Фінансова грамотність

Готуємось до фіналу!

   

     Команда "Вікторія" Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області (2168 балів), увійшла до числа шести команд - фіналістів Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності, здобувши перемогу в заочному етапі змагань. 8 грудня 2016 р. у місті Дніпро на базі Університету імені Альфреда Нобеля відбудуться фінальні ігри Всеукраїнського Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Бажаємо дівчатам перемоги!

    04 листопада 2016 року методом жеребкування визначено перелік питань для відбіркових ігор турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Жеребкування проходило у режимі онлайн трансляції на порталі “Педагогічна преса” в рамках відкриття турніру.

    На кожне питання, що було визначено для відбіркових ігор турніру, також методом жеребкування було обрано по 2 команди, які на його основі готуватимуть презентаційні матеріали. 

   Команда "Вікторія" Городищенського економічного ліцею (Гарань Вікторія, Гарань Маряна, Остапенко Вікторія, Лисак Ангеліна, Савенко Аміна) у заочному двобої змагатиметься із командою Херсонського ліцею Херсонської обласної ради  - необхідно підготувати презентацію питання №6 "Що краще: зберігати чи інвестувати?" та відеоролик про команду.

     Результати жеребкування можна переглянути на відео

     Детальніше на сайті МОН України дивитись...

    Фінальні ігри відкритого Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» в м. Дніпро.

    Список переможців І етапу та загальний рейтинг команд-учасників фінальних ігор Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

    Бажаємо успіху нашій команді!