Події, заходи

З двох зроби три...

        Директор ліцею Надія Жуган взяла участь у польсько-німецько-українському семінарі для вчителів та педагогів «З двох зроби три… як організувати тристоронню зустріч молоді», який відбувся 8-12 березня 2019 р. у Міжнародному домі зустрічі молоді (МДЗМ) Кшижова, Республіка Польща.

        Семінар проходив за сприяння  Фонду «Кшижова» (Польща), громадської організації «Європейський діалог» (Україна) та фонду Польсько-німецької співпраці молоді (ПНСМ).

         У роботі семінару взяли участь 10 педагогів з України, 11 представників Польщі та 12 із Німеччини.  Під час семінару учасники отримали практичні знання з підготовки та реалізації тристоронніх шкільних обмінів молоді з України, Польщі та Німеччини.

Працювала також «Біржа партнерів».  У ході заходу учителі трьох країн мали можливість представити інформаційні матеріали про свою школу, про проведені чи заплановані шкільні обміни та проекти. Відбувся також вечір з національним колоритом, де у невимушеній атмосфері учасники представили  елементи національної кухні, фольклору, танців, пісень та ін.

Для участі у міжнародних проектах ліцей отримав нових партнерів. У рамках проекту заплановано обмін молоді Городищенського економічного ліцею та школи-партнера із Польщі (м. Мишлаковіци) у вересні 2019 року.