Підсумки проєкту «Єдність у різноманітности. Гуцули»

26 вересня вчителька української мови і літератури Ірина Маранська та учениця 10-Б класу ліцею Софія Бурлака взяли участь у заходах 2-го підсумкового етапу проєкту "Єдність у різноманітності. Культурно-мовна неповторність етнографічних груп українців. Гуцули", який реалізовано за підтримки відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. Співорганізаторами заходу є Житомирський Державний Університет імені Івана Франка та Львівський національний університет імені Івана Франка.
Зробимо медіаграмотність стилем життя!

Дружною командою учнів та учителів ліцею за ініціативи вчительки медіаграмотності Ірини Маранської провели перше заняття зі змішаного навчання «Very Verified: курс з медіа грамотності», розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.
Візит до бібілотеки

Знайомство з бібліотеками міста є давньою традицією ліцею. Традиційно восьмикласники на початку навчального року йдуть на екскурсію до районної та дитячої бібліотек. Тож цього року разом із класним керівником Юлією Петрівною Осадчою учні 8 класу долучилися до кола читачів. Бібліотекарі радо нас зустріли, познайомили із книжковим фондом, розповіли про новинки, про майбутні плани роботи, про організацію зустрічей із письменниками.
Ліцей здобув відзнаку eTwinning School

Маємо круту відзнаку – eTwinning School! Городищенський економічний ліцей в 2019 році отримав Європейську відзнаку eTwinning School за активну участь у міжнародних проектах. З 2016 року ліцей є активнимй учасником найбільшої освітньої спільноти Європи. З 908 українських шкіл-учасниць руху eTwinning цього року було відзначено 16 і серед них - Городищенський економічний ліцей. Ініціатором участі ліцею в спільноті eTwinning є вчителька англійської мови Вікторія Шастун. Активно підтримує участь в еко-проектах вчителька біології та хімії Оксана Марченко.
Ми проти булінгу

Вагомим кроком у побудові мирного освітнього простору та зменшення рівня конфліктності стало проведення в ліцеї Тижня протидії булінгу (16 – 20 вересня 2019 року). Протягом тижня в класах ліцею психологом Лідією Петрівною Хоменко було проведено інформаційно-просвітницькі заняття.
Об'єктове тренування в ліцеї

Згідно з наказом відділу освіти від 02.09.2019 року №212 "Про підготовку та проведення тренування з відпрацюванням дій на випадок пожежі" 20 вересня 2019 року в ліцеї відбулося тренування на тему «Порушення з причини пожежі режиму роботи об'єкта в цілому, евакуація учасників освітнього процесу та гасіння умовної пожежі».
Конкурс "Діти вивчають країну"

Учні ліцею – активні учасники різноманітних конкурсів, змагань, турнірів. Підсумовуючи проведену роботу, слід відзначити Кирпату Софію, ученицю 11 класу, та випускника Пеляка Нікандра, які є членами Городищенської літературно-мистецької студії «Натхнення», керівник Олексій Тичко. Вони брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Діти вивчають країну» і стали переможцями.
Олімпійський тиждень 2019

Протягом 9-14 вересня 2019 р. у ліцеї було проведено Олімпійський тиждень. Провідним гаслом тижня були слова: «Спорт – основа здорового способу життя». Заходи тижня були яскравими, веселими, динамічними. Учні та вчителі ліцею взяли участь у Ліцейній спартакіаді, під час якої команди змагалися в бігу естафета 4*100, вправності володіння футбольним м’ячем, в стрибках зі скакалкою, в армреслінгу. Переможці спартакіади були нагороджені заохочувальними грамотами.
День знань 2019
Яскраво і весело відзначили День знань у ліцеї. Традиційне зібрання на площі Миру відбувалося в оновленому форматі: ліцеїсти, окрім участі в урочистому відкритті нового навчального року, взяли участь у грі-квесті "Творчість для України". Виконуючи завдання квесту, учні підготували спільний творчий колаж "Моя Україна". Відбулись також традиційний перший урок та День народження колективу - свято створення нових класів, початку формування колективів. Ми щиро бажаємо всім ліцеїстам, батькам, учителям успішного навчального року!
Серпневий педагогічний EdCamp

29 серпня педагогічний колектив ліцею взяв участь у заходах районної серпневої конференції вчителів. Цього року районний методичний кабінет продовжив традицію проведення методичних заходів у форматі вчительської (не)конференції EdCamp: учасникам були запропоновані цікаві експертні та вчительські сесії, під час яких колеги знайомилися з сучасними формами і методами роботи. Під час експертних паралелей провели майстерки учителі ліцею
Експедиція Гуцульщиною
З неповторним колоритом гуцульської культури знайомилися протягом 4-8 липня 2019 року вчителька української мови Ірина Маранська та учениця ліцею Софія Бурлака під час експедиції проєкту "Єдність у різноманітності. Культурно-мовна неповторність етнографічних груп українців. Гуцули". Експедиція проходила гуцульськими селами Верховинського району на Івано-Франківщині.





