Природничо-математичного циклу

Природничо-математичного циклу

Ліцейний чемпіонат з Minecraft

 

   4 квітня 2018 року в Городищенському економічному ліцеї відбувся Чемпіонат ліцею з гри Minecraft: Education Edition в рамках відбіркового етапу до Першого Всеукраїнського командного чемпіонату з Minecraft: Education Edition 2018. Учасникам потрібно було продемонструвати навички поєднання побудови складних архітектурних споруд з ландшафтним дизайном та оздобленням.

Детальніше...

Свято знавців математики

Весело й пізнавально розпочався семестр у ліцеї. Традиційна низка тематичних тижнів проходить у закладі. Першим протягом 22-26 січня проходив тиждень математики. Протягом тижня кожен ліцеїст мав можливість потрапити у фантастичний, математичний світ.

Детальніше...

День здоров’я

 

         

Здоров’я є набільшим багатством людини. Усі розуміють, що його потрібно берегти та піклуватись про нього. У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня ліцеїсти відвідали районну бібліотеку, де взяли участь у круглому столі на тему : «Гігієна. Як надавати першу допомогу». Тут було організовано пізнавально-розважальну гру "Секрети збереження здоров`я", у якій боролися за перемогу команди: «Весна» (Капітан Анна Рудоман) та «Лотос» (Капітан Юля Лисенко). У ході змагання учасникам потрібно проявити знання основних проблем збереження здоров`я, надання першої долікарської допомоги при різних видах  ушкоджень. Гра пройшла цікаво і динамічно. За результатами оцінювання журі перше місце отримала команда «Лотос» (з відривом у 10 балів), яка краще змогла довести своє вміння піклуватись про здоров’я.