Події, заходи

Євроквест у Черкасах

25 січня 2015 року учні ліцею долучилися до інтелектуального змагання Євроквест «Черкаси- Європа-транзит», учасниками якого стали учні 10-11 класів та їх керівники з усіх регіонів Черкащини.

Квест– це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань.У нашому випадку — це цілеспрямований інтелектуальний маршрут з європейським вектором, проходження перешкод та надання відповідей щодо питань інтеграції України до європейського простору.

Дане змагання дало можливість розширити знання про особливості різних країн Європи, висловити свої думки щодо бачення майбутнього своєї держави, отримати колосальний заряд оптимізму, об’єднати свої знання про Євросоюз зі знаннями учнів різних куточків Черкащини для спільної перемоги команди.            Етапи змагань:

1. Із перших букв своїх імен скласти назву команди.
  2. Розшифрувати закодовані назви європейських країн. (за клавіатурою мобільних телефонів.
  3. Скласти одностовпчиковий вірш про Євросоюз.
  4. Наклейте якомога більше прапорців країн Євросоюзу на контурну карту Європи.
  5. Гра «Підказка» (заповнити клітинки гранки найвизначнішими пам’ятками культури, економіки, символами країн-Євросоюзу).При цьому можна користуватися підказкою друга.
  6. Намалювати плакат на тему: «Україна - європейська держава».
  7. Із стійки прапорців країн Євросоюзу вибирати по одному і охарактеризувати дану країну одним реченням.

Під час гри важливо було дотримуватися таких правил:

• Працювати в команді учнів, яких ти вперше зустрів.
  • Дотримуватися правил роботи в команді.
  • Вміти брати ініціативу, відповідальність та відстоювати честь команди.
  • Командно визначати кращого гравця на кожному етапі змагань для його нагородження.
  • Отримувати задоволення від самої гри і спілкування з однолітками.