eTwinning

Підсумки глобального проєкту “Climate Action Project”

 

Відео про проєкт

Як відомо, учні та вчителі  Городищенського економічного ліцею стали учасниками глобального проєкту “Climate Action Project”. Уявіть собі світ, у якому молодь з 6 континентів об'єднується та вирішує одну із найактуальніших світових проблем: зміна клімату! І це – реально, адже на початку жовтня стартував новий проект вчителя з Бельгії Коена Тімерсона “Climate Action Project”. Спільна місія об’єднала 100 000 учнів зі 100 країн доєдналися до проєкту, суть якого полягала в участі у відновленні легень планети – насадження молодих дерев. Глобальний проект “Climate Action Project” підтримується Далай-ламою, Фондом ООН, доктором Джейн Гудолл та світовими лідерами. Протягом останніх років його висвітлювали National Geographic, BBC та ще 40 національних ЗМІ.

У ході реалізації проєкту учні нашого ліцею співпрацювали та взаємодіяли з молоддю інших країн. Протягом чотирьох захоплюючих тижнів, обговорювали проблеми зміни клімату: вони вивчали причини та наслідки, намагалися вирішити проблеми та вжити заходів. Щотижня учасники ділилися своїми результатами за допомогою фото, відео чи презентацій. Варто зазначити, що ставлення молоді до даної екологічної проблеми дійсно було змінено!

Учителі ліцею на чолі з В.А. Шастун та О.Є. Марченко об’єдналися, щоб допомогти ліцеїстам зрозуміти проблему зміни клімату як локально, так і глобально та всі разом  зробиликроки щодо вирішення проблеми. Спільними зусиллями було висаджено 77 дерев, проведено просвітницькі заходи. Результати роботи висвітлювалися на ліцейному постері та сторінці ліцею в соціальній мережі Facebook.
Зауважимо, що наш ліцей вже вдруге стає учасником міжнародних проектів Коена Тіммерсона. У травні 2019 року учні та вчителі обговорювали проблему забруднення навколишнього середовища пластиком, співпрацюючи у проєкті “No More Plastic”.

За підсумками участі в проєкті “Climate Action Project” у ліцеї було проведено фотовиставку, створено відеоролик (учениця С. Бурлака), учасники проєкту отримали сертифікати участі.