• Головна
  • Наш ліцей
    • Історія ліцею
    • Педагогічний колектив
    • Учні ліцею
    • Вступ до ліцею
  • Учням
    • Розклад уроків
    • Заміни уроків
    • ДПА
    • ЗНО
    • Олімпіади ІНФО
    • Структура навчального року
  • Дистанційне навчання
  • Досягнення учнів
    • Олімпіади
    • Мала академія наук
    • Конкурси
    • Стипендіати Президента
    • Медалісти
  • Заходи, події
  • Проєкти
    • Фінансова грамотність
    • Шкільна академія підприємництва
    • Хмарні сервіси
    • eTwinning
  • Електронний журнал

Розділи

  • Інноваційні школи Черкащини
  • Методична сторінка
    • Семінари та конференції
    • Методичні об'єднання
    • Педагогічна рада
    • Досвід учителів
    • Атестація
  • Наукове товариство "ТЕМП"
  • Літня школа "ЕРУДИТ"
  • Учнівське самоврядування
    • Склад ради
    • Конституція
    • Символіка
    • Президент
    • Суд честі
  • Євроклуб
    • Статут
    • План роботи
    • Події, заходи
    • Євроквест
  • Публічна інформація
  • Батькам
  • Сторінка психолога
    • Дітям
    • Вчителям
    • Батькам
  • Говорімо українською правильно
  • Протидія булінгу
  • Конкурс на посаду директора
  • Фотокалейдоскоп

Корисні посилання

Відділ освіти

Офіс 365

Ліга старшокласників

Черкащини

 

Відзнака за конкурс "Учитель року"

Опубліковано: Вівторок, 31 серпня 2021, 06:34 | Надрукувати | Перегляди: 1143

         

26 серпня учитель української мови та літератури ліцею Юлія Осадча за багаторічну, сумлінну працю отримала нагороду - Почесну грамоту Обласного управління освіти і науки Черкаської ОДА. Відзначення Переможців обласного конкурсу відбулося в рамках обласної конференції працівників освіти відбулася виставка сучасних технологій і досягнень в освіті «Сучасна освіта – майбутнє України», що традиційно відбувається напередодні навчального року. 

Щиро вітаємо Юлію Петрівну із заслуженою нагородою і бажаємо натхнення в подальшій праці!

Детальніше...

Сучасна освіта – майбутнє України

Опубліковано: Вівторок, 31 серпня 2021, 06:29 | Надрукувати | Перегляди: 1157

26 серпня у рамках обласної конференції працівників освіти відбулася виставка сучасних технологій і досягнень в освіті «Сучасна освіта – майбутнє України». Під час виставки вчителька ліцею Ірина Маранська презентувала досвід використання окулярів віртуальної реальності. 

Детальніше...

Поетичний зорепад юних талантів Городища

Опубліковано: Вівторок, 31 серпня 2021, 06:24 | Надрукувати | Перегляди: 1154

   

 Напередодні великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України учениця 9 класу  Вероніка Завгородня взяла участь у міському фестивалі «Поетичний зорепад юних талантів Городища».  

Детальніше...

Ліцей запрошує на навчання

Опубліковано: Неділя, 04 липня 2021, 07:05 | Надрукувати | Перегляди: 1192

Детальніше...

Презентаційна панель програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини

Опубліковано: Неділя, 04 липня 2021, 00:11 | Надрукувати | Перегляди: 1145

01 липня 2021 року Жанна Здоренко, директорка ліцею, взяла участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, яка відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради. 

Детальніше...

Прощальний вечір ліцеїстів

Опубліковано: Субота, 03 липня 2021, 23:30 | Надрукувати | Перегляди: 1242

30 червня відбувся випускний вечір учнів 11-х класів. На урочисте зібрання були запрошені вчителі, родичі та друзі ліцеїстів. Зі словами привітань до випускників звернулися директор ліцею Жанна Здоренко та заступник директора Олена Бурлака. Вони також провели церемонію вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньоїх освіти. Під час церемонії згадали здобутки кожного з ліцеїстів за час навчання в ліцеї.

Детальніше...

Зустріч випускників ліцею

Опубліковано: Субота, 03 липня 2021, 23:09 | Надрукувати | Перегляди: 1234

Зустріч випускників 2011 року відбулася в стінах Городищенського економічного ліцею.Їх радо зустріли директор ліцею Ж.І. Здоренко та класні керівники О.В. Бурлака та Ю.П. Осадча. Ліцеїсти (бо колишніх ліцеїстів не буває) Михайло Озірний, Антон Трохименко, Віталій Барабаш, Яна Редзій, Вадим Качур, Іра Старченко, Альона Мовчан, Аня Римська

Детальніше...

Презентація Навчальної програми з історії

Опубліковано: П'ятниця, 25 червня 2021, 11:08 | Надрукувати | Перегляди: 2027

Вчитель історії ліцею Олена Бурлака взяла участь у представленні модельних навчальних програм для 5 класу Нової української школи. Захід було організовано Інститутом модернізації змісту освіти з метою ознайомлення вчителів пілотних шкіл НУШ із зразками програм та освітньої літератури для різних навчальних предметів.У заході взяли участь провідні вчителі, методисти, науковці Інституту педагогіки НАПН.

Детальніше...

Ліцейний похід - прекрасна традиція

Опубліковано: Четвер, 24 червня 2021, 12:03 | Надрукувати | Перегляди: 1286

 

Однією із прекрасних ліцейних традицій є похід в Карашинський ліс учнів 10-х класів. Ось уже 12 років поспіль Олександр Олександрович Муха організовує незабутні 3 дні і 2 ночі перебування у відриві від цивілізації. Вранішня поїздка електропоїздом до станції і пішохідна прогулянка 5 км. стають першим випробовуванням для молоді. Облаштування  табору, встановлення наметів, добування дров та води, участь у самостійному приготуванні їжі, нічне чергування біля вогнища, купання та рухливі ігри гартують характер.

Детальніше...

Свято вручення свідоцтв про базову освіту

Опубліковано: Середа, 23 червня 2021, 07:39 | Надрукувати | Перегляди: 1196

16 червня відбулося ліцейне родинне свято - Свято вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. У святково прибраній залі зустрілися вузьким колом діти-вчителі-батьки. Ведучими були неперевершені випускники Атаманенко Богдан та Крись Юлія. З вітальними словами до дітей звернулась директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко, вона ж вручила учням перші документи про освіту. Від імені батьків Рябокінь Володимир та Тригуб Алла побажали учням здійснення мрій, не забувати досвід попередніх років навчання.

Детальніше...

Навчальні екскурсії ліцеїстів

Опубліковано: Середа, 23 червня 2021, 07:38 | Надрукувати | Перегляди: 1439

Закінчився навчальний рік 2020-2021. Підведено підсумки роботи останніх днів – навчальної практики в Городищенському економічному ліцеї.  Для учнів вони були цікавими, незабутніми, яскравими, веселими, пам’ятними. Ліцеїсти не сиділи втомлені на останніх уроках, а стали активними учасниками спортивних змагань, різнотематичних ігор, тренінгів, екскурсій, занять. Діти набули певних компетентностей, які стануть цінним матеріалом для подальшого життя, навиків роботи в команді, навчилися брати на себе відповідальність за прийняті рішення, відкрили для себе нові світи та насолодилися спілкуванням із вчителями та батьками.

Детальніше...

Сторінка 63 із 113

ПочатокПопередня58596061626364656667НаступнаКінець

Городищенський економічний ліцей © 2016

ВгоруЗворотній зв'язок