Події, заходи

День Європи у ліцеї

13 травня 2013 року в ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню Європи в Україні. Відповідно до затвердженого плану роботи, проведено урочисту лінійку, на якій започаткована  традиція: під час святкування Дня Європи проводити зміну складу Суду Честі Ліцейної республіки та прийняття присяги нового Голови Суду Честі ЛР.

Випускники 11-Б класу урочисто передали свої повноваження правовикам 10 – Б класу. Озірний Юрій привітав Голову Суду Честі ЛР Понурко Віталію.

10 - класники продемонстрували знання історії та географії країн Євросоюзу. Команда Милаш Вікторії перемогла команду Лисенка Андрія у вікторині «Чи знаєш ти Європу?» В інтелектуальній грі «У моєї країни сто облич» перемогу здобула команда «Дівчата» (9 клас)

Мовна вікторина зацікавила учнів 10-Б класу. Команда «Ми» перемогла команду «Патріоти» із рахунком 35 – 33. Найактивніші учасники отримали заохочувальні бали із української та англійської мов.

На перервах, під час мистецьких хвилинок, звучали пісні англійською мовою, в тому числі, і у виконання учнів ліцею, а також розважальні ігри.