Фінансова грамотність

Тиждень фінансової грамотності

Одним із основних завдань Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень є підвищення фінансової грамотності населення, особливо дітей. У Городищенському економічному ліцеї з 6 по 10 листопада відбулися заходи, які дали можливість в інтерактивній формі поглибити знання учнів з фінансової грамотності

за допомогою використання хмарних технологій Microsoft Office 365 – розробка проектів у Sway; створення відео фільму з подальшим розміщенням у соціальних мережах (#Всеукраїнський_тиждень_фінансової_грамотності); запис інтерв’ю з теми «Моя фінансова грамотність».

7 листопада 2017 року керуючий Городищенським відділенням Черкаського ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Олександр Василюк провів тренінг з педагогічним колективом ліцею, на якому розглядалися питання кібербезпеки, види банківських карток, правила користування, захист.

8 листопада 2017 року представники Городищенського відділення «ПРИВАТБАНКу» Олександ Василюк р та Вікторія Качур, випускниця ліцею 2012 року, провели відкритий Урок з фінансової грамотності з учнями 10-х класів ліцею.

Ліцеїсти продемонстрували свої знання, як правильно складати особистий бюджет та поглибили навички управління власними фінансами й заощадженнями, захисту від кіберзлочинців, засвоїли правила співпраці з фінансовими установами, користування банкоматами та платіжними терміналами.