eTwinning

Національна Конференція eTwinning Plus 2018

Найактивніші учасники руху  eTwinning України  наприкінці грудня 2018 року взяли участь у Національній Конференції eTwinning Plus 2018 у м. Київ. Рух eTwinning – це найбільша спільнота шкіл Європи. На захід були запрошені  вчителі та директори шкіл з усіх областей України, що виграли European Quality Label. Директор Городищенського економічного ліцею Н.Г. Жуган та вчитель англійської мови В.А. Шастун були учасниками конференції теж.

На конференції були підведені підсумки щодо розвитку та успіхів програми eTwinninng в Україні у 2018 році. Учасників конференції привітали гості зі сфери освіти: були проведені корисні майстер-класи та воркшопи, нагороджені найкращі проекти року та найактивніші вчителі.

З 2016 року  Городищенський економічний ліцей  бере участь в програмі eTwinning Plus, а вчитель Шастун В.А. разом із учнями ліцею  взяли участь учасниками 18 міжнародних проектів. Два міжнародні проекти «Dove of Peace» та «Culture diversity united mural» були започатковані В.А. Шастун.  3 проекти відзначені Національними відзнаками та 2 проекти Європейськими відзнаками якості. 22.10.2018 ми отримали Європейську відзнаку за проект «We have a lot to share».

Вчитель англійської мови В.А.Шастун та вчитель біології О.Є.Марченко 26 грудня також були учасниками підсумкової обласної конференції  "eTwinning - територія успіху. Можливості розвитку міжнародної інтеграції та співпраці", що відбулась у м. Черкаси, гімназія №31. На запрошення амбасадора програми eTwinning Олени Науменко, Вікторія Анатоліївна Шастун підготувала виступ для вчителів «eTwinning проекти для сталого розвитку».