Природничо-математичного циклу

Природничо-математичного циклу

День числа Пі

14 березня весело і креативно відзначили день числа Пі (3,14). Саме 14.03. з ініціативи фізика Ларрі Шоу (до речі, це також день народження Альберта Енштейна) відзначається День числа Пі. На честь іменинника організували фотозону I 💟 число Пі, виставку креативних інсталяцій та математичну естафету.

Детальніше...

Новини гуртка робототехніки

 

         Більшість населення Землі використовує автоматичні пристрої кожен день: пральні машини, хлібопічки, високоточне обладнання на виробництві тощо. Одним із напрямів найково-технічної революції сучасності є  створення нового класу механізмів – роботів, що сприяло появі відповідного наукового напряму – робототехніки. У майбутньому прогнозується, що все людство буде застосовувати роботів для покращення рівня свого здоров’я, життя, праці.

Детальніше...

Свято знавців математики

Весело й пізнавально розпочався семестр у ліцеї. Традиційна низка тематичних тижнів проходить у закладі. Першим протягом 22-26 січня проходив тиждень математики. Протягом тижня кожен ліцеїст мав можливість потрапити у фантастичний, математичний світ.

Детальніше...

Ліцейний чемпіонат з Minecraft

 

   4 квітня 2018 року в Городищенському економічному ліцеї відбувся Чемпіонат ліцею з гри Minecraft: Education Edition в рамках відбіркового етапу до Першого Всеукраїнського командного чемпіонату з Minecraft: Education Edition 2018. Учасникам потрібно було продемонструвати навички поєднання побудови складних архітектурних споруд з ландшафтним дизайном та оздобленням.

Детальніше...

День здоров’я

 

         

Здоров’я є набільшим багатством людини. Усі розуміють, що його потрібно берегти та піклуватись про нього. У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня ліцеїсти відвідали районну бібліотеку, де взяли участь у круглому столі на тему : «Гігієна. Як надавати першу допомогу». Тут було організовано пізнавально-розважальну гру "Секрети збереження здоров`я", у якій боролися за перемогу команди: «Весна» (Капітан Анна Рудоман) та «Лотос» (Капітан Юля Лисенко). У ході змагання учасникам потрібно проявити знання основних проблем збереження здоров`я, надання першої долікарської допомоги при різних видах  ушкоджень. Гра пройшла цікаво і динамічно. За результатами оцінювання журі перше місце отримала команда «Лотос» (з відривом у 10 балів), яка краще змогла довести своє вміння піклуватись про здоров’я.