WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Фінансова грамотність

Юні знавці "Фінансової грамотності"

 

Команда «МаксимуМ» Городищенського економічного ліцею 07-08 грудня 2017 року взяла участь у фінальних змаганнях ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», який проводиться з метою виявлення обдарованої і талановитої учнівської молоді в рамках проведення дослідно-експериментальної роботи щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність».

Цього року Турнір проводили ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного банку України у м. Києві.

Команда ліцеїстів (Лисенко Юлія – капітан, Калюжко Іван, Новікова Ірина, Рудоман Анна, Черняк Ярослав) під керівництвом учителя Фінансової грамотності Сотникової Софії Анатоліївни на заочному етапі Турніру виборола право участі у фінальних змаганнях, підготувавши презентацію питання «На що потрібно звернути увагу при виборі страхової компанії?» та відео-ролик представлення команди.

У фіналі Турніру розглядалися питання:

  • Чи доцільно застосовувати прогресивне оподаткування в Україні?
  • Які особливості застосування прямих і непрямих податків в Україні?
  • Чи правильно стверджувати, що інфляція є абсолютним злом, а дефляція винятково добром?
  • Чи набуде біткоін поширення в Україні? Які переваги та недоліки застосування криптовалют?
  • Режими фіксованого і плаваючого валютних курсів: переваги та недоліки.
  • Як цифрова економіка вплине на розвиток банківської системи?
  • Чому потрібно планувати та контролювати бюджет сім`ї?
  • Чи зможуть фінтех та блокчейн-технології замінити банки?
  • Як може змінитися ринок фінансових послуг у цифрову еру, що розпочалася?

Учасників фінальних змагань Турніру привітали Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, в.о. Голови Національного банку України Яков Смолій, директор офісу економічного зростання Агенства США з міжнародного розвитку USAID в Україні Фархад Гаусі, ректор ДВНЗ «Університет банківської справи» Тамара Смовженко.

В рамках екскурсійної програми ліцеїсти відвідали пленарне засідання у Верховній раді України, подивилися пам’ятки нашої столиці.

Всі учасники фіналу Турніру отримали спеціальні дипломи, цінні призи від Мінінстерства освіти і науки України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України, народного депутата України, заступника Голови Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Дениса Дзензерський, АТ «Ощадбанк», подарунки й сертифікати на знижки в оплаті на навчання в ДВНЗ «Університет банківської справи». Окреме привітання та автограф за наполегливу працю в розвитку фінансової грамотності ліцеїсти отримали від Президента України 2005-2010 років Віктора Андрійовича Ющенко.