови, Вікторія Шастун, була учасником тренінгу "Креативні педагогічні стратегії" в Освіторія-хаб. Перемога в конкурсі від National Geographic “TeachersTalk”, де вона отримала у подарунок сертифікат від Освіторії, дала можливість безкоштовно відвідати та практикувати сучасні педагогічні новинки від Юрія Гайдученка.
Громадський звіт ліцею за програмою "Інноваційні школи Черкащини""
13 грудня на Андрія наш ліцей приймав гостей: батьків, друзів, представників місцевої влади та відділу освіти району, колег із сусідніх шкіл. На гостину всі були запрошені, оскільки в ліцеї проходив громадський звіт закладу як учасника обласної цільової програми "Інноваційні школи Черкащини". Метою заходу було поділитися досвідом інноваційного розвитку нашого закладу за період 2019 р. Оскільки життя ліцею надзвичайно бурхливе, то й програму заходу нашим гостям ми запропонували насичену.
Зустріч учасників конкурсу есе "Кожен з нас президент"

12 грудня 2019 року у приміщенні Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було проведено нагородження переможців конкурсу на краще есе серед учнів 10-11 класів на тему "Кожен з нас президент". Серед призерів і учениця 10-А класу Городищенського економічного ліцею Тимофєєва Олександра (керівник О.О. Муха). Захід проведений цікаво, пізнавально та креативно. З учнями-переможцями студенти даного закладу ознайомили з юридичною деонтологією та криміналістикою. З учителями-наставниками був проведений круглий стіл з питань цивільного, сімейного, трудового права.
Дякуємо організаторам даного конкурсу за чудовий захід та проведений час.







