Події, заходи

Європа починається з кожного з нас!

      15 травня у ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню Європи в Україні.

Учні 8 та 10-х класів взяли активну участь у «Євроярмарці Ідей», де методом «мозкового штурму», працюючи у міні-групах, долучилися до обговорення питань «Все про: географію Європи, видатних людей, пам’ятки історії і культури, міста та країни», ознайомилися із історією Європейського Союзу та основними етапами євроінтеграції, закріпивши на карті Європи дати приєднання країн до ЄС. Також ліцеїсти позмагались у грі «Вірно/невірно», у ході якої дізнались цікаві факти про Європу та впізнавали країни за їх обрисами, продемонструвавши  кмітливість та ерудицію.

      Учні 10-А та 10-Б класу стали учасниками Всеукраїнського відкритоого онлай-уроку “Європа починається з тебе”, ведучим якого був Майкл Щур, відомий український тележурналіст. Спікерами виступили віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. Онлайн-урок справив на учнів позитивне враження, адже йшлося про слідування європейським цінностям та обговорення можливостей інтеграції України в родину європейських країн.

     На уроках англійської мови учні пройшли онлайн-опитування щодо історії, символіки, економіки, культури, мистецтва, спорту країн Європи. Визначено та відзначено переможців.

     10 - класники мали можливість висловити свої думки «Що означає бути європейцем? Що для мене є Європа?».

      Активну участь у підготовці і проведення заходів взяли участь учителі Н.Г.Жуган, О.О.Муха, В.А.Шастун, І.А.Маранська, Л.Г.Дигало.