Міксіке

Міксіке

  У 2015-2016 н.р. ліцей долучився до участі в українсько-естонському проекті Міксіке

      Міксіке  - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки  Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії .   Arengukoostöö Programm підтримав нашу ініціативу реалізації нового освітнього проекту «Розробка та впровадження спільних онлайнових освітніх заходів в Україні 2016-2017», що спирається та продовжує здобутки попередніх проектів Міксіке в Україні.  Всі заходи в рамках проекту для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно. Детальніше

Змагання ПРАНГЛІМІНЕ проекту МІКСІКЕ

Протягом вересня-грудня 2019 року в Городищенському економічному ліцеї відбулися змагання ПРАНГМІЛІНЕ з усного математичному рахунку в режимі онлайн, які проводяться на освітньому сайті проекту МІКСІКЕ. Ліцеїсти під керівництвом учителя математики Софії Сотникової взяли участь у І, ІІ та ІІІ етапах Черкаської області. Найкращій результат у кожному з етапів продемонстрував учень 10-А класу Владислав Пустовіт.

Детальніше...

Змагання ПРАНГМІЛІНЕ

4 жовтня 2017 року в Городищенському економічному ліцеї стартував І етап Черкаської області змагань ПРАНГМІЛІНЕ  (змагання по усному математичному рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке).

Детальніше...