eTwinning

Міжнародна відзнака eTwinning School

 

Рух eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи, діяльність якої спрямована на розвиток навичок ХХІ ст.  Міжнародна освітня програма eTwinning відкриває великі можливості розвитку та взаємодії як для вчителів так для учнів. Городищенський економічний ліцей є активним учасником проєктів різноманітних напрямів eTwinning вже протягом  років. Керівництво ліцейним рухом  eTwinning здійснюють В.А. Шастун та О.Є. Марченко.

Учителі та учні ліцею спільно працюють у різноманітних проєктах, долучаються до локальних дій, які є частиною глобальних та майбутніх змін. За активну участь в проєктах eTwinning наш ліцей отримав міжнародну відзнаку eTwinning School.  

У 2019-2020 навчальному  році ліцеїсти зі своїми наставниками вчителем англійської мови Шастун В.А.  та вчителем біології та хімії Марченко О.Є. працювали над проєктами з різних напрямків. Чотири проєкти були відзначені в 2020 році  Національними відзнаками якості. Проєкт «Climate volunteers» (вч. Марченко О.Є.) спрямований на підвищення обізнаності про глобальну проблему зміни клімату та їх наслідків. У проєкті «100% натурал!» /100% natyral!   діти вивчали  хімічний склад продуктів, косметики, пральних порошків, дізнавалися про вплив на наш організм різних хімічних речовин. Знаходили рецепти та виготовляли продукти з натуральних речовин 

Проєкт “Survival tips for modern Robinsons (вч. Шастун В.А.) сприяв розвитку навичок читання та англомовних навичок. Учні досліджували історію рабства, географічні відомості, читали книгу про Робінзона Крузо, складали головоломки. Проєкт “IroName Island (вч. Шастун В.А.) допоміг поглибити знання із англійської мови та IKT навички. 

Досвід показує, що участь в проєктах руху eTwinning сприяє розвиткові ряду навичок ХХІ століття: участь у дискусіях, прийняття рішень, відповідальність, спілкування, спільна робота, свідоме та ефективне використання цифрових інструментів, розуміння культури інших народів та володіння іноземною мовою.