Заходи, події

Ліцеїсти серед переможців Конкурсу відеоробіт про платіжне шахрайство "PaySafe"

Вітаємо команду ліцеїстів у складі Атаманенка Богдана, Губи Дарії, Олександра Бердника, Давида Шевченка на чолі із вчителькою економіки Тетяною Василівною Чорною із входженням до числа переможців Конкурсу відеоробіт про платіжне шахрайство "PaySafe" під егідою Національного банку України.

Конкурс відеоробіт – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти створювали відео на базі поширених сценаріїв платіжного шахрайства. Конкурс тривав з 3 квітня по 31 травня. Всього 504 учасники віком від 11 до 21 року взяли участь у зйомках відеороликів. У підсумку на конкурс було представлено 160 відеоробіт про платіжне шахрайство. 

За умовами конкурсу переможцями визнано 7 команд і саме до в цьому ряді 5-ту позицію посіли наші творчі і креативні ліцеїсти зі своїм наставником. Як переможці команда отримала набір цінних подарунків від Національного банку України. 

Також Т.В. Чорна отримала сертифікат амбасадора Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. Учні отримали сертифікати переможців Конкурсу відеоробіт.

Переглянути відео нашої команди можна тут -  https://youtu.be/z7xdNKnYWog

Повний список переможців тут - https://drive.google.com/file/d/1-2a5OM_m6lY2WmjFIREA9ymKvANo554y/view