eTwinning

eTwinning Plus Ukraine 2016

      25 листопада 2016 року  у Києві відбулися Підсумки року eTwinning Plus 2016  в Україні.В урочистій події взяла участь вчитель англійської мови Городищенського економічного ліцею Вікторія Шастун. Подія зібрала близько 400 найактивніших вчителів та директорів їхніх шкіл.

 Урочиста частина конференції розпочалася з привітань головного спеціаліста департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксани Коваленко, яка звернула увагу на те, що програма та проекти  eTwinning  переплітаються з концепцією нової української школи.

Координатор  програми Валентина Веліченко ознайомила вчителів з цьогорічними результатами діяльності програми в Україні в цифрах та фактах. Керівник програми в Україні Сергій Теплов привітав присутніх з досягненнями eTwinning Plus в Україні в 2016 році, розповів про компетентності вчителя у ХХІ ст. та роль вчителя у формуванні сучасної освіти в Україні.

У рамках заходу ітвіннери взяли участь у цікавих англомовних  воркшопах, на яких обговорювалися питання "Як будувати успішне міжнародне шкільне партнерство”, “Навчання підприємництву”.

Найурочистішим моментом стало нагородження найактивніших шкіл України. Городищенський економічний ліцей лише рік є учасником проекту eTwinning , проте вже має свою невеличку перемогу. Ми отримали eTwinning знак якості за проект «Світ без війни», диплом за активну участь у програмі eTwinning Plus в  2016 році,  подяку директору ліцею Жуган.Н.Г за підтримку та сприяння розвитку програми eTwinning Plus Ukraine.

Ітвіннери поспілкувалися, обмінялися досвідом, поділилися досягненнями та надихнули один одного на нові звершення. Впевнені, що 2017-й рік буде не менш багатий на цікаві міжнародні проекти і  готові долучитися до них креативом наших ліцеїстів!

 ДЛЯ ДОВІДКИ

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами... Більше про проект ви знайдете на сайті 

http://www.etwinning.com.ua/