Заходи, події

Навчальні екскурсії ліцеїстів

Закінчився навчальний рік 2020-2021. Підведено підсумки роботи останніх днів – навчальної практики в Городищенському економічному ліцеї.  Для учнів вони були цікавими, незабутніми, яскравими, веселими, пам’ятними. Ліцеїсти не сиділи втомлені на останніх уроках, а стали активними учасниками спортивних змагань, різнотематичних ігор, тренінгів, екскурсій, занять. Діти набули певних компетентностей, які стануть цінним матеріалом для подальшого життя, навиків роботи в команді, навчилися брати на себе відповідальність за прийняті рішення, відкрили для себе нові світи та насолодилися спілкуванням із вчителями та батьками.

Враження ліцеїстів від практики.

8 клас: «Останні навчальні дні в ліцеї – цікаві, активні, незвичайні. Ми програмували роботів, повторили фразеологізми, вивчили нові,  пограли в інтелектуальну англомовну гру «Ерудит». Неочікувано для себе провели час із батьками: стали учасниками цікавого фотоквесту та рухливих ігор, які забарвили життя  яскравими кольорами, у кінці посмакували смачну піцу. Подорож до Канева принесла незабутні враження. Відвідати могилу національного героя – Тараса Шевченка. Разом із цим ми мали змогу завітати до однойменного музею й закладу декоративно-прикладного мистецтва. Вдалося зробити багато цікавих фото для спогадів».

 9 класи: «Крутий останній тиждень навчання: розв’язання задач із комбінаторики, ігри в шашки, доміно та шахи. Заняття із робототехніки викликало в дев’ятикласників неймовірні емоції, так як деяким довелося вперше спробувати керувати новим другом. Урок був настільки цікавим та емоційним, що нам навіть не хотілося закінчувати. Після першого руху робота аж подих перехоплювало від нової техніки людства. Фотоквест, під час якого ми познайомилися з визначними місцями нашого міста, удосконалив нас, згуртував. Психологічний тренінг допоміг більше дізнатися про вподобання однокласників, англомовна гра «Ерудит» відкрила ерудованих ліцеїстів, а спортивні змагання з волейболу відкрили приховані таланти волейболістів. Кульмінаційний захід – екскурсія до сусіднього села Дирдин, а саме: деревообробне підприємство «Дирдинське-2005», директор Тарас Володимирович Антоненко, на якому ми познайомилися з нелегкою працею (працівники були дуже привітними та навіть дозволили кожному сфотографуватися на автокарі); та підприємство ЛПК «Майстерня Дирдино», яке спеціалізується на виробництві ексклюзивних меблів. «Майстерня» одна з небагатьох в Україні здійснює повний цикл обробки деревини – від розпилу колод до кінцевої високотехнологічної продукції.  Ми були здивовані, коли дізналися, що так близько біля нашого міста є таке підприємство, на якому виготовляють меблі настільки високої якості. Екскурсію проводив голова Череватий Антон Зіновійович,  який повідав багато секретів щодо підприємницької діяльності, життя в сучасному світі, про проектування та виробництво меблів. Залишилися приємні враження  від побаченого, щиро дякуємо Антону Зіновійовичу та Тарасу Володимировичу.

Екскурсія до Дирдинського ЗЗСО І-ІІ ступенів, організована та проведена учителем географії ліцею Пеляком Володимиром Антоновичем та директором школи Гибалом Віталієм Петровичем, не залишила нас байдужими.  Вдячні за гостинність, смачний обід, цікаві розповіді Володимира Антоновича в краєзнавчих музейних кімнатах. Окрема подяка старості  Петренку Миколі Вікторовичу, який розповів про історію села Дирдин.

Екскурсія до літературно-меморіального музея Гулака-Артемовського, візитівки нашого міста, принесла також незабутні враження. Представлені фотографії, листи, нотні зошити та інші експонати заслуговують уваги. Семен та Петро Гулаки-Артемовські, небіж і дядько, один є зачинателем української опери, а інший – байкар, один із перших письменників нової української літератури. Відвідали краєзнавчу кімнату, яка допомогла дізналися багато нового про стародавнє життя людей в нашому містечку, їхні традиції та побут. Вдячні екскурсоводу Аллі Сухорученко».

10 клас: «Практика – незвичайний калейдоскоп подій: цікаві заняття з англійської мови, комп’ютерний марафон, під час якого ми познайомилися з цифровою вимірювальною лабораторією Ейнштейн, інтерактивними симуляціями Каліфорнійського технологічного університету, просто нереальна побудова реального світу в Майнкрафт, астрономічно-математичний калейдоскоп, під час якого ми познайомилися з новим предметом,  розгадували цікаві задачі, проводили практичні експерименти по орієнтуванню на зоряному небі. Для нас, майбутніх правозахисників, дуже цікавим та пізнавальним було судове засідання. Дуже сподобалося вживатися в роль прокурора, судді, а найбільше – адвоката. На даному заході ми застосували набуті знання на практиці, відчули атмосферу суду, отримали дуже корисний досвід. Хотілося б щоб таких заходів було побільше.

Гра «Життєвий капітал» стала для нас несподіванкою, була досить цікавою, адже ми грали вперше, отримали колосальний досвід, за що я дуже вдячна вчителям. Було досить весело грати, адже наша команда була суперовою, особисто я запам`ятаю цю гру на довго!»