Суспільно-гуманітарного циклу

Суспільно-гуманітарного циклу

Зустріч учителів історії

Районний семінар учителів історії та правознавства «Використання ІКТ на уроках суспільних дисциплін» відбувся в нашому ліцеї. Захід розпочався вступним словом методиста РМК Тетяни Зеленської, яка окреслила важливість модернізації системи освіти в Україні. З досвідом роботи ліцею в галузі впровадження інноваційних технологій учасників семінару познайомили директор Надія Жуган та заступник директора Жанна Здоренко.

Детальніше...

Cемінар “GoCamp”

 

Питання удосконалення вивчення іноземних мов в сучасній школі є одним із пріоритетних напрямів реформування освіти. З метою обговорення перспектив навчання та ефективної організації літніх мовних таборів у школах України 5-6 квітня у м.Києві відбувся семінар Всеукраїнського проекту “GoCamp”.

Детальніше...

Майстер-клас для студентів

     

        Наприкінці березня на запрошення директора ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького, доктора історичних наук Наталії Земзюліної вчитель історії ліцею Олена Бурлака провела відкриту лекцію для студентів 3 і 4 курсів університету. Метою даного заходу було познайомити студентів із сучасними підходами та технологіями вивчення історії в школі.

Детальніше...