Заходи, події

Випускний 2023

24 червня 2023 року вся ліцейна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора, яке було  наповнене  урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, адже розпочалася визначна подія в житті кожного випускника  - саме сьогодні впевнені у собі, розумні й креативні ліцеїсти отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. 

Здається все як завжди: привітання, вручення свідоцтв, святкова програма, щирі слова вдячності, обійми, фото напам'ять. Та кожного разу - радість навпіл із сумом, гіркота розставання вже таких рідних ліцеїстів та педагогів. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Вікторівна  Покась  щиро привітала випускників і  побажала їм  життєвих гараздів, впевненості в усіх починаннях на  щасливих життєвих стежинах та вручила свідоцтва про повну загальну середню освіту, золоті та срібні медалі, Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».   

Зі святом, з успішним закінченням  ліцею та вступом у доросле життя випускників привітали  класні керівники Гудзь Людмила Володимирівна, Муха Олександр Олександрович.   

Зворушливі і щирі вітання прозвучали  від батьків випускників.   

 З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі  роки   навчання у ліцеї. Маємо надію, що вони не забудуть їх , а всі мрії та сподівання випускників здійсняться. 

 За результатами навчання  було нагороджено випускників: 

золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» - Мазура Олександра, Тригуб Аліну, Кошелєву Ніку;                              

срібною медаллю «За високі досягнення у навчанні» - Дудник Інну, Галич Ірину; 

Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»: 

 1. Атаманенка Богдана- фізична культура;
 2. Багатченко Анастасію - укр. література, курс «Історія: Україна і світ», інформатика;
 3. Вихватня Максима - всесвітня історія;
 4. Головко Анжелу- українська література, фізична культура, інформатика, правознавство, мистецтво, географія, історія України, зарубіжна література;
 5. Головко Аліну- українська література, фізична культура, інформатика, всесвітня історія, правознавство, мистецтво, географія, зарубіжна література;
 6. Грабового Максима- фізична культура;
 7. Гудзя Олександра - фізична культура, інформатика;
 8. Петренка Владислава - фізична культура, інформатика;
 9. Зеленька Артема- економіка, інформатика;
 10. Коваль Анну- іноземна мова;
 11. Комісарчука Олександра - фізична культура;
 12. Кравця Максима - всесвітня історія;
 13. Сальнікову Аліну - інформатика.