WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/kvmlm2/index.dhtml?template=20&sponsor=gditraffic&domain=ucoz.ws</a>.</p>

Події, заходи

День Європи

     Щороку Україна долучається до відзначення Дня Європи, який є символом прагнення народів континенту до свободи і демократії. Цьогорічний День Європи знаменний ще й тим, що Україна отримала довгоочікуваний безвізовий режим.

      З цієї нагодив місті Городище проводився урочистий захід. Учні 10-б класу Городищенського економічного ліцею, разом з вчителем правознавства Мухою О.О. відвідали це урочисте дійство. Президент Ліцейної Республіки Наталіч Максим мав честь підняти прапор Європейського Союзу над райдержадміністрацією. Це святкування стало черговим кроком до утвердження у свідомості людей невідворотності співраці України з країнами ЄС. Тож давайте гордитися,  що ми є українці, і, що наша країна рішуче виходить на той рівень життя на який ми заслуговуємо.