Суспільно-гуманітарного циклу

Суспільно-гуманітарного циклу

Ліцеїсти у Городищенському районному суді

 

Фотозвіт заняття "Судові дебати за твором О.Кобилянської "Земля"

Співпраця нашого ліцею із Городищенським районним судом у галузі профорієнтації та превентивного виховання має давнє коріння. Лише протягом останнього року за сприяння судді районного суду Оксани Миколаївни Савенко учні ліцею мали змогу відвідати реальні судові засідання та провести низку занять у приміщенні суду.

Детальніше...

English week-2018

Наприкінці січня - на початку лютого 2018 року у ліцеї проходив насичений різноманітними цікавими заходами тиждень англійської мови. Як завжди English week проходив весело, пізнавально і динамічно.

Детальніше...

Зустріч учителів історії

Районний семінар учителів історії та правознавства «Використання ІКТ на уроках суспільних дисциплін» відбувся в нашому ліцеї. Захід розпочався вступним словом методиста РМК Тетяни Зеленської, яка окреслила важливість модернізації системи освіти в Україні. З досвідом роботи ліцею в галузі впровадження інноваційних технологій учасників семінару познайомили директор Надія Жуган та заступник директора Жанна Здоренко.

Детальніше...

Всесвітній день читання

 

Всесвітній день читання візначається 1 лютого з ініцативи ЮНЕСКО. «Читай вголос. Змінюй світ», - саме таке гасло цьогорічного #ВсесвітнійДеньЧитанняВголос. Захід є актуальним у світлі того, що близько 750 млн людей у світі не мають доступу до освіти. Учні Городищенського економічного ліцею теж взяли участь у цій події.

Детальніше...

Cемінар “GoCamp”

 

Питання удосконалення вивчення іноземних мов в сучасній школі є одним із пріоритетних напрямів реформування освіти. З метою обговорення перспектив навчання та ефективної організації літніх мовних таборів у школах України 5-6 квітня у м.Києві відбувся семінар Всеукраїнського проекту “GoCamp”.

Детальніше...

Дні пам`яті в Дніпрі

Учитель історії Олена Бурлака взяла участь 29–30 січня 2018 р. у м. Дніпрі у Всеукраїнському науково-педагогічному семінарі, присвяченому Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

Детальніше...

Майстер-клас для студентів

     

        Наприкінці березня на запрошення директора ННІ історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького, доктора історичних наук Наталії Земзюліної вчитель історії ліцею Олена Бурлака провела відкриту лекцію для студентів 3 і 4 курсів університету. Метою даного заходу було познайомити студентів із сучасними підходами та технологіями вивчення історії в школі.

Детальніше...