Заходи, події

Конференція "Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в школі"

 

Жанна Здоренко, директорка, учитель зарубіжної літератури взяла участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах», яка відбулася 27 квітня 2023 року у Києві(онлайн-формат). Пізнавальною і корисною стала конференція за своїм теоретичним і практичним наповненням.

Ціннісним орієнтиром є співпраця науковців і учителів, які спільно працюють над оновленням змісту і методики навчання предметів мовно-літературної галузі. У висвітленні тем розкрито питання: реалізації компетентісного підходу до вивчення літератури; формування національної свідомості учнів НУШ; інноваційні технології навчання;
сучасні підходи до аналізу художнього твору; наукові концепції вивчення мов і літератур у середній та вищій школах. Практичною складовою конференції стали проведені майстер-класи: застосування онлайн-дошок, створення коміксів, віртуальна подорож за драмою Моріса Метерлінка «Синій птах».
Висновком конференції є твердження, що соціум потребує компетентісної особистості – освіченої, національно свідомої, гармонійно розвиненої і предмет літератури допоможе сформувати у неї сталі вміння пошуку важливих рішень у різних життєвих ситуаціях.