Конференція eTwinning в Ірландії

Учителька англійської мови Вікторія Шастун взяла участь у тематичній конференції вчителів-учасників руху eTwinning. Захід проходив 6-12 травня 2019 р. в м. Дублін (столиця Ірландії). Тут для налагодження контактів і було зібрано найактивніших eTwinn-eри Європи. Наш ліцей є активним учасником проектів різноманітних напрямів eTwinning вже протягом трьох років. На відзнаку нашої активності цього року заклад отримав міжнародну відзнаку eTwinning School.

Міжнародна освітня програма eTwinning відкриває великі можливості як для вчителів так для учнів. Саме eTwinning розширює освітні кордони.  З цією метою під час конференції в Дубліні були організовані воркшопи для встановлення комунікації. Саме тут познайомились і подружились проактивні вчителі  з Франції, Польщі, Мальти, Латвії, Чехії та ін. Майстер-класи, виступи показали, що eTwinn-eри це спільнота вчителів, які надихають, творять, люблять свою справу. Ми спільно працюємо у різноманітних проектах, робимо наші локальні дії, які є частиною глобальних та майбутніх змін – рух eTwinning лідер освіти в Європі з розвитку навичок ХХІ ст.