Фінансова грамотність

Екскурсія фінансистів

        У рамках дослідно-експериментальної роботи з впровадженням курсу «Фінансова грамотність» у 8 класі Городищенського економічного ліцею протягом ІІ семестру 2016-2017 н.р. проводяться уроки курсу за вибором «Прикладні фінанси». Метою  курсу  є  підвищення  рівня  фінансової  грамотності  учнів  8  класу, ознайомлення  з  практикою  фінансової  діяльності  задля  підвищення  рівня власного добробуту та добробуту своєї родини.

Програмою  передбачено  виконання  практичних  робіт  та  проектів, які пов’язують  навчальний  матеріал  з  життєвою практикою.

Дізнатися більше про роботу фінансово-кредитних установ та  отримати інформацію про банківські продукти восьмикласники разом з учителем економіки Оленою Саченко, мали змогу 20 квітня,  відвідавши відділення банківських установ м.Городище.

Екскурсія розпочалася з відділення ПАТ «ПриватБанк».  Вікторія Милаш, працівник банку, розповіла про діяльність банку та відділення. Учні були поінформовані, що ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років назад банк став одним із перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали визнання по всьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільных додатків.

В Черкаській області нараховується 101 філія та відділень ПАТ «ПриватБанк».  Дізнались більше про банківські продукти, які пропонуються юридичним і фізичним особам; порядок відкриття рахунків підприємствам та підприємцям, їх обслуговування; одержання кредитів тощо. Учні активно цікавилися перевагами користування карткою Юніора. На всі питання були надані вичерпні відповіді.

Наступним у маршруті стало відвідування комерційного банку «Райффайзен Банк Аваль». Начальник відділення Володимир Матвійко повідомив про можливість скористатися основними послугами банку, історію створення банку, його засновників.

Ліцеїсти позитивно оцінили відвідування банківських установ. Сподіваємось на подальшу співпрацю та  можливість  закріпити  знання  і  сформувати  практичні уміння, необхідні для здійснення раціональної економічної діяльності.