Заходи, події

Підготовка до навчального року

Протягом останнього тижня серпня у ліцеї знову завирувало життя - ліцейне товариство проводило останні приготування до нового навчального року. Відбулися батьківські збори в класах, класні керівники провели зустрічі-знайомства класів.  

Під час батьківських зборів у 8-10 класах відбувалося знайомство нових членів колективів, вирішувалися питання адміністративного та освітнього характеру. Батькам були надані роз'яснення щодо особливостей організації освітнього процесу у 2023/2024 н.р., функціонування електронних журналів. У випускниому 11 класі вирішували важливі питання щодо організації свята 1 вересня. Особливу увагу звернули на шляхи налагодження ефективної взаємодії щодо якісної організації освітнього процесу для випускників, підготовки до ДПА та ЗНО/НМТ, організованого завершення ліцею та проведення випускного вечора.

Зустрічі класних колективів були присвячені знайомству та налагодженню комунікації, адже цього року ліцейна родина поповнилася новими учнями та ученицями, які приєдналися до нас із різних шкіл громади. Діти активно долучилися до підготовки святкування початку навчального року, облаштування простору класів до навчання, ділилися враженнями про літні канікули та планами щодо навчання в ліцеї.