Події, заходи

День Європи - 2015

   

    Учні ліцею долучилися до відзначення Дня Європи - 2015 - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього.

    Було цікаво, весело, пізнавально: у 10 класах проведено Євро-вікторину, Євро-бінго, гру «Подорож по країнах Європейського союзу».  Восьмикласники  взяли участь у заході на тему  «Європа – наш спільний дім» - і це неповний перелік наших активностей!

   По всіх класах відбулися виховні години, круглі столи, презентації, - присвячені висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі. У бібліотеці ліцею організовано тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції з питань діяльності ЄС та відзначення Дня Європи.

  Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

   Впевнені, що прагнути до єдиної європейської сім’ї й будувати Європу в Україні можна одночасно, і ми вже робимо це у нашому ліцеї. Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!