Хмарні сервіси

Форум «Учитель-новатор»

8 квітня у місті Києві відбувся VІІ Всеукраїнський Форум «Учитель-новатор», участь у якому взяла директор ліцею Надія Жуган.

Форум «Учитель-новатор» є частиною програми «Партнерство в навчанні» та вже усьоме проходить за сприяння Міністерства освіти і науки України й Інституту модернізації змісту освіти, а також за підтримки компанії «Майкрософт Україна».

Подія збирає разом різних працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів.

Мета заходу – ознайомлення з передовими новітніми технологіями для підвищення якості середньої освіти в Україні. Форум покликаний повідомити широкій аудиторії представників освіти про можливості технологій та надати практичні навички, які допоможуть полегшити викладацьку діяльність і зробити її ефективнішою. Цьогорічний конкурс дозволив більш глибоко та професійно пізнати програмні перспективи хмарних технологій в освіті.

Захід розпочався з відвідування шкіл - Новопечерської школи, Ліко-школи та Britannica School. А сам Форум проходив у Новопечерський школі, яка вже вдруге приймає конкурс і кожного разу по-іншому. Цього року він був більш камерним, домашнім та затишним. Вчитель до вчителя. Кожен відкрив для себе щось нове, бажання рухатися далі і знайшов однодумців.

«Ми віримо, що вчителі повинні мати досвід роботи з сучасними технологіями та вміти їх використовувати в освітньому процесі, – коментує Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». – Цього року в конкурсі «Учитель-новатор» взяли участь 652 вчителя із різних куточків України. Всі вони, готуючи конкурсні роботи, вчилися використовувати сучасні програми, і таким чином опановували навички, які відповідають вимогам ХХІ століття».