Олімпійський тиждень 2019

Протягом 9-14 вересня 2019 р. у ліцеї було проведено Олімпійський тиждень. Провідним гаслом тижня були слова: «Спорт – основа здорового способу життя». Заходи тижня були яскравими, веселими, динамічними. Учні та вчителі ліцею взяли участь у Ліцейній спартакіаді, під час якої команди змагалися в бігу естафета 4*100, вправності володіння футбольним м’ячем, в стрибках зі скакалкою, в армреслінгу. Переможці спартакіади були нагороджені заохочувальними грамотами.

Також було проведено  фестиваль тематичного скрайбінгу «Ми за здоровий спосіб до життя!», під час якого учні виконали творчі роботи у техніці мальованого скрайбінгу. Родзинкою Олімпійського тижня став традиційний похід на кашу «Ліцейні забави». Учні разом з батьками та вчителями взяли участь у конкурсах «Лісовий майданс», «Осінній вінок», «Найкраща каша». Повеселилися на славу. Загалом Олімпійський тиждень пройшов під знаком позитивного ставлення до спорту, згуртування ліцейного товариства.