Хмарні сервіси

Семінар у м. Шостка

    3-4 жовтня 2016 в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" Ігор Клепко, учитель інформатики ліцею, взяв участь у  науково-практичному семінарі "Хмарні сервіси у загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку змішаного навчання", який відбувся в м. Шостка Сумської області.

       З українських шкіл зібралося понад 60 вчителів, директорів шкіл та їх заступників. Всеукраїнський семінар проходив на базі СУМДУ, Шосткінської гімназії (директор Мороз Ю.М.) та СШ №1 (директор Кобилякова А.Г.).
     З вітальним словом виступили: Нога М.П., голова Шосткінської державної адміністрації та Сергейко Н.О., начальник управління освіти Шосткінської міської ради.

        Литвинова С.Г., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, керівник проекту презентувала "Дорожню карту" Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" та Всеукраїнський проект "Розумники".
        Учителі - учасники проекту м.Шостка продемонстрували організаційні компоненти впровадження проекту (Ковтун С.М.); уроки з інформатики (Пата О.І.), фізики (Лук"янова М.Ф.), хімії (Крутова-Оникієнко О.О.), біології (Голуб С.В.) та багато інших вчителів які продемонстрували комплексне поєднання хмарних сервісів та Веб-2.0 для організації змішаного навчання учнів.